Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Pierdzący wąż-- tyle Ci pozostało ,ze pogęgać możesz śmiało.Musisz wstać wcześniej od piekarza abyś moim postrachem był ośla pało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez bicia sie przyznaję co wszyscy już wiedzą.:P:DNie bede myśli rozwijał mądry zrozumie głupi uda madrego i bedzie milczał.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.01.2012] 07:08 [zgłoś do usunięcia] *Osla Pała* Wojowniku spoko nawet nie masz godnego do siebie przeciwnika. Wąż sie nie liczy ma mleczko pod noskiem. :D :D :D Nie ma jak to samemu sobie przyznawać rację pod kilkoma czarnymi nickami. W kupie śiła, prawda duchu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOO pierdzioszku ochrzczony przeze mnie,Ty już na cafe.?Czyżby telepatycznie zadziałałem na Ciebie.?:DWspółczuje Twojego cieżkiego snu,faktycznie przechera ze mnie :D Jutro już odpuszczę sobie Twoją marną postać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na innym topiku byłes zachwycony moją inteligencją, mądrością, przebiegłością i ogładą. Tylko tam występowałem pod innym nickiem. Dlatego pękam ze śmiechu czytając Twoje wypociny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętasz zawsze szczerego?Ośmieszałem go ustawicznie i popełnił błąd nazywając mnie debilem w najlepszym przypadku kretynem..Nie dał rady mi chociaż dobrze wykształcony.,Gdzie jest zawsze szczery powiedz mi?Psychicznie nie wytrzymał.Tak mają większość facetów.Kobiety nad nami górują pod tym wzgledem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i jaskółeczka tfu jaszczureczka przytuptała na top.:DSzkoda że nie moge dłuzej zostać miałabyś wiecej ubawu dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×