Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

z rzeczy które wymieniła pomarańczka to jest tak, że pół na pół by musiała robić no może za wyjątkiem masażu stóp, ja mogę go robić ale sam wolę masaż pleców no i prać to ja za bardzo nie umiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, co do malowania, przydałaby mi się pomocna męska dłoń. Chciałabym zrobić gładź i pomalować pokój ale nie ma mi kto pokazać jak to się robi. Z malowaniem sobie poradzę... Były miał mi pomóc a mój ojciec dobry jest tylko w machaniu jęzorem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle nie karp, nie cierpię karpia, w ogóle nie lubię tłustych ryb: suma węgorza itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z was barbarzyńcy, ja mięska nie jem już prawie rok i w ogóle mi go nie brakuje:) Nati ja i tak jestem jeszcze w szoku, bo nasze ostatnie spotkanie ja sprowokowałam, a on mówił, że jest taki bezpośredni, jeśli czegoś nie chce nie robi tego itd, tylko, że na tym spotkaniu próbowałam wyciągnąć od niego co i jak, bo już wcześniej zaczął się migać od kontaktu i nic się nie dowiedziałam:O A po tym już właściwie nie rozmawialiśmy, teraz to nawet tego fb wyłączył przede mną:D A taki niby bezpośredni i powiedziałby mi, gdybym mu się nie podobała itd:D Kurde co jest z facetami, panowie kto tu nosi spodnie, co?:P Aguś myślę, że ktoś zostanie olśniony Twoją nową fryzurą i będzie jakiś romans;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisaliscie :D Przepraszam mialam dzielenie sie oplatkiem ze wspollokatorka bo wyjezdza na swieta do domu ;) Wybaczcie, ze tak nagle sie urwalam :) Lilko jak sie czuje? W sumie dzisiaj nieco lepiej, zastanawiam sie nad zrobieniem sobie zakupow swiatecznych bo cos jesc trzeba. Nie chce sie zbytnio wykosztowywac bo i tak bede siedziala sama. A jak u Ciebie? Zakupy zrobione? BOF - ok z mieska, proponuje piers z kurczaczka albo schabowego. Moze byc? No ewentualnie kurczaczek bo tez bardzo lubie ;) Witaj Agus 🖐️ Hej Jaszczureczko ;) Prezent dla corki juz kupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus nie lubisz karpia? No wiesz :D Ja uwielbiam, tylko zastanawiam sie nad kupieniem go w tym roku bo sama nie ubije :o Chyba, ze kupie gotowego, ale cena jest conajmniej dwukrotnie wyzsza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOF - ok to umowmy sie, ze Ty pierwszy przygotujesz dla mnie jakis dobry obiadek, a ja sie potem odwdziecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zakupami za bardzo nie przejmuję, poza tym od dawna nie czuję atmosfery świąt i nie robią na mnie wrażenia... To Ty Nati samotnie spędzasz święta? Trochę smutno, chyba, że to Ci nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie z takich podstawowych potraw - wszystko :) W koncu, mieszkalo sie z facetem kilka lat to trzeba bylo codziennie gotowac :P Jesli chodzi o zupki - to z moich ulubionych, rosolek, pomidorowka, pieczarkowa, grzybowa, jarzynowa :) Co do drugiego dania - kurczaczek, piers z kurczaczka, schabowy, watrobka, mielone itd. :) Mysle, ze mozna by bylo sie dogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka - owszem, w te swieta beda siedziala samotnie :( Czy mi to nie przeszkadza? Jasne, ze tak.. Jest to smutne bo wolalabym ten czas spedzic w gronie najblizszych, ale niestety nie zawsze mamy to co chcemy. Natomiast nie zamierzam sie nad soba uzalac, zakladam, ze kolejny rok bedzie duzo lepszy i cos sie zmieni - wierze w to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×