Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

10 lipca

Co komu pomogło na trądzik,,,mi juz sie wyczerpały pomysły:(

Polecane posty

kosmetyczke sobie daruj to jest coś poważniejszego, próbuj zrobić wymaz a jak czesto te gule wychodzą np co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki...........
Dermatolog ma to do siebie że najpier wypisuje byle co zeby wyprółbować leki a później jak juz jest tragicznie to daje skierowanie na jakies badania. Ja mojej Dermatolog udowodniam że ja miałam racje prosząc ja o skierowanie na wymaz To poxniej mnie przepraszała , a najpierw przepisywała mi różne masci kremy które jeszcze bardziej zaogniły chorobotwółrcze miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeresrss
bo aspiryna to kwas acetylosalicylowy pochodna kwasu salicylowego. moze idz do kosmetyczki a pózniej spróbuj zmierzyc sie z nimi sama? bedzie taniej ;) tutaj masz linki gdzie mozna je kupic: http://mazidla.com/index.php?page=shop.browse&category_id=14&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=27 http://www.zrobsobiekrem.pl/?kwasy-hydroksylowe,37 niskimi stezeniami sobie krzywdy nie zrobisz a moga pomóc. ale najlepiej najpierw wyklucz problemy w hormonami ! idz do rodzinnego i powiedz jaki masz problem niech da ci chociaż skierowanie na TSH .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki...........
Do kosmetyczki nie idx bo będziesz miała blizny po tradziku i sama tego nie wyciskaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie o czipsach, keczupie, occie itp nawet nie marze unikam wszystkiego nawet zupek i gorących kubków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdcbkandc
lek homeopatyczny thuja ... jak by system wycioł to pisze z odstepami t h u j a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeresrss
do kosmetyczki jesli juz na niskie steznie kwasów ale nie na oczyszczanie twarzy. zreszta jesli juz masz isc na kwasy to moze do kliniki dermatologicznej ? z kosmetyczkami róznie bywa :O ja bym im nie powierzyla swojej cery a kwasy nie sa az takie straszne sama z nimi czasami urzeduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
oj kochana, to w takim razie moze byc niekoniecznie od hormonow, te gule, jakies zakazenie tam musi byc. to jest zapalenie wtedy takie. a jaka masz cere? sucha, tlusta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro z rana jade do mojej Pani doktor i poprosze o wszystkie badania na TSH i jesli to mozliwe na hormony. Mam nadzieje ze mnie troszkę pokieruje bo to naprawde ok babka. Nigdy nie myślałąm zeby z takimi rzeczami uderzyc do rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeresrss
no dokładnie gule na policzkach tez mi najbardziej "pachna" jakims zakazeniem :O najpredzej gornkowcem moja kolezanka miala wymaz i wyleczyła sie skutecznie : przez rok brała Tetralysal i płyn robiony w aptece chyba na bazie erytromecyny. i ten płyn stosuje do dziś, pryszcze ma sporadycznie no i zostały jej blizenki bo hormony to pryszcze w okolicach brody a alergie to bardziej malutkie zaskórniaki i niewielkie pryszcze rozypane po całej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki...........
to prędzej będzie to o czym ja mówiłam a Hormony możesz oczywiście zrobic jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhmhm
Kobietki, ja się właśnie pocę strasznie, choć na dworze zimno. Kiedyś bardziej pociłam się pod pachami, a obecnie strasznie na plecach. Normalnie cała mokra przychodzę. Do tego wypadają mi włosy, szczególnie po kąpieli. Tak lekko pociągnę i już wylatują. To coś z hormonami? Trądziku prawie nie ma. Kiedyś było dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz ropne wykwity to może być i nużyca i gronkowiec kosmetyczka zakazi jeszcze bardziej trudno radzić, bo nie widać ale zapytaj derma czy to nie nużeniec? on ma stałe cykle i robią się wykwity; robi się badanie na nużeńca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn bxkm
masz horobe popromienną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhmhm
Ale badałam tarczycę i wyszło wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaja
hej a próbował ktoś Wizaksinum??? czy jakoś tak??? bo chcę to dla męża kupić, ale nie wiem czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeresrss
10 lipca najprawdopodobniej więc najpierw idz w tym kierunku, tzn zrób wymaz u dermy ale i rodzinny tez powinnien skierowanie dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizaksinium i cer nova- u mnie był wysyp niesamowity....nie szło tego oponaować i po 3 mc przerwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeresrss
hmmhmhm- hm no to nie wiem:P te objawy pierwsze co wskazuja wlasnie na nadczynnosc :P ja sie bardziej interesuja dermatologia i higiena skóry wiec ciezko mi cos wiecej Ci doradzic ,ale moze ktos ebdzie wiedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdjdjdjd
T h u j a .... tylko około 12 zł a efekty super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaja
czyli działa ale pewnie nie na wszystkich... a jest coś sprawdzonego na syfy??? i na blizny po nich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhmhm
Ja też nie wiem. Niektóre objawy się zgadzają, m.in. właśnie pocenie się, wypadanie włosów, nerwowość, reszta nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeresrss
Wyciąg z fiołka trójbarwnego 150 mg Laktoferyna 20 mg Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego 70 mg Wyciąg z liści zielonej herbaty 10 mg Cynk15 mg Niacyna (witamina PP) 18 mg Witamina B6 2 mg to skład visaxinum więc ten wysyp to może efekt odtruwani organizmu badz tez uczulenia na którys składnik? moze moze pomóc jesli ktos ma jakies niedobory i a takto jest raczej wspomajacy suplment na wieksze problemy niz lek który ma całkowicie pozbyc sie problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
na cere przesuszona ja bardzo polecam krem brzozowy, on ma takze wlasciwosci leczace stany zapalne skory. wiem jednak, ze niektorych po tym wysypuje, to jest na bazie oleju sojowego, niektorzy go nie toleruja po prostu. mozesz tego wyprobowac takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popolalla
Gówno nie tarczyca wy jak słyszycie trądzik hormony to tylko tarczyca są organy w człowieku poza tarczycą które również wydzielają hormony jak choćby nadnercza czy przysadka mózgowa. Mam 30 lat trądzik od 20 roku zycia, próbowałam wszystkiego !!! Poza endokrynologiem, poszła w końcu zrobił badania DHEA,testosteronu, progesteronu i hormony tarczycy, wszystkie poza tarczycą wyszły fatalnie !! Normy przekroczone kilkakrotnie. Wszystko wskazuje na problemy z nadnerczami albo cukrzycę muszę jeszcze zrobić krzywą cukrową. Moja objawy poza trądzikiem to wypadające włosy, nadmierne owłosienie, i pocenie się bo w zimie przy -20 stopniach chodzę w rozpiętej kurtce tak mi gorąco, plus nerwowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×