Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaciazona w uk

Aborcja, Kto mial?

Polecane posty

Gość gość
Terenia czy jak ci tam.. -dowiesz sie z czasem ,jak to wlasne dziecko nazywac bachorem wiec POWODZNKA ZYCZE :D:D -nie wsadzaj wszystkich do jednego wora -nie same same maciorki tu pisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje w tej klinice na slowacji bedzie wszystko ok, mimo wszystko troche.sie boje... zadzwonie tuz przed wyjazdem.i wypytam wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscUK
Dziewczyny z tego co widze to w UK tez jednak usypiaja Tu jest informacja (to jest oficjalna strona NHS czyli UK NFZ dla nie wtajemniczonych) Procedura nazywa sie D&E (dilation and evacuation)i jest wykonywana gdy chemicznie juz sie nie da tj po 15 tygodniu http://www.nhs.uk/Conditions/Abortion/Pages/How-is-it-performed.aspx Procedura zajmuje 10-20minut i jest wykonywana pod znieczuleniem ogolnym. Rowniez tzw. pozna aborcja- wykonywana w 20-24 tygodniu jest wykonywana pod znieczuleniem ogolnym. Myslac jednak o kosztach; W UK taka aborcja jest darmowa, legalna i nie trzeba nawet byc ubezpieczonym ale trzeba tam doleciec i miec sie gdzie zatrzymac co nie jest tanie. Jesli wiec akurat nie masz krewnych/zaufanych znajomych w UK ktorzy moga cie przenocowac to z pewnoscia taniej wyjdzie jechac do Czech i zaplacic w takiej prywatnej klinice. Swoja droga popatrzcie ile Polki wydadza na zabiegi zagraniczne- te pieniadze moglyby zostac w naszym kraju gdyby nie trzeba bylo jezdzic za granice na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
12.09.13 [zgłoś do usunięcia] goscUK Swoja droga popatrzcie ile Polki wydadza na zabiegi zagraniczne- te pieniadze moglyby zostac w naszym kraju gdyby nie trzeba bylo jezdzic za granice na zabiegi." No ale widać jak politycy dbają o swoje obywatelki, idioci myślą, że jak zabronią nam aborcji w Polsce, to jej nie wykonamy, pfff. Przecież zawsze można wyjechać za granicę albo zamówić tabletki za 300-400 zł z neta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscUK
Dokladnie. Za te pieniadze moznaby co roku wybudowac i wyposazyc kilka szkol - dla tych chcianych dzieci. Albo dac te pieniadze samotnym matkom ktore nie usunely a sa w potrzebie po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak zaszlam w ciaze i poszlam do gp pierwsze pytanie bylo czy plnowane czy nie i czy jestem szczesliwa czy nie ozywiscie ze jestem szczesliwa mama ale usuwaja bez prroblemu dostajecie tabletki i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś was dzieciobójczynie ręka sprawiedliwości dosięgnie, przyjdzie czas zapłaty za zbrodnie. Chrześcijanie są zbyt łagodni i miłosierni dla potworów, ale Muzułmanie tacy nie będą, a ta społeczność w Europie cały czas rośnie w siłę. Nikt się za wami nie wstawi, gdy was będą kamienować. Allah akbar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
13.09.13 gość - To bardzo ciekawe co piszesz, szkoda tylko, że np. w takiej Muzułmańskiej Turcji aborcja jest legalna na życzenie 😴 A w innych islamskich krajach również nie jest całkowicie zabroniona 😴 Najpierw się dokształć, później szczekaj 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turcja to nie jest typowy islamski kraj głupia pindo.Turcy to nie Arabowie. Poza tym widzę, że na tym forum urzędujesz 24h/dobę. Żałosny no-life nie robiący nic w życiu poza ujadaniem w internecie. Kto takie dziadostwo sponsoruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś was dzieciobójczynie ręka sprawiedliwości dosięgnie, przyjdzie czas zapłaty za zbrodnie. Chrześcijanie są zbyt łagodni i miłosierni dla potworów, ale Muzułmanie tacy nie będą, a ta społeczność w Europie cały czas rośnie w siłę. Nikt się za wami nie wstawi, gdy was będą kamienować. Allah akbar.>>> muzulmanie za to gwalca male dzieci, np 8letnie, w wyniku czego umieraja przez wykrwanienie sie... toz to milosierdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
2013-09-13 14:26:11 gość - Co za idiotka :D Arabowie to naród, islam to religia, a osobie z 13:59, chodziło właśnie o wyznawców islamu, czyli Muzułmanów 😴 Poza tym Turcję podałam przykładowo, w innych islamskich krajach takich jak Azerbejdżan, Turkmenistan czy Uzbekistan, itp. aborcja też jest legalna na życzenie 😴 A w Arabii jest legalna w wybranych przypadkach i nikt nikogo nie kamieniuje 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islam cały czas się radykalizuje, jest to ich reakcja na cywilizację śmierci serwowaną Europie przez liberalno-lewacki establishment. Muzułmanie dzisiaj, a muzułmanie 30-40 lat temu to zupełnie inni ludzie. Będziecie suki jeszcze skomleć. :D Kamienowanie to raczej łagodna forma śmierci. Palestyńczycy zdrajców przywiązują do samochodu i szorują po asfalcie aż do skutku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Nie radykalizują się, poczytaj trochę informacji politycznych 😴 A nikt skamlać nie będzie, bo my Europejczycy nie przyjmiemy ich praw, więc możesz się sam przywiązać do auta i poprosić mamusię żeby je odpaliła 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"my Europejczycy nie przyjmiemy ich praw" Zapewniam cię, ze nikt się ciebie o zdanie