Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Człowiek,gdy żyje dłużej,uczy się stopniowo pewnej rezygnacji,nabiera mądrości,która każe się wyrzec niejednego,poddać się temu,co nieuniknione. Przestaje się pragnąć gwiazdy z nieba:classic_cool: Wykuj na pamiec tę sentencje pomarańczko czarna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem komu ukradłeś tą sentencję. Pewnej dziewczynie z" topiku dla samotnych niech im będzie singli" na forum erotyvcznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani jaszczureczko . Ta młodzież zjada nas swoimi mądrościami kompowymi.Dziś dzieciak 12 letni nauczy podstaw netu,każdego takiego jak w/w nicku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo się domyślić że skoro wiem wszystko to mam powiązania z.... a może sam jestem kimś z.... i nie mam 16 lat tylko 5 latek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam się zakręciłeś...bystrość umysłu i błyskotliwość mam fenomenalną..:-) Podszyw łatwo zrobić, fakt....ale słowo pisane ciężko zmienić, ton pisania, sposób dopierania słownictwa, jego przekaz..;-) Dawno się tak nie uśmiałam...kafe na poprawę humoru...hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już taki cwany byłeś i nie zabezpieczyłeś swojego nicka.Nieboze4 Ty moje :D A przygadywałeś telefonowi a sam wpadłeś jak śliwka w kompot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×