Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

ByczeWino - lubie starszych. Nie lubie rowiesnikow, ani mlodszych. Starszych, o kilka lat. Oczywiscie, bez przesady ;) BOF - ciagle ten sam, kocham go, ale on mnie nie za bardzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ByczeWino - moj ostatni facet, z ktorym bylam kilka miesiecy byl starszy ode mnie o 10 lat :D Ale szybko sie rozpadlo bo dziwak z niego byl, poza tym ja sie nie wyleczylam z milosci do bylego, z ktorym bylam kilka lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle tu samotnych
szczęśliwego nowego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOF albo poznanie innego, kogos kto zawroci mi w glowie ;) Nie zamykam sie na nowe znajomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi miec w sobie to "cos", co inny nie bedzie mial :) Oczywiscie nie lubie facetow, ktorzy uwielbiaja sie popisywac przed kobietami :o Tacy mnie jedynie odpychaja.. Na pewno musze miec o czym z nim rozmawiac, taka bratnia dusza ;) Szacunek, znajdowanie czasu na spotkania - to podstawa. Podobne zainteresowania, spojrzenie na zycie - to rowniez dla mnie odgrywa istotna role. Wyglad nie ma az tak duzego dla mnie znaczenia, oczywiscie zwracam na to uwage, ale nie jest to dla mnie najwazniejsze. Nie lubie facetow "misiowatych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ByczeWino - czy to przesluchanie? ;) Moze napisz cos o sobie :) BOF - wiem, sama nie wiem czy jestem gotowa czy nie :o Mysle, ze jak poznalabym kogos interesujacego, w towarzystwie kogo czulabym sie dobrze to moze i pozwoliłabym sie do siebie zblizyc, otworzylabym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOF - po jednym spotkaniu nikt sie nie zauroczy, bez przesady. A ja po pierwszym spotkaniu bede w stanie stwierdzic czy dana osoba mi odpowiada czy jest szansa w ogole na kontynuowanie znajomosci. Nigdy nikogo nie skrzywdzilam. Jesli czulam, ze nie jestem w stanie sie zaangazowac to rezygnowalam z kontynuowania znajomosci. ByczeWino - wzrost nie ma dla mnie znaczenia. Mysle, ze facet wyzszy o kilka cm bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bywa dosc czesto. Niestety nie tylko faceci rania, kobiety tez potrafia mocno zranic :o Na stara milosc, dobra jest nowa milosc ;) Spytam z ciekawosci, masz wyksztalcenie srednie czy wyzsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ByczeWino nie do Ciebie bylo to pytanie :P Zreszta wyksztal nie jest najwazniejsze, spytalam z ciekawosci. Nigdy nie sugerowalam sie tym czy facet ma srednie czy wyzsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczy sie zaradnosc zyciowa, bycie samodzielnym i niezaleznym a do tego nie zawsze wyksztalcenie jest potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyższe, ale tak, jak pisalam nie ma to wiekszego znaczenia ;) Zapytalam ze zwyklej ciekawosci. Nawet, gdybys mial zawodowe, nie mialoby to zadnego znaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszczureczko witaj ponownie 🖐️ Ja tez mialam maly kryzys po powrocie z pracy, ale zjadlam solidny posilek i juz jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×