Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nbjignfbijonfbjf

co byscie powiedziały na kogos kto chodzi w spodniach ciazowych

Polecane posty

Gość nbjignfbijonfbjf

a nie jest w ciazy czyli mnie :D kupiłam se w h&M kapitalne jesnsy i tak sa wygodne ze cały czas w nich chodze ten pas mi pasuje nic mi sie nie wzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic. kiedyś sama tak robiłam :P przytyłam baaaaardzo dużo po tabletkach na regulację hormonów i w żadnych nie było mi tak wygodnie jak w ciażowych :) ale szczerze powiem jak już wróciłam do swojej wagi z wielką chęcią założyłam moje zwykłe spodnie i poczułam się super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Envie......
sama tak chodzilam przez jakis czas po ciązy poniewaz przed ciaza nie mialam zdanego brzucha, bylam plaska a po ciązy zostalo mi troszke, do tego miałam cc i lekko puchnięte miejsce cięcia i niestety moje jeansy przez jakis czas nie pasowały na mnie szczegolnie biodrowki - nie wygodnie mi bylo. Więc nosilam ciązowe przez jakies 4 -5 miesiecy a ze mialam super fasony np moje ukochane rurki ze normlanych tak dobrze leżacych nie mialam to nie widzialam w tym nic złego. Tylko uwazaj zeby nie bylo widac tego pasa bo to niezbyt estetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam w ciazowych spodniach kilka miesiecy po porodzie Mysle ze teraz tez moglabym spokojnie ubrac bo brzuch jak pojem to wyglada na 6 miesiac:) To byly jedyne spodnie gdzie nic mi nie wyplywalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsja
Nic bym nie powiedziała:) Bo cóż mnie obchodzi w jakich spodniach kto chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ola :)
ja też mam ciążówki takie w sumie biodrówki z pasem 10cm i noszę je do dziś mimo iż dziecko ma 10msc. Są rewelacyjne i nie widzę powodu dlaczego miałabym nie nosić dobrych spodni. Mam jeszcze jedne ale to już takie, że pod biustem się kończą to one leżą w szafie i czekają nie wiem na co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
a ja kupiłam sobie w vero modzie z podwyższanym stanem i chodzę w nich non stop sa po prostu rewelacyjne. kosztowały jakoś 120 zł./ Są one z takiego miękkiego dżinsu i dlatego są wygodne. Naprawdę polecam. A i nie są one po cycki tylko tak do połowy brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×