Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olaboga nie wytrzymie

Studia medyczne - widzicie te ceny????

Polecane posty

Gość olaboga nie wytrzymie

W Katowicach. Studia wieczorowe, weszłam z ciekawosci i ceny mnie zabiły:o Studia jednolite magisterskie Wydział Lekarski w Katowicach oraz Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko Dentystycznym w Zabrzu lekarski 26 000 zł za każdy rok studiów, w tym: semestr zimowy 13 000 zł i za semestr letni 13 000 zł; lekarsko-dentystyczny 35 000 zł za każdy rok studiów, w tym: za semestr zimowy 17 500 zł i za semestr letni 17 500 zł;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga nie wytrzymie
napisałam specjalnie 'nie wytrzymie' :P ale wiem ze zaraz znajda sie osoby ktore mnie poprawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo malo biorac pod
uwage fakt ile lekarz zarabia po studiach. jeden rok jest w stanie odrobic w 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze najpierw je trzeba miec!!! a jak sie idzie na studia to sie raczej jeszcze lekarzem nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrobic odrobi ale tak z 10 lat po studiach ,świeżaki bez pleców wcale dużo nioe mają ,a skąd szary kowalski ma wziąć na te studia ? kredyt studencki ? dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo malo biorac pod
raczej zawsze maja. nie znam lekarza, ktorego rodzice nie sa lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo malo biorac pod
znam takich co zaraz po stazu. takze biedni nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To idź na dzienne!
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga nie wytrzymie
a to juz inna sprawa:D ale dzieki ze mnie ostrzegłas;) bede na przyszłosc wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgjghkjhkj
tyle szmaty zarabiają a i tak ludzi zabijają, ilu konowalow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To oczywiste że takie studia
tyle kosztują, nie rozumiem skąd to zdziwienie. A cena nie jest wzięta z kosmosu - wiecie ile kosztuje sprzęt laboratoryjny, odczynniki, narzędzia, preparaty? To nie jest pedagogika czy germanistyka, gdzie tak naprawdę nie ma znaczenia czy na wykładzie siedzi 10, czy 100 studentów. Tu się ponosi naprawdę wielkie koszty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbdgbd
za medycyne placi sie na WIECZOROWYCH a nie na dziennych, chociaz na dziennych koszt atez nie sa male (ksiazki,materialy itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga nie wytrzymie
przeciez w pierwsy poscie jest wyraznie napisane, ze mowa tutaj o studiach wieczorowych. jak ktos nie dał rady dostac sie na dzienne to przyjmia go na wieczorowe. nie wątpie ze są ludzie ktorych stac na to by płacic tak wysokie czesne za studia dla swoich dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się włączyć. Studiowałam stomatologię płatną, nie ma medycyny "wieczorowej", jest niestacjonarna, ponieważ zajęcia są takie same i w tym samym czasie w wymieszanych grupach ze "zwykłymi, bezpłatnymi" Po drugie koszty materiałów, utrzymania prosektoriów, opłaceniu wykładowców lekarzy są olbrzymie PO trzecie zawsze można dostać się na bezpłatne studia, ale one też są kosztowne (książki, fartuchy, niektóre materiały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mofit
właśnie z powodu tych cen lepiej wybrać np takie bezpieczeństwo zdrowotne na wyzszej szkole bezpieczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś może wie gdzie można kupić ksiązki medyczne przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jedno bardzo dobre wydawnictwo - http://www.medpharm.pl , mają swój sklep internetowy, więc spokojnie można u nich zamawiać. Mają naprawdę bardzo duzo pozycji ksiązkowych z różnych dziedzin medycyny. Popatrzcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×