Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

10 lipca

Co komu pomogło na trądzik,,,mi juz sie wyczerpały pomysły:(

Polecane posty

Gość oddalaj sie w pospiechu
popolalla wlasnie po Twoim poscie widac, ze jestes nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popolalla
oddalaj sie w pospiechu no widzisz co hormony potrafią zrobić z człowiekiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
musisz koniecznie szybko to leczyc :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś ci nasi lekarze ostatnio się nie popisują!!! Ja, kiedy mialam jakiegos przyszcza, uzywalam zwyklego spirytusu saicylowego- pewnie zniknal z aptek?!- i bil wszelka inwazje "obcych" na mym ponetnym ciele!!! Ale dzis mam wiekszy problem- z robalem!!!- ale juz go zabijam domowymi metodami!!! Troche jest to inwazyjna metoda, ale daleko lepsza, niz sterydowe masci czy inne paskudztwa! Ale o tym w temacie: nuzeniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganxax
Ja trądzik mam już jakieś 8 lat? W ciąży miałam buzię piękną a teraz koszmar znowu powrócił:( Muszę używać fluidu bo bez make up nie wyłaniam się z domu:( Kiedyś byłam u dermatologa kazała mi jeść jogurt naturalny,ograniczyć słodycze.Przepisała taki robiony tonic i jakieś tabsy,chyba unidox właśnie...Później poszłam na oczyszczanie twarzy (masakryczny ból) nie parówka tylko te starsze metody,zioła i maska za buzię żeby pory się rozszerzyły ,potem właśnie kwasy i to mi pomogło:) ale za 3 michy wróciło :( nie mam kasy żeby co 3 miechy latać do kosmetyczki a potem na kwasy-jedna wizyta 80 zł Zobaczę tę aspirynę co mi szkodzi:) Kwasy super złuszczają naskórek i te obrzydliwe plamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exit110
a ja radzę zrobić badanie na nużeńca. bardzo prawdopodobne, że krosty, trądzik, wypadanie,przetłuszczanie włosów, swędząca skóra są przez niego. Ja długo szukałam przyczyny i znalazłam oczywiście w necie... Wystarczy lepszy mikroskop. nawet nie trzeba oddawać do laboratorium. Zobacz w necie jak wygląda, a potem szukaj pod mikroskopem (w wyciśniętej ropie) . Lekarz może najwyżej przepisać antybiotyk, bo przyczyny na pewno nie będzie szukał. możecie chodzić od dermatologa do alergologa ale takiego prostego badana Wam nie zlecą... A bardzo łatwo się tym zarazić, jest to po prostu roztocze - w kurzu. trudno z tym walczyć ale przynajmniej wiadomo z czym. Do Meganxax - też w ciąży miałam śliczną cerę...szkoda że tak krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastain
Słyszałem dobre opinie o Revitol Rosacea. Można go kupić w necie na stronie producenta http://revitolrosacea.pl/. Ktoś może to stosował i jest w stanie powiedzieć coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączusio
ja próbowałam chyba już wszytskiego i nic mi to nie dało.... :( ale czytając różne tematy na forach zaczełam zastanawiać się nad jakims poważnym zabiegiem. Czytałam o urzadzeniach IPL w technologii elos. Jest dużo pozytywnych opinii. Czy ktoś z was może coś o tym słyszał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sd7pnSrfVbcO2DjWUBPs4qds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×