Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

10 lipca

Co komu pomogło na trądzik,,,mi juz sie wyczerpały pomysły:(

Polecane posty

Idź do dermatologa. Najlepiej do przychodni przyszpitalnej szpitala dermatologicznego. Tam będziesz mieć pewność, że nie spotkasz pani doktor, która przepisuje antybiostyki jak popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeresrss
najlepiej idz do rodzinnego i popros o skierowanie na TSH to ci wykluczy problemy z tarczyca i do ginekologa bo moze masz pcos ( zespół policystycznych jajników)? wtedy moze pojawic sie tycie, tradzik i nadmierne owlosienie twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki...........
Miałaś brany wymaz z twarzy na posiew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat od 5 lat rycze w poduszke co najmnie 2 razy w tyg. Dlaczego ja...?? Moje kumpele nie zmywają makijażu przez 2 dni , kładą tony tapet na twarz , opalają sie smarują byle czym...a buźki jak laleczki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie miała wiele razy o to prosiłam różnych lekarzy ale miałam wrażenie że mają to gdzieś i żę najlepiej jakbym się nie odzywała bo oni wiedzą co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do przycodni przyszpitalnej szpitala dermatologicznego. tam cie dokładnie zbadaja i powiedza co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
idź do ginekologa-endokrynologa, wazne zeby mial te 2 specjalizacje. niech ci zleci badania hormonow, bo to by moglo wygladac na poczatki zaburzen hormonalnych. ale to nie zwykly gin czy dermatolog, chyba ze uda ci sie do endokrynologa wydebic od rodzinnego skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki...........
Powinnaś zrobic sama nawet wymaz bakteriologiczny z twarzy jak nie chce ci lekarz dać skierowania na nie. Gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójde do rodzinnego i zrobie badanie na tarczyce. Potem do ginekologa żeby zbadał poziom hormonów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfjdjfsdijsdofjsdfkdol
przede wszystkim rzuc wszystkie zele na tradzik i peelingi i zele myjace i inne badziewia, kup najprostsze mydlo antybakteryjne w kostce albo jak nie masz suchej cery za bardzo to bialego jelenia i tylko tym myj twarz, mi pomoglo, zadnej krosty, mozesz tez parowke robic sobie pokrzywa i rumianek zalej wrzatkiem i tzymaj glowe w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
ale kasparov - poci sie nadmiernie, tyje mimo ze nie je wiecej, byc moze zaczyna miec wiecej owlosienia i do tego problemy z cera, to wskazuje na hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeresrss
musisz wykluczyc wszytkie ewentualne przczyny ,najlepiej zrób sobie liste i skreślaj pokolei: przczyny: 1alergia , alergia pokarmowa 2,podraznienie,zapalenie na kosmetyki ? zele kremy do twarzy?zbytnio wysuszajace 3jakas bakteria,grzyb, pasozyt ? nużeniec? candida? gronkowiec? 4 pcos 5 tarczyca 6 niedobór jakiejs witaminy, mikroelementow 7 nadmierne rogowacenie skóry jak to zwalczac: 1testy alergologiczne, odczulanie, barnie lekó przecihistaminowych 2 pozbycie sie wysuszajacych kosmetków postawienie na naturale i jak najmniej drazniace ,obserwowanie swojej cery co jej szkodzi , nawilzanie odzewnatrz i od srodka 3 lekarz pewnie wypisze jakies antybiotyki , słyszalam ze na to dobrze dziala "lisc oliwny" tutaj masz watek :http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3143514 4 gin przepisze jakies hormony do konca wyleczyc sie chyba nie da :( 5 leki , w ciezszych przypadkach naswietlanie 6 uzupelnienie nidoborów suplementami 7 kwasy od zewnatrz ( miglaałowy,salicylowy, glikolowy ) i od wewnatrz ( kwas pantotenowy, alfa linolenowy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki...........
ale radzę ci to również zrobic , Bo taki trądzi jest czestym powodem własnie gronkowca a to tylko sie leczy długotrwale antybiotykami specjalnie robione dla ciebie z wielu antybiotyków na które jest dany szczep podatny robi sie Antybiogram przy tym wymazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
morszczyn pomaga ale nie radze dopoki nie skonsultujesz czy nie masz zaburzen pracy tarczycy. poza tym mozesz przemywac twarz: zielem uczepu (mozna to tez pic), pokrzywa (mozna pic), dodatkowo hydrolaty oczarowy, pomaranczowy, rozany, do mycia to szare mydlo lub lepszy bedzie boniderm, punktowo mozesz stosowac olejek z drzewka herbacianego, lawendowy, jak masz mocno tlusta skore to glinka zielona raz na jakis czas. a co do bonidermu to nie radze co dzien, co 2 czy 3 dzien. do nawilzania jakis emolient, jak masz bardziej sucha skore to krem pichtowy czy brzozowy moge polecic, a jak raczej tlusta to cos lekiego bez parafin w skladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeresrss
gamma linolenowy * ale z tego co opisujesz wyglada na hormony, a jtradzik jest najbardziej usytuowany w okolicach brody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
oeresrss ma racje, dobrze Ci napisala. wyklucz co juz wykluczone, a co jeszcze nie zbadane to koniecznie zbadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
10 lipca nie kombinuj :P tylko idz wymus badania. hormony po pierwsze, po drugie wymaz, po trzecie candida, alergie po czwarte. niedobory cynku i wapnia powoduja wypryski, miedzy innymi, ale to sa chyba najczestsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zineryt to płyn z antybiotykiem na zdrowiu ludzie stosowali maseczkę z cebuli, podobno pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to są gule podskórne które potwornie bolą wielkości nawet ziarem grochu. Utrzymują sie pare dni a potem wsiąkają z powrotem lub robi i gigantyczny wulkan który strasznie boli. Czasem w nocy sie przebudze bo gdy przejade policzkiem po poduszce to ból straszny. Najwięcej mam na polikach teraz zauważyłam że strasznie dużo ich wyszło wokół brwi. Nos czoło broda żuchwa czysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegel
a teraz zupełan nowość na pryszcze. Możecie być w szoku Mam kuzynke lekarke powiedziałam mi abym kupiła sobie aspiryne rozpuszczalną w wodzie i wcierać 2 razy na dzień. na początku miałałam czerwoną twarz ale zakryłam makijarzem. po paru tygodniach jestem zadowolona. Różnicy nie da się ukryć. Szczególnie że mam tłustą cere co jescze wspomaga trądzik. Jedna uwaga najpier sprawdź czy nie masz uczulenia na jakiś składnik aspiryny. Życze efektów takich jak ja miałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudzzu root terz pomaga na
trandzimusisz zapomniec o cuksze buraczanym teszte morzesz jesc i zapomniec o czypsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegel
10 lipca. Właśnie aspiryna zawiera kwasy. Więc wypróbuj zanim zapłacisz kupe kasy u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×