Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

netgartoiPRAWDZIWA

KAFE JEDNAK JEST DENNE, TU KAŻDY KOGOŚ UDAJE..

Polecane posty

Gość jeniferrrr
sritzo12 sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mnie obrażasz? Facet na budowie może zarobić 5 patoli + kobieta załóżmy 2 tysiaki i już razem mają 7. Jak sie ma łeb to sie ma hajs, proste. Nie muszę pracować w taki sposób jaki wymieniłaś jak i w żaden inny. Utrzymują mnie rodzice i jeszcze długo, długo, długo będą łożyć na me życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeniferrrr OOOOOOOOOOOOOO i quis a ona napisala ze to podróbka to podobn kolezanka tej prawej i tez zazdrosci kurtki dla mezusia mam nowa zasadę !!! nie karmie TROLI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniferrrr
12sritzo to rzeczywiście trzeba mieć łeb żeby na budowie zapierdalać. Dobra jesteś. Quis jak nie karmisz troli to oddaj dziecko do adopcji bo to karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skąd Ty wiesz ile mam kieszonkowego i czy takowe posiadam? Dlaczego dla Ciebie każdy kafeterian to biedak i szczytem jego marzeń jest kromka z margaryną? Miałam to szczęście, ze urodziłam się w rodzinie takiej i nie innej i start w życiu mam taki, ze lepszego wymarzyć sobie nie mogę. Zamiast zazdrościć to weź się za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w PL. Ktoś w mojej rodzinie jest kierownikiem i takie są stawki. A jak pracujesz w sobote to stawka dzienna x2. Trzeba tylko ruszyć doopę na kursy. Więcej napisać nie mogę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniferrrr
sram na ciebie 12sritzo i nie pisz mi wiecej na gg że nie możesz się skupić na lekcjach bo ciągle marzysz aby ssać z przymrużonymi oczyma mojego nabrzmiałego soczystego kutasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie jako kierownik. Kierownik zarabia więcej o wiele, wiele, wiele. Kasa moze wydawać się duża ale w to wchodzi kilometrówka czyli jakieś 600 czy 800 zł. Nie wiem dokładnie, bo na tym stanowisku nikogo nie mam. A i stawki z latami pracy sie zwiększają. Jak przychodzi żółtodziób to ma oczywiście mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvfvfvvfvfvfv
a ja nosze rozmiar 44:P pracuje na pol etatu i zarabiam 3 tys, mąż zarabia 10 tys, oboje pracujemy w bardzo rzadkim zawodzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniferrrr
kierownik na budowie ma 3000zł to stary 12sritzo kierownik wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahahahahahha BOZE JAK SIĘ USMIAŁAM .. skizto12- "jak ktos siedzi na kafe to od razu że nie ma zycia' NIE TŁUMACZ SIE DZIECKO masz16lat i co Ty mozesz wiedziec o zyciu .. urodzilas sie w takiej a nie innej rodzinie - spoko :D ale osoba, która ma pieniadze to nie marnuje czasu na kafe tak jak Ty, tylk wlasnie chodzi na te kursy, ma hobby, jezdzi za granice.. opanuj sie dziecko, zejdź na ziemie, zrób lekcje.. haha co do tych dwóch tys, fakt wygłupiłam sie.. chodzilo mi , ze wiekszosc z was to min 5 tys, a jenny nawet 50a i tak gnije na kafeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skitzo12- troche juz Ciebie tu poczytałam.. .tylko,ze Ty pojawiasz sie w tematach zaraz jak one zostana zalozone, szczegolnie te o Tobie :D hahaha, wiec... jak robisz w miedzyczasie wiele rzeczy .. ?:D bo ja mam czas teraz, po pracy.... ale tak jak Ty ... ?? napiertalasz chyba odkąd ze szkoły wrócisz :D z ta pensja sie nie pogrążaj :O srednia pracowinika na budowie to 2-3 tys max .. niech Cie tatuś czy wujek dokladniej uswiadomie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty myślisz, ze jak sie ma hajs to jest się wyższą rasą i kawior wpierdalamy na śniadanie? :D:D:D:D Kursy mam w doopie i tak będę pracować u rodziców, auto dostane. Niemożliwe co? A JEDNAK. Póki co zajmuję się szkołą i zajęciami pozalekcyjnymi. Reszte mam w doopie. A na kafe siedzę, bo tak mi się podoba. Na początku spoko 3,5 koła wyciągniesz, ale nie każdy daje rade bo praca ciężka i rozłąka z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjajaj>
