Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

BOF no pewnie, ze Agus dla Ciebie caluska przesyla :D A dla kogo innego? :P Gdzie sie podzialy PPL I Jaszczureczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd oddał mi rzeczy jest kompletna cisza... uczę się żyć bez mojej najważniejszej używki. I w ogóle zaopatrzyłam się w zapas książek psychologicznych, jakoś się podźwignę w końcu. Na razie nie jest źle, śnił mi się dopiero raz, a to już sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha chcialam podziekowac PPL za przesylanie mi pozytywnej energii podczas swiat ;) Milo, ze o mnie myslalas:) Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze dajesz rade. Po Twoich postach wnioskuje, ze jest duzo lepiej. Aile nie macie juz kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, poznać się możemy tak czy inaczej :) nati - cisza jest absolutna, a ja przestałam w ogóle wchodzić na fb żeby przypadkiem nie zobaczyć jakiegoś zdjęcia ze znacznikiem czy czegoś podobnego. Za wcześnie na to, choć uważam że mógł sobie torować drogę do nowego związku, cholera go wie. Nie chcę o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jaki krok do przodu;) To miło ;) Trzymam kciuki w takim razie :) Ok, ja uciekam kochani. Wpadlam tylko na chwile zeby sie przywitac. Pojawie sie jutro, mam nadzieje, ze PPL i Jaszczureczka beda obecne. Tymczasem dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja na razie zmykam, może po północy się pojawię. Na wszelki wielki mówię dobranoc Ale cieszę się że wszyscy się odezwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat przypomina mi pewien na którym spędziłem ponad rok hihi no i nie myślałem , że tu się ktoś z tak bliska pojawi, właściwie w zeszłym roku byłem na miejscu a teraz w wawie jestem i tam pracuje ale jak mam wolne to jadę do siebie i na pewno urlop będę w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!:) Chciałabym już dziś złożyć Wam życzenia z okazji zbliżającego się Nowego Roku, gdyż przenikam właśnie do świata realnego i nie będzie mnie tu dni kilka;). A więc, do rzeczy;). Drodzy Wirtualni Przyjaciele!:) Życzę Wam, aby ten nadchodzący Nowy Rok przyniósł wiele miłych niespodzianek, żebyście nie chorowali i mieli dużo energii, by energicznie przeć naprzód, pokonywać przeszkody, zdobywać wyznaczone cele i spełniać marzenia. Niech ten Nowy Rok przyniesie Wam dużo uśmiechu i ciepła w sercu:). W Sylwestra wychylę za Was co nieco!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc PPL 🖐️ Dziekuje za zyczenia noworoczne ;) Ja tez zycze Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku, przede wszystkim zreazlizowania wszystkich marzen, ktore nie udalo Ci sie osiagnac w biezacym roku. Duzo zdroweczka, usmiechu na twarzy i poznawania wyjatkowego faceta ;) Oczywiscie baw sie jutro dobrze!! Szampanskiej zabawy sylwestrowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×