nie będzie pytał. / Akurat postępująca radykalizacja islamu to fakt. To ty lepiej sobie poczytaj jak się żyło w takiej Arabii Saudyjskiej, czy w Iranie w latach 70-tych przed rewolucji islamistów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Większość muzułmanów na świecie uważa, że islam powinien kształtować nie tylko ich osobiste życie, ale też społeczeństwa i politykę; wielu chce, by szariat był oficjalnym prawem" - wynika z raportu PEW Reserch Center. "Ponadto z raportu wynika, że przytłaczająca większość muzułmanów na całym świecie uznaje za niemoralne takie zjawiska czy wybory jak homoseksualizm, aborcja, eutanazja czy spożywanie alkoholu." Lewactwo zostanie wytępione przez tych których dobrowolnie wpuścili w ramach polityki multi-kulti i szerzenia "tolerancji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Tak, tak Muzułmanie przejmą władzę polityczną we wszystkich krajach europejskich i ukamieniują nas wszystkich 💤 Lecz się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak będzie. Zobacz na statystyki przyrostu demograficznego wśród rdzennych białych europejczyków i porównaj je ze statystykami dzietności wśród muzułmanów. Przeciętna europejska rodzina to układ typu 2+1. Przeciętna islamska rodzina to 2+duuużo dzieci. :D / "Zdobędziemy Europę bez jednego wystrzału, macicami naszych kobiet." - to jest motto dzisiejszych islamistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierzacaleczmyslaca
Dziewczyny wracając do tematu-ile trwa to krwawienie po tabletce. Czy jest o wiele silniejsze od okresu? Po ilu dniach można wrócić do pracy? Dla wszystkich katolikow/czek podkreślam że nie jestem osobą wierzącą i nie obchodzi mnie co myśli papież. Nie mam sumienia ani duszy więc nie muszę się martwić. Jak umre to mnie nie bedzie i wcale nie chce iść do ’nieba’ generalnie mam to w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
13.09.13 [zgłoś do usunięcia] niewierzacaleczmyslaca ile trwa to krwawienie po tabletce. To jest sprawa indywidualna, koło doby, a zacznie się po ok 4h po zażyciu tabletki, ale możesz plamić do 1-2 tyg. bo macica się oczyszcza i to jest normalne 😴 Czy jest o wiele silniejsze od okresu?" Tak, to jest zwykłe poronienie z tym, że wywołane farmakologicznie 😴 Po ilu dniach można wrócić do pracy?" Możesz to zrobić w piątek, po weekendzie w poniedziałek wrócić do pracy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tereniu, wszystko ok, ale to nie bedzie aborcja farmakologiczna, jestem umowiona na zabig pod narkoza...i obawiam sie coraz bardziej, miejmy nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla wszystkich katolikow/czek podkreślam że nie jestem osobą wierzącą i nie obchodzi mnie co myśli papież. Nie mam sumienia ani duszy więc nie muszę się martwić. " A ta znowu o papieżu katolikach, zapomniałaś dodać coś o Rydzyku.. :-O Jesteś zdecydowanie niemyśląca jeżeli sądzisz, że tylko ludzie wierzący sprzeciwiają się aborcji. Bzdura totalna, ale bardzo wygodna. Tu nie chodzi o wiarę tylko o poszanowanie i ochronę życia ludzkiego. To ze życie ludzkie zaczyna się w chwili poczęcia jest oczywistym naukowo dowiedzionym faktem czy to się ideologom liberalizmu podoba czy nie. Zresztą oni tacy głupi nie są i dobrze o tym wiedzą. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Aha, no chyba że :classic_cool: No to jak idziesz na zabieg i to jeszcze pod narkozą to o nic się nie martw, będzie dobrze, bo wszystko zrobią za Ciebie i o wszystko zadbają, aborcja to bardzo prosty zabieg, nie ma co się bać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
gość Tu nie chodzi o wiarę tylko o poszanowanie i ochronę życia ludzkiego." 💤 Fascynujące 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny cały dzień tu przesiedziałaś - nie masz domu? faceta? jakichś zajęć? zainteresowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież ma, trollowanie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Fascynujące" idź załącz jakąś telenowele, to na pewno będzie bardziej fascynujące dla umysłu twojego pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Ja się nigdzie nie wybieram 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Podziwiam takie szwajcarki. Maja w rządzie więcej kobiet niż mężczyzn i nikt im nie podskoczy. Mają nie tylko aborcje ale również eutanazje. Chciałabym być obywatelem takiego kraju. Możesz ze swoim ciałem zrobić co chcesz- nikt cię nie zmusza do życia ani rodzenia jeśli Ci sie to nie podoba. U nas jeszcze daleka droga. Narazie trolice przeważaja -ale po śmierci polskiego papieża na szczęście ich liczba powoli spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Możesz ze swoim ciałem zrobić co chcesz- nikt cię nie zmusza do życia ani rodzenia jeśli Ci sie to nie podoba." Problem w tym, że w czasie ciąży to nie jest tylko twoje ciało! Twoje prawa nie mogą naruszać praw innych, taka jest domena liberalizmu który rzekomo jest wam bliski. A eutanazję to jak dla mnie mogą zalegalizować. Tu sprawa jest jasna, twoje życie twoja sprawa. Oczywiście pod warunkiem, że jest to w pełni świadoma decyzja samego zainteresowanego, a nie rodziny lekarzy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×