Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

jakiej muzyki słuchacie

Polecane posty

jeszcze płytka Cypress hill Black Sunday :D chyba nie muszę tłumaczyć czemu ja kocham bezgranicznie :P chyba zaraz sobie przypale skoro Pani Suwka taka dla mnie miła jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właczyłam sobie właśnie Ederlezi Gorana Bregovica ale słucham b. różnej, od Jearre'a po Enyię (nie wiem, jak to odmienić), lubię też m. poważną, Mozatra, Bacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jedyny rozsądny sposób transportu. Sugerujesz mi tutaj coś .. A jaki rodzaj narkotyku masz zamiar tam schować? To nie długopis tylko pióro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabrzmiało to dwuznacznie :D Przy pale" to by znaczyło coś niegrzecznego :P chodzi o to ze sobie zapale zaraz :) dobrze wiesz co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal fabeta
ja lubie trans, arendbi, hałs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky, haha. No w dzisiejszym dniu żadnego tak narkotyku nie przechowam z powodu, ekhm, okresu, że tak walnę prosto z mostu, ale w każdy inny dzień chętnie przechować twój towar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam. Nina hagen Kitaro Portishead Bjork Siouxsie Pj Harvey Closterkeller prodigy kid Rock Skaos M. Peszek macek Malenczuk to by chyba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky, to ty pióra tam nosisz? W takim razie na przyszłość będę wiedzieć, by piór się od ciebie nie pożyczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz przechować mój towar w swoich majteczkach :P ale który towar :D ? Polewam :P A jak samopoczucie w Tych szczególnych dniach... Myślę ze na brzucha ból dobry dym by był :D dym jest dobry na wszystko :D Serio :) nawet na niewyspanie. Dziś spalem 3 godz a czuje sie bardzo skupiony i rozważny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky, skupiony i rozważny, heh? No na ból brzuszka to najlepszy masaż :P Polewasz? :P Nie piję! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to, który towar? Bo ty handlujesz tymi piórami, nie? :P Bo ja jeden za długopis wzięłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie masowałem nikomu brzucha. Dziwne by to było bo to jednak intymną i delikatna część ciała. Szczególnie u kobiety bardzo wrażliwa... A ja mam śliskie rączki i pewnie by mi sie jedną ześlizgneła nieco niżej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty? Ja uwielbiam masaże brzucha. Sama jak mnie boli, to masuję albo kładę butelkę z ciepłą wodą. Serio, pomaga! Zjechałaby ci? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reggae, ragga, blues, czasem pop, klasyka tez lubie posluchac, ballady rockowe kocham sluchac queena, piotra cugowskiego, metalice, jamala, dzem, aurea, selah sue, michaela jacksona i mnostwo innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie handluje niczym i żadne powiązania mnie nie łączą z narkobiznesem i wszelkie moje powiązania z nim to tylko plotki i puki nie zostaną postawione dowody jestem wolnym człowiekiem o czystym sumieniu. Wszelkie pogłoski to tylko plotki mniej życzliwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky, aaa, w takim razie to nie prawda o tym handlu? :classic_cool: Sprawdzę to innym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky, nadal ci przypominam, że mam okres. Może faktycznie mi nie masuj brzuszka, bo jak masz takie tendencje do zjeżdżania w dół, to byłoby najwyraźniej dziwne :P Ale pióro możesz mi dać na pamiątkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanedl ma się we krwi. Jak to niemcy mówia: Haht hyh hun. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten masaż brzucha był by fajny :P spokojna głową pełen profesionalizm :D poczekał bym z tym językiem kilka dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinkuś, hihi :) Ja się już zbieram :) Trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłan na prodigy na woodstocku. to było przeżycie, pomijając, że troszkę za cicho grali na jak na ich muzę. prodigy to klasyka, lepszeych aranżacji nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teledyski świetne no i wiadomo kojarzy mi sie to z dzieciństwem. Leciało w tv często :) szkoda ze mi teledyski sie pokasowały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teledyski i sam zespół znam dzieki starszemu bratu. byłam gówniata, oj bardzo, jak prodigy było w modzie. zaczęłam na backstreet boys, przez kelly family, skończyłam na prodigy. i tak zostało. choć teldyski mieli straszne, jak na moj wtedy 7letni móżdżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni mam bladego, ja ściagnełam kilka lat temu od razu całóść twórczości bez podziału na płyty. ano i Gorillaz ostatnio mi się jeszcze wkręćiło i Amy WInehouse. pomijając, że lady Gaga ballady ma świetne. Ale ich nie dopiszę do ulubieńców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×