Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaciazona w uk

Aborcja, Kto mial?

Polecane posty

Gość gość
"Podziwiam takie szwajcarki. Maja w rządzie więcej kobiet niż mężczyzn i nikt im nie podskoczy. " Taa, a za kulisami dalej rządzą faceci. Wierz dalej w te bajeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
13.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość Problem w tym, że w czasie ciąży to nie jest tylko twoje ciało!" Jest, jest tylko, że taki fanatyczny prolajf tego nie zrozumie 😴 Nie wiem właściwie po co takie chwasty wchodzą na tego typu tematy, przecież nie zmienicie cudzych decyzji, a jak nie popieracie aborcji to jej po prostu nie wykonujcie 😴 Ja popieram i jak przytrafi mi się takie nieszczęście jak ciąża, to na pewno ją usunę, a wam może jedynie z tego powodu pęknąć żyłka na d*p.sku ze złości 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Nie ważne kto rządzi jeśli rzadzi dobrze. A legalna eutanazje i aborcja w Szwajcarii to nie bajeczki tylko fakty. Możesz sobie nawet obejrzeć filmik na youtube pokazujący taką procedure- wykonują ją Exit i Dignitas. Jak kiedyś bedę mieć raka to chetnie skorzystam- zamiast dać kosciółkowym przejąć moją emeryture. Również osoby homoseksualne mogą tam sobie żyć spokojnie i z godnością. Skończcie wreszcie ten romans z zarodkiem. Państwo może być tylko tak dumne jak dumne są kobiety które w nim mieszkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Państwo może być tylko tak dumne jak dumne są kobiety które w nim mieszkają." ło matko, niezła szajba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba Ci sie cytat- no cóż możesz zawsze wymyślić lepszy i go opublikować na odpowiednim formum w zamiast komentarza w wiejskiej gwarze. Np ’Jestem matką Polka która produkuje tanią siłe roboczą szczególnie dla sex biznesu w pozostałych krajach europy. Zarabiam prawie nic ale stać mnie na internet więc troluje na forach które mnie nie dotyczą licząc na torchę zainteresowania od ludzi bo myśle że obchodzi ich moja opinia. Myślę że bycie żoną i matką to sukces w życiu’.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
’Jestem matką Polka która produkuje tanią siłe roboczą szczególnie dla sex biznesu w pozostałych krajach europy. Zarabiam prawie nic ale stać mnie na internet więc troluje na forach które mnie nie dotyczą licząc na torchę zainteresowania od ludzi bo myśle że obchodzi ich moja opinia. Myślę że bycie żoną i matką to sukces w życiu’. Miło mi że się przedstawiłaś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze że nawet sama od siebie nie potrafisz 2 zdań złożyć. Tylko powtarzasz głupie slogany i stare dowc**y jak większość innych trolic- na przemian z cytatami z ambony. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram aborcje,popieram eutanazje..nie wiem kto to jest dusza ani dlaczego wmawia sie kobieta ze komorkz tez czlowiek. nie podoba mi sie jednak przerywanie ciazy z blachych powodow,takich jak wczoraj.BO CHLOPAK SIE OBRAZIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć zgadzam się z Tobą w 100%. No chyba że chłopak obraził się na dobre i już odechciało mu się być tatą albo jeśli robi takie akcje z obrażaniem i odrażaniem systematycznie- nie chciałabym być w ciąży w takiej niestabilnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadacie pierdoły i co wam ślina na język przyniesie. zlepek komórek to też ty jesteś tak jak te życie które się rozwija w łonie kobiety. eutanazja? chcesz być jak Bóg, decydować jak On? a przecież to właśnie Bóg dał ci życie i On decyduje o czasie odejścia a nie człowiek. miejcie trochę pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokora to cecha sługusów i prostytutek. Połóż się, zamknij oczy i nie mów nikomu.To również ostatnia cecha jaką inteligentmna kobieta może chcieć u siebie widzieć. Zauważyłam że jesteś silnie wierząca. Polecam film dokumentalny o ksiedzu pedofilu ’ Deliver us from evil’ - o jednym z księży który zg****ił setki dzieci. Może poszerzy twój światopogląd i zaczniesz odróżniać rzeczywistość od kazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez boga nie ma ,lub jest szefem wszelkiego zla.To tyran zaslepionych umyslow.On woli zeby dzieci narodzone umieraly w cierpieniach niz usunac kilka komorek.Normzlny Talib

