Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaciazona w uk

Aborcja, Kto mial?

Polecane posty

Gość but i never met you yet
Nie masz sie czego dowalic? chyba nie bardzo ,skoro nadal pierdolisz jaka to wspaniala jestes osobka :D kogo tak naprawd obchodz twoja pozycja,ile wazysz ile masz wzrostu itd.. :D:D pomylilas tematy TEMPA ruro! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego a dlaczego nie
A co to twoje myslenie I ta pozycja w pracy ma do aborcjii bo nie lapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w 11tygodniu ciazy, postanowilam ze poddam sie aborcji we Francji, prosze napiszcie mi czy to jest jeszcze mozliwe w moim przypadku i jakie jest tego koszt oraz na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polczyny najpierw sie prują w krzaczorach jak zwykle szmaciska, a potem usuwają ciąże jak zwykłego syfa na twarzy. Yebane smiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to żeś się koleżanko Justynko wcześnie obudziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka lat minelo od zalozenia tematu,jakos autorka nie pisze jak bardzo jest szczesliwa.....co do justyski,kobieto przeciez to juz 3 miesiace prawie zaraz bedziesz pierwsze ruchy czula,teraz aborcja ??? przeciez beda juz rwac po kawalku,ja pie/r/ dol/e ,nie jestem za aborcja ale nie moglas idiotko zrobic tego duzo wczesniej??? co muzulmanin obiecywal i teraz olal.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kilka lat minelo od zalozenia tematu,jakos autorka nie pisze jak bardzo jest szczesliwa..... xxx bo weszła ty z kłopotem, a teraz ma spokój musi tu wchodzić i wszystko opisywać bo ty tak chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le! Co z was za kobiety!!! Jak można zabić swoje dziecko! Co z tego, że nie przypomina jeszcze człowieka, ale ma serce i żyje! Ma prawo do życia, a wy powinniście je kochać! A jeżeli nie, to urodzić i oddać, droga wolna, Ale nie od razu zabijać, bo akurat czas nie ten! No k***a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie interesuj się cudzymi sprawami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś wierząca, nie zabijaj, bo tylko Bóg jest Panem życia i śmierci. Jeśli jesteś niewierząca, nie zabijaj, bo zabierasz to jedno jedyne życie. Jeśli jesteś żydówką /napisałam od małej litery - chodzi o wyznanie/, to wiesz, że kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę pracę magisterską na temat aborcji i szukam kobiet które opowiedziałyby mi swoją historię. Trudno jest dotrzeć do kobiet które to zrobiły przez niezrozumiałe dla mnie tabu. Jeśli któraś z was chciałaby mi pomóc zostawiam moj mail. patus.piotrowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro jade do Argemunde i we wtorek do Prenzlau. Bo to co wyprawia ten dzieciak w moim brzuchu to tragedia. Codzienne wymioty, depresja, lezenie w lozku, halucynacje. Mam juz jedna corke i chyba zapomnialam jak to sie przechodzilo. I nie chce juz wiecej. Jak to ma tak wygladac za kazdym razem to ja dziekuj***ardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Poszukuję kobiet, które mają za sobą aborcję do badania do pracy magisterskiej. Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana albo po prostu ciekawa, niech napisze do mnie na maila aborcja.psychologia@gmail .com. Tam udzielę więcej szczegółów. Mam nadzieję, że któraś z Was się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_dz
Witam Was, nazywam się Beata i współpracuję z jednym z najpopularniejszych polskich magazynów dla kobiet. Właśnie zbieram materiał do dużego tekstu o aborcji i poszukuję kobiet, które chciałyby podzielić się swoimi historiami. Bardzo zależy mi, żeby przedstawić Wasze historie i doświadczenia - bez oceniania, bez wartościowania. To ma być Wasz głos. Rozmówczyniom zapewniam całkowitą anonimowość. Jeśli któraś z Was chciałaby porozmawiać ze mną na ten temat, zapraszam do kontaktu - beata.dzumaga@gmail.com. Będę niezwykle wdzięczna za Waszą pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Prenzlau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulq
polecam d. Rudzinskiego w Prenzlau. Usunelam ciaze metoda prozniowa dwa dni temu, bylam w 8tyg. Strasznie sie bałam, duzo czekania bylo w szpitalu, przyszlam na 7:30, na ten sam zabieg czekaly ze mna polki bylo ich z 10. zabieg dopiero mialam okolo 12, najgorsze bylo czekanie, ale gdy trafilam na zabieg, dostalam narkoze to obudzilam sie i bylam w szoku ze to juz. krwawilam tylko w dzien zabiegu i to niewiele, dzien po kilka kropelek a dzis juz nic. na poczatku ciezko mi sie nawet chodzilo, bolalo mnie krocze i balam się nawet wykąpać. Ale juz jest wszystko dobrze. Plamienie może wystepowac do 6 dni wiec u mnie trwalo krótko. Reasumujac, pomijajac to ile trzeba czekac i sie stresowac to w pelni polecam ten szpital i lekarzy. Mimo, ze wszystkie