Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieumalowana.....

Są tu jakieś kobiety, które się nie malują?

Polecane posty

Gość wifi/
do mnhbvgfhuj..... uuuuu no to żeś podsumowała... ale nie idę na to.... wydaje mi się, słusznie zresztą, ze za pare łądnych latek bez makijażu moze być troche kiepsko :-P Powiedzcie, co mam kupic??? Tusz, podkład?? TAK Cienie, kredekę?? NIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaa88
Ja się maluję, bo muszę. Mogę obyć się bez tuszu czy różu, ale podkład to podstawa. Mam brzydką cerę, sporo przebarwień i krostek (z którymi walczę, ale bez skutku), jak nałożę podkład różnica jest ogromna. Zazdroszczę kobietom, które mają ładne cery i malować się nie muszą. Nie lubię tej tapety na twarzy, ale no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała migawka
nie maluję się wtedy, kiedy mi się nie chce w pozostałych 90% przypadków - maluję się, noszę mocno dopasowane ubrania, szpilki, mam zawsze uczesane włosy, pomalowane paznokcie i koronkową bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wypowiadam jabym miala 15 lat? przeczytaj swoje posty panno idealna moze czas spojzec w lustro hee? ja lubie siebie, podobam sie sobie, niczego mi nie brakuje i Twoje zdanie nie zbyt mnie interesuje, wiec nie produkuj sie wiecej, nic Ci to nie da.. chyba ze chcesz podniesc swoja samoocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie maluje zawsze bo zwyczajnie LUBIE, tusz, kredka, podklad, roz, na "wieksze"wyjscia dodatkowo cienie i blyszczyk. W lecie wcale nie uzywalam podkladu i czulam sie extra:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady lowna
mala nic oprocz tuszu i tapety ktora widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wifi/ --> kredka pasuje tylko do duzych oczu, jak masz male takie jak takamalajedna to bedziesz wyglada dziwnie jak ona, jak baba z ruskiego targu z lat 90-tych (bez obrazy hehe). podklad to fluid, nie wiem czemu tak sie nazywa. oczywiscie na cala twarz rownimiernie. rzesy musza byc umalowane gorne i dolne. kilka warstw dla lepszego efetu. na poczatek uzywaj bezowego cienia, trudno spiepszyc taki makijaz oka. eyeliner tylko dla zaawansowanych i tylko na forna powieke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady lowna
A WLOSY NA WSZYSTKICH ZDJECIACH PROSTE A NA TYM NIBY BEZ MAKIJAZU POKRECONE JAK Z PAPILOTOW PRZESTAN PIERDOLIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady lowna
PO BASENIE POKRECONE IDIOTOW Z NAS ROBISZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupia, bo ja przewaznie wlosy prostuje :O a takie niby krecone niby nie, mam naturalne, tymbardziej jezeli wysychaja sobie same na sloncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez prostowania mam takie jak na zdjeciu, ale jak umyje i nie uczesze, a poloze sie spac, to rano mam loczki i to fest:D wiec wszystko mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim każdy zajety na kafe
Polki mają niestety taką cerę, że pudru czy podkładu zwykle wyglądają nieciekawie. Szczególnie zimą, jesienią i wiosną. Czerwone nosy, wory, cienie pod oczami, zaskórniaki, naczynka...Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu bucha zazdroscia...co sie tak jej czepiacie...Lady Love normalna dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam:):) czterdziesci latttt mineloo jak jedeeeen dzien:):) jak humorki ?? ja probuje sobie poprawic czyms ale za huj mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdz ..wiesz moze niektorym pasuje taka moda z ta kredka.. jest ok jesli ktos pomaluje sie rowno a nie wyjezdza za oko ..mega stuczne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaMALAjedna moze jestem slepa ale twoja kreska jest zbyt gruba przez co sie wydawac moze ze jestes rozmazana.Nie wiem sa gusta i gusciki.Dobrze zona zauwazyla male oczy i czarna kreska wokol nich nie zbyt apetycznie wyglada.I jasny blond , nie wiem moze sie nie znam heeej hej lady :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka ze czarna kreska pomniejsza optycznie oko (ta kreska na dole) ladnie powieksza oko kreska na powiece i pomalowanie tuszem rzes i dolnych i gornych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×