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj sobie życiorysy świętych to będziesz mieć jedna z drugą właściwy obraz pokory. jeden ksiądz zły to znaczy, że wszyscy są Twoim zdaniem tacy sami? to uproszczenie tematu, najczęstszy argument wysuwany przez przeciwników Kościoła. przyjdzie czas, że i Ty uwierzysz w Jego istnienie, zrozumiesz z czasem, że zło w świecie to wynik działania ludzi a nie Boga. życzę abyście przejrzały na oczy i poznały kim jest tak naprawdę Bóg nie z opini innych ale z własnego doświadczenia Jego obecności w swoim życiu. :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tylko przyjsc na swiat w tym zacofanym kraju gdzie chroni i utrzymuje sie pedofili. Ten ksiadz o ktorym mowa w filmie to tylko 1 z wielu. ostatnio powoli kolejni sa ujawniani. Ale czesc kobiet jest tak zmanipulowana przez kosciol i wulgarna do tego stopnia ze nie umie w kulturalny sposob dyskutowac o waznych problemach. Aborcja i tak jest i bedzie legalna w wielu krajach i dewotki z takiej Polski tego nie zmienia. Wedlug nich kazda kobieta ktora miala aborcje popelnila grzech smiertelny- nie jest wiec juz czescia kosciola-mozna ja po chrzescijansku zwyzywac bo to najlepszy sposob na poprawe wlasnej samooceny (bardzo po chrzescijansku z reszta) - tak jak kolezanka powyzej. Fakty sa takie ze liczba prawdziwych wiernych zmniejsza sie z kazdym zabiegiem aborcji wiec wystarczajaco szybko aby za jakis czas wiekszosc byla za. Mozecie sobie pyskowac i ublizac na szczescie z kazdym dniem wasza liczba maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niewierząca, mam wykształcenie medyczne i owszem aborcja to jest morderstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście obrzydliwi. Jak się jest niedoświadczonym w "tych sprawach" to sie w ogóle najlepiej nie brać za seks, a nie traktować aborcję jako sposób na niechciane dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to ja zostanę zjechana,ale każdy może mieć swoją opinię.Nie zamierzam nikogo przekonywać do swych racji,szanuję zdania innych i z góry uprzedzam że moja wypowiedź to nie żadna umoralniająca gadanina kojarząca się z moherami i kazaniami księży.Nie chodzę do kościoła.Jestem definitywnie przeciw aborcji(z wyjątkiem przypadku.gdy życie matki jest zagrożone).Tyle się teraz trąbi o tym,żeby przestać dyskryminować kobiety i dać im prawo wyboru poprzez zalegalizowanie aborcji. Ok,ale czy ktoś zastanowił się nad tym kiedy przestanie się dyskryminować dzieci nienarodzone? One nie mają żadnego prawa wyboru.Nie mogą sie same obronić.Niby po co przejmować się zlepkiem komórek? To przecież jeszcze nie człowiek wiec można z nim robić co się chce.Do znudzenia jest powtarzany w kółko jeden i ten sam argument:jeśli dziecko jest niechciane to z góry wiadomo że jego życie będzie do bani,może np trafić do domu dziecka,lepiej więc uchronić go przed cierpieniami na tym świecie i skazać na śmierć.Wiadomo że nie każdy chce mieć dzieci i że antykoncepcja zawodzi.Myślałam jednak że dorosłość polega na odpowiedzialnosći za to co się robi. Uprawiając seks trzeba być świadomym konsekwencji,tego że mimo najlepszego zabezpieczenia wynikiem współżycia moze być ciąża.Aborcja to ucieczka od odpowiedzialności.Konsekw encje ponosi tylko i wyłącznie dziecko,które zawiniło wszystkim tylko tym,że żyje.Tyle jest rozwiązań,jeśli kobieta nie chce dziecka,choćby nawet okno życia,ale nieeee bo nie wtedy dziecko jest skazane na życie a wszyscy z góry wiedzą jak jacyś jasnowidze że mu będzie źle na świecie.Aborcja szybsza,wygodniejsza,ratu je kobiety przed traktowaniem ich jak żywy inkubator a dzieci przed życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak was temat nie dotyczy, to po co tu siedzicie? może jednak rozważacie przerwanie ciąży? ja już jestem wiele lat po zabiegu i mogę powiedzieć, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu i nie, nie przekonacie mnie, że źle zrobiłam, bo obca osoba z internetu nie zna ani mnie ani mojej sytuacji, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka pl
100 tys polsek co roku dokonuje aborcji czy komuś się to podoba czy nie. Ja tez miałam. Byłam po tym nawet w kościele ale jak słuchałam kazania to mi sie niedobrze robiło. Dobrze że nie jestem już członkiem kościoła. Nie musze wpuszczać do domu księdza po characz (po kolędzie). Pamiętam jak byłam mała - moja mama wychowywała nas sama w rozpadającym się mieszkaniu. Mimo to że nie mięliśmy nawet na jedzenie to przyjmowała księdza i dawała mu kopertke. A ten s*******n mimo to że widział w jakiej jesteśmy sytuacji brał chętnie. Plebania na Górze Borkowskiej w Krakowie- bardzo blisko ’świętego miejsca narodzin papieża’. