Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

netgartoiPRAWDZIWA

KAFE JEDNAK JEST DENNE, TU KAŻDY KOGOŚ UDAJE..

Polecane posty

Począwszy od tego, że każdy zarabia ponad 2 tys, ma mieszkan 3 i 5 samochodów Każda kobitka nosi rozmiar 34 no czasem 36 każda jest dla faceta wyrozumiala, daje mu wolnosc, swobodę.. każda jest tylko przelotem na kafe, żadna nie przyzna się, że jset uzależniona... wszyscy macie hobby, zainteresowania i najlepszy gust .. wiecie co? ... a świstak siedzi i zawija je w te sreberka.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec przyznaje sie
Począwszy od tego, że każdy zarabia ponad 2 tys, ma mieszkan 3 i 5 samochodów Każda kobitka nosi rozmiar 34 no czasem 36 każda jest dla faceta wyrozumiala, daje mu wolnosc, swobodę.. każda jest tylko przelotem na kafe, żadna nie przyzna się, że jset uzależniona... wszyscy macie hobby, zainteresowania i najlepszy gust .. Nie zarabiam nic, nie pracuję - pewnie jak większość. Wiem, że ludzie pracujący ledwo znajdują czas na sprawdzenie poczty, a co dopiero przesiadywanie 24/ na kafeterii. Szczególnie niektóre stałe nicki widać, że są od rana do nocy. Ja się przyznaję, bo nie pracuję, ale nicku nie mam żadnego, z którym mogłabym się utożsamić. Mieszkanie tylko to , w którym mieszkam - rodziców. Samochód 1. Noszę rozmiar z 6, ale 46. O faceta jestem zazdrosna jak cholera, staram się być dobra, ale nie daje mu na pewno latać sobie gdzie chce i kiedy chce. Tak jestem od kafeterii uzalezniona. Jestem nudna, kiedy mialam zainteresowania teraz to kafeteria i inne tego typu strony. Jestem zalosna, ale gust mam nienajgorszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniferrrr
Prawa-Tywa zazdrości mi kurtki którą kupuję dla męża. Napisała mi na gg że bardzo ładna ale jej nie stać dlatego napisała na kafe że jej stara tańczy i spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaa :D tak prawatywa :D.. celowo.. juz Cie kiedyś ktoś na błędzie złapał, to że niby nie jesteś tępa to mówisz, ze celowo... strasznie cienka w uszach jesteś 🖐️ .. a to co pisałam o kafe.. to tyczyło się tych czarnych nicków, oni to maja wszystko itp :P pomaranczki czasem przyznaja, ze sa grube, biedne i uzaleznione :D czarne nicki chca zabłyszczec yeahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniferrrr
prawa dlaczeego w tobie tyle zakłamania tyle jadu to tylko kurtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zmyslam, jestem biedna glupia nie mam pracy kupuje na straganie (i to w dzien nnie targowy żeby było taniej) fatzeta nie mam bo juz wystawiłas mi diagnoze z mom charakterem nikt mnie nie chce nie mam ałta nawet prowadzic nie łumiem kalecze jenzyke a do tego jestem uzalezniona od kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniferrrr
OOOOOOOOOOOOOO i quis a ona napisala ze to podróbka to podobn kolezanka tej prawej i tez zazdrosci kurtki dla mezusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ale mnie tego nie usłyszysz. Ja, stara panna, której wiecznie brakuje na jedzenie, faktycznie nosze rozmiar 36, a nawet 34 - jak dorwę w second handzie coś z H&M, bo oni szyją takie gigantyczne 34 :) Mam mieszkanie, niby prawda, ale samochodu niet :) Faceta niet, urody niet i kasy niet :) Za to czasu - duużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie każdy ma to wszystko o czym piszesz, ale sporo osób ma i nie wiem co w tym dziwnego, że nie wszyscy żyją za 1200 zł ? Sporo kobiet jest też szczupłych, zadbanych i siedzą na kafe. Mają szczęśliwe związki i normalne rodziny, ale niektórym jak widać ciężko w to uwierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniferrrr
Powiem wam jeszcze coś ten wertyp podobno lubi male dziewczynki a taaki z niego prezees podobno. Podbija do tej gówniary sritzo12 czy jakos tak. Stary zbook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za problem zarabiać ponad 2 tys, bo nie bardzo rozumiem? Z tymi rozmiarami to faktycznie może być różnie. To o wyrozumiałości i bla bla to z doopy wyjęte, Bo większość siedzi na kafe i robi międzyczasie mase innych rzeczy. Zresztą nie dziwię się, bo wielu z was próbuje wmówić, ze dana osoba nie ma życia poza kafe a tak serio gówno wiecie. Do ostatniego się nie odniosę bo śmieszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniferrrr
12skitzo nawet nie ma kieszonkowego 200zl a pisze co to 2000 dziewczynko jestes zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×