pielegniarki mowily tylko po niemiecku to byly bardzo mile, widzialy, ze sie denerwuje i cala trzęsę i trzymaly mnie za ręce, spiewaly i powtarzaly 'don't afraid', w polsce nigdy nie spotkalam sie z tak pomocna i mila sluzba zdrowia.. doktor rucinski tak samo jak i inny polak lekarz ktory wykonywal takze zabieg rowniez byli bardzo mili i starali sie zmniejszyc stres. Od razu po zabiegu mnie wybudzono, spedzilam na sali godzine, wszystko bylo w porzadku i po godzinie juz moglam wrocic do domu tak samo jak i reszta dziewczyn. Miesiaczka powinna sie pojawic po 4-6 tyg. Polecam i w razie pytan sluze pomoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czym szpanujesz morderczynio? Ze zabilas nienarodzone dziecko ktore chciało zyć? Powinnas trafic do pierdla ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoriK
Do Paulq Czy musiałaś być u psychologa? I ile kosztował zabieg? Jak dojechałaś tam? Długo czekałaś na termin? Czy nocowałaś tam? Jak psychicznie się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czym szpanujesz morderczynio? Ze zabilas nienarodzone dziecko ktore chciało zyć? Powinnas trafic do pierdla ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulq
do DoriK: tam nie ma żadnego psychologa, to tylko taki pic na wode. placisz 30 euro za usg przed zabiegiem, mozesz zadac pytania na ktore ci dr. odpowie, ale nie ma zadnego psychologa. Zabieg 500 euro plus te 30 wiec 530 lacznie. ale to zalezy tez w ktorym tyg. ciazy jestes- im pozniej tym wiecej placisz. Nie czekalam dlugo, zadzwonilam do dr.Rucinskiego i w nastepnym tygodniu juz mialam zabieg. Jechalam samochodem, razem z mamą i ona kierowała (bo zabiegu nie mozna prowadzić ze wzgledu na narkoze) Psychicznie czuję się dobrze. Nie nocowalam, dojechalam po 5 rano, mialam byc o 7:30 wiec się zdrzemnelam w aucie, po czym poszlam juz do szpitala. Godzinę po zabiegu już mnie wypisali i wracałam już do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulq Ja jadę w poniedziałek. Strasznie się boję. Jak było po? Można od razu normalnie funkcjonować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulq
Też się strasznie bałam, najbardziej chyba tego, że sobie z tym psychicznie nie poradzę, albo sie wycofam w ostatniej chwili. Co do funkcjonowania- można brać tylko prysznic, najbardziej boli mnie to właśnie, że w taką pogodę nie można się kąpać w morzu,basenie etc. Nie można też używać tamponów tylko podpaski podczas tego krwawienia ani uprawiać seksu. I tak przez jakieś 4-6tyg. Ja po zabiegu czułam się dobrze, tylko mnie bolało krocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulq
Nie martw się, najważniejsze jest podejście i najlepiej jest przyjechać z jakąś bliską osobą i mieć wsparcie bo jednak trzeba się tam dużo naczekać w szpitalu, a stres jest duży mimo, że sama się przekonałam, że nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulqa - dziekuje kochana. Sciska mnie az w gardle, ale zdecydowana juz jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulq
Będzie dobrze! Ja jestem tak wrażliwa, że na sam widok wenflonu mi było słabo i pielęgniarka mi śpiewała po niemiecku.. Najgorsze jest czekanie w poczekalni i na sali, ale gdy już Cię wezmą na zabieg to będziesz aż w szoku, że jest po wszystkim. Nie ma się o co martwić i nie masz za co dziękowac, ja sama przed udaniem się na zabieg czytalam te wszystkie opinie i tylko napędzilo to we mnie wiekszego strachu bo niektore byly bzdura, a sama nie mialam kogo o to spytac. A lepiej jest porozmawiac z osoba ktora jest juz po wszystkim. Najgorsze jest czekanie, ale warto. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoriK
Do Paulq. Długo czekałaś na termin? Nie masz żadnych powikłań? A w jakim jesteś wieku, bo ja niestety mam 43 lata i to 5 ciąża. Nie wiem, co robić. Obawiam siė tego wszystkiego.... Czy trudno dojechać do kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulq
do DoriK: ja jestem młoda, mam 20 lat i ta ciąża była dla mnie szokiem bo według lekarzy mój chłopak był bezpłodny. Wiek jest bez różnicy zarówno to ile masz dzieci,wraz ze mną było 10 polek, za równo w moim wieku jak i właśnie Twoim, a nawet i starsze. Były nawet z małymi dziećmi więc to nie stanowi problemu. Nie mam żadnych powikłań, powikłania zdarzają się raz na kilka lat tak na prawdę o czym Cie powiadomi na miejscu lekarz. Z tym dojazdem to zależy czym będziesz jechać i skąd jesteś. Bo na ten zabieg polki przyjezdzaja z calego kraju -pociągiem, samochodem, roznie. Ja jechalam samochodem, pisalam juz wyzej o tym. Jesli masz w planach jechac samochodem to z kimś bo po zabiegu nie mozna kierować. O tym tez dr. mi mówił już przed samym przyjazdem telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoriK
Do Paulq Dziękuję Ci. A jak teraz się czujesz? Dużo krwawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×