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto hipokryzja panstwa polskiego I jego katolikow... Aborcja zakazana, ale choremu dziecku odmawia sie leku, bez ktorego nie moze zyc, czyli skazuje sie go na powolna, w cierpieniu eutanazje, najlepiej zeby to robil po cichu w domu, zeby nie robil zbytniego zamieszania I nie psul ladnych polskich widokow... http://fakt.onet.pl/matka-dziecka-chorego-na-mukopolisacharydoze-blaga-o-pomoc-prezydenta,artykuly,418513,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja popieram aborcję, jeśli wpadnę to usunę a zdanie idiotów którzy za mnie nie urodzą i mi nie pomogą mnie zupełnie nie interesuje, moje życie, moje ciało, mój zarodek/płód i jeśli zdecyduję że nie chcę być matką to nią nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajdź w ciążę, zrób skrobankę długopisem i na końcu zeżryj zarodek na oczach kamer. Zostaniesz bohaterką feministek na długie lata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam ze ktos to w koncu zrobi. Nie bez kieliszka Chianti of course. Jedzenie zarodka hmm pycha- na pewno ma jakies zdrowe wlasciwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam w tak ich Chinach czy Korei to juz dawno mialo miejsce I jakos nikt nie zostal boaterem feministek. Niechciana ciaza to pasozyt- Trzeba go usunac zanim sprawi ze wyprodikujrmy hormony ktore nas omamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche sie zapedzilas/les w Chinach tez nie jest raj bo jest znowu w druga strone- Panstwo wywiera presje na kobietach aby nie mialy wiecej niz 1 dziecka. Ale widzisz ze komentarz sugerujacy wykonywanie aborcji samemu przy pomocy nieodpowiednich narzedzi a nastepnie spozywanie plodu jest glupi. Aborcje mechaniczna powinnien tylko i wylacznie przeprowadzac lekaz. Poruszylysmy jednak ciekawa kwestie- czy usuniety zarodek powinien zostawac w szpitalu skad moze trafic na carny rynek czy powinien byc oddany kobiecie na zyczenie aby ta mogla sama sie go pozbyc..Ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini9
Masakra.... ja czytam co niektóre posty to rzygam tęczą. Ja pie*dole! Dlaczego Wy durne matki polki się do wszystkiego wtrącacie, nawet do cudzych macic?????????? Macie swoje dzieci to się cieszcie i nie ważcie się wtykać swojego nochala w życie innych! Czy wy ku*wa nie rozumiecie, że NIE KAŻDY che mieć dziecko? Że niektórzy mają inne ambicje niż żyć tylko i wyłącznie dla kogoś, podporządkowywać mu całe swoje życie??? Za małe macie mózgi czy co? I nie pie*dolcie mi tekstu, że "gdyby Twoja mama tak myślała to by Cię na świecie nie było". Najbardziej tępa odpowiedź jaką słyszałam. Albo jeszcze gorsza - "to egoistyczne podejście". A wasze podejście?? Że rodzicie dzieci, bo boicie się być same na starość??? Mega nieegoistyczne! Aborcja jest po to, żeby z niej korzystać tak samo jak wyrwanie zepsutego zęba jest po to, żeby korzystać. Po to również jest botox, środki przeciwbólowe et cetera! Aha i nie zapomnijcie jeszcze odpisać mi, że nie wiem co piszę, bo nie mam dzieci i nie wiem co tracę... słaby tekst, który znam od lat. Nie wytykam wam, że jesteście takie czy owakie, bo macie dzieci ale kurde, uszanujcie również decyzje innych, tych którzy nie chcą! Ja też kiedyś myślałam, że jestem w ciąży (MIMO, ŻE BRAŁAM TABLETKI I DODATKOWO ZABEZPIECZAŁAM SIĘ PREZERWATYWĄ). Na szczęście okazało się, że nie jestem ale gdybym była to na 1 000 000 % bym usunęła bez mrugnięcia okiem. By the way - mam 31 lat, jestem mężatką od 4 lat, jestem dyrektorem dużej firmy marketingowej od lat 6, mam 178 wzrostu i ważę 53 kg :) uwielbiam podróże w egzotyczne kraje oraz spędzać całe dnie na czytaniu ciekawych książek. No i gdybym TERAZ była w ciąży, również bym usunęła - mam zbyt wygodne i piękne życie, aby je zmieniać Więc nie piszcie tekstu w stylu "jak będziesz w moim wieku to Ci się odmieni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość but i never met you yet
martini sorry ale za kogo Ty sie uwazasz tempa ruro? Pokazals ze jestes zwykla prostaczka.. Moze chcesz sie pochwalic jeszcze w jakiej pozycji lubisz sie walic,dodaj swoje wymiary I wrzuc na dzial ogloszen :D btw. Myslenie nie jest Twoja mocna strona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini9
myślę, że jednak myślenie jest moją najmocniejszą stroną :) dzięki temu mam taką pozycję a nie inną i żyje mi się w Polsce wspaniale!! A ogólne dane podałam, aby wykluczyć ewentualnie epitety w stylu "jesteś na pewno grubą, samotną starą panną" itp. Oczywiście nikt mi nie musi wierzyć. Aha i tępą rurą jesteś sama. Gdzie mieszkasz, pewnie w jakiś Zapiździcach czy cuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini9
No tak, gdzie by miał mieszkać ktoś, kto pisze "tempa" zamiast tępa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×