"że każdy zarabia ponad 2 tys" Mamy z męzem średnio 10 tys na miesiac dla mnie to mało :O a ty piszesz o 2 tys :O czasami zdarza się że zarobi 14 tys ale wciąż mało tym bardziej ze konczymy dom a ja lubie ubierac sie w markowe ciuchy i kupować drogie rzeczy :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"osoba, która ma pieniadze to nie marnuje czasu na kafe tak jak Ty, tylk wlasnie chodzi na te kursy, ma hobby, jezdzi za granice.. opanuj sie dziecko, zejdź na ziemie, zrób lekcje.. " I tu moja droga mylisz, bo jak zarabia się 5 czy nawet 10 tysięcy to trzeba do tej pracy chodzić, chyba że ktoś pracuje zdalnie. A kiedy wraca po 8 h do domu plus dojazdy i jakieś zakupy po drodze, to jest na 19stą w domu i kiedy ma te kursy robić?? W weekend trzeba pozałatwiać zaległe sprawy, trochę odpocząć, odwiedzić znajomych i tyle. Owszem podróżuje się urlop na deskę czy narty, a latem gdzieś dalej ale nie non stop, bo trzeba by zarabiać z 30 tysięcy żeby sobie na to pozwolić i jaki szef da ci urlopu ile chcesz?? Bzdury nad bzdurami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm...mmmm
ależ to żałosne .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniferrrr
12sritzo nie wie dokładnie ile zarabia wujek w sraczu ale wie ile pracownik alu później już nie jest tego pewna, jaki nick taki typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, wszystkie tematy ja założyłam. W wielu tematach udzielam się jako pierwsza i nie widze w tym nic dziwnego. Nie zakładam tematów sama o sobie bo aktualnie jestem na etapie usuwania ich i zgłaszania do moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam, ze to był bład.. ze kazdy tu min 5 tys zarabia.. 2 to standard a i tak sobie zycia nie wyobrazam w ten sposob, nevermind ... skitzo, powiedz mi TO POWDÓ DO DUMY, ZE MAMUSIA I TATUS DADZA POSADĘ, AUTKO DOSTANIESZ A POTEM ni chuja.. sobie w zyciu nie poradzisz?:D i jaki ty masz łeb?? bo mowilas ze jak ktos ma łeb to zarabia..?? nie rozumiem co takiego Ty zrobisz?:D prawko ?:D bo reszta sama przyjdzie.. bezuzyteczna jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniferrrr
12sritzo będziesz musiała grzywkę opierdolić bo komuś krzywdę cegłówką wyrządzisz a odszkodowanie wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdegfteryt
nieprawda, ja mam rozmiar 38, piękna nie jestem bogata tym bardziej, jestem samotna, chora, biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mam pracować dla kogoś skoro mogę zająć się interesami rodziców? Wszystko zostaje w rodzinie. Lepiej żeby mi powierzyli część obowiązków niż obcym. A auto kupią mi, bo po będę studiować kawałek drogi od domu, a po drugie, bo większość kasy na auto pokrywa ktoś inny. :):) Ja też swoim dzieciom postaram się zapewnić dobry byt, a nie kredyty na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, ale w takim razie nie pierdol, ze jak sie ma łeb to sie zarabia i trzeba ruszyc dupy na kursy, bo zaraz sama obie przeczysz, ze masz je w dupie bo bedziesz robic u starych .. kasa na autko, babcia, sponsor czy chłopak :D i wiesz co? gwoli temu co myslisz ze Ci zazdroszcze- mylisz sie:D ale... takie jak Ty czesto gówno zrobic umieja, rodzice umra a Ty palcem w dupie nie pogrzebiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×