Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Czy opłaca się jeszcze kupić kalosze?

Polecane posty

Dzisiejsza pogoda mnie dobiła, buty całe przemoczone, mama nadzieję, że nie nabawię się przeziębienia:/ Orientujecie się może czy deszczowa pogoda ma trwać długo? opłaca się kupić jeszcze kalosze? i jakie? nie mam zbyt dużo kasy. Znalazłam coś takiego an allegro: http://allegro.pl/kalosze-dlugie-oficerki-roz-39-kurier-i1990762883.html http://allegro.pl/kalosze-damskie-klasyczne-nowosc-rozmiar-39-i1984734893.html Może ktoś coś wklei jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie wszyscy podzielają Twoje niezadowolenie? :) U mnie było słońce i dawno deszczu nie widziałam. Z moich obserwacji wynika, że laski kupiły modne kaloszki Tommy'ego i Huntera, teraz na siłę muszą zapierdalać, żeby wyrobić normę. No sorry, tak to wygląda. Sucho jest, ale panienki w kaloszach chodzą, po chuj? Kulturalnie się pytam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbdgbg
A jakie obecnie nosisz buty że tak przemokły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaaaaaaa
tak, zima w tym roku się bardzo ciepła zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłaca się opłaca,po tym jak mi przeciekły buty za 3 stówy to z marszu kupiłam czarne,klasyczne kalosze.Klosze zawsze się przydadzą,czy to zima czy lato,w lato śmigałam w nich w krótkich jansowych spodenkach,sweterku czerwoną parasolką.Wszyscy się na mnie gapili :o jakbym wyglądała conajmniej jak ufo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakinga91
Li-monka kupiła baleriny z odkrytymi palcami za 300zł i dziwi się czemu teraz przemokły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAAAA! Balerinki :o,lasocki skórzane kozaki,tylko dla tego że wcześniej miałam lasockiego i przechodziłam spokojnie 2 sezony,skusiłam się ponownie i KICHA.Reklamacja odrzucona,powód:skóra ma budowę higroskopijną i ma prawo przeciekać :o tylko że ja zgłaszałam rozszczelnienie w miejscu klajenia.Teraz kupuję 2 -3 pary z daichmana,oni reklamację rozpatrują na miejscu i oddają kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×