Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co można zmienić

FRYZURA - DŁUGIE WŁOSY

Polecane posty

Gość co można zmienić

Jutro idę do fryzjera. Mam długie włosy, za łopatki, proste, z grzywką. Ogólnie ta fryzura mi się znudziła, natomiast nie chcę ścinać drastycznie włosów bo czuje się w długich dobrze, poza tym są grube, błyszczące i zdrowe. Lubię je. Tylko co ja mogę w tej sytuacji zmienić ?! Aby nadać fryzurze charakteru? Myślałam o cieniowaniu takim jakie ma aktorka widoczna na poniższym zdjęciu ( chodzi mi o aktorkę która jest najwyżej na zdjęciu ) : http://s11.bdbphotos.com/images/orig/f/n/fnadub93kyicfcak.jpg Natomiast nie chciałabym ścinać włosów aż tak krótko. Podoba się Wam w ogóle ta jej fryzura ? Co można w ogóle ciekawego wymyślić na długich włosach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co można zmienić
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krups
czy oglądałaś serial 'blondynka' ? czy wiesz co facetów kręci ? co możesz zrobić z długimi włosami ? WSZYSTKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co można zmienić
Wiesz nad tym co kręci facetów to najmniej się zastanawiam bo w kwestii fryzury to przede wszystkim mnie ma być z nią dobrze :classic_cool: . A serialu nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to cieniowanie jest spoko
ale w praktyce musiałabyś spędzać pół dnia żeby tak ułożyć włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co można zmienić
Ja lubię ogólnie kontrolowany nieład na głowie i tak sobie myślę, że cieniowanie dałoby taki efekt, tzn włosy zaczęłyby sobie trochę żyć swoim życiem, bo aktualnie to one są po prostu - proste. Znudziło mnie już to. Jednocześnie jestem pewna, że nie chcę krótkiej fryzury, taka typowa na "faceta" zupełnie odpada i takie do brody też są dla mnie krótkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×