Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Tak czasami niestety bywa :) Z netem co jakis czas mam problem, ale juz sie powoli do tego przyzwyczailam :D Wlaczam sobie filmik i necik mi nie jest potrzebny :P Tak w ogole, posprzatalas itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL ja mialam spedzac sylwka z bylym, ale oczywiscie nic z tego, wiec pewnie bede siedziala w domu przed telewizorem, popijajac szampana. Chyba, ze cos wypadnie niespodziewanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojtam, ojtam, ja milusi kotek jestem, tylko sie przytulić PPLu (ciągle mam przed oczami lotnisko w Wawie jak pisze PPL)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może nie jestem wyborną kucharką, ale za to zawsze obiad podaję z uśmiechem;). Myly Państwo, jutro mam dość skomplikowany dzień, więc będę się już żegnać:). Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noati zjadł smok wawelski, przepraszam, więcej nie będę, tym bardziej, że coś dziwnie mi sie zaczelo odbijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Melduję się:). Ale tłumy w sklepach, coś okropnego:(. Jaszczureczko, pytanie mam, bo muszę kupić prezent dziewczynce 8-letniej. Co teraz na topie? Za czym one szaleją? Hello Kitty jeszcze w modzie, czy już im przeszło? Co kupiłaś córce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×