Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kubaaa

Prezent dla kolezanki- jakies pomysly?

Polecane posty

Gość Kubaaa

Nie chodzi o wigilię klasową , raczej o taki jakis skromny prezent, nie jest to moja dziewczyna, coś po środku , sami pewnie wiecie. Ma 18 lat. może jakiś zestaw kosmetyków antyperspirant+ zel, albo jakiś misiek ? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna22
dezodoranty, zestawy kosmetyczne i inne tego typu rzeczy to już przeżytek. Wydaje mi się, że śwęta to wyjątkowy czas, kiedy powinniśmy kupić komuś coś takiego niezwykłego. Odpada dezodorant + żel! Misiek to fajny pomysł naprawdę, ale ne lepiej zainwestować w coś co jej się przyda? Ja swojemu przyjacelowi kupiłam skórzany pasek! Akurat właśnie ten, który on bardzo chciał. Tak się złożyło, że przed świętami są duże promocje. Warto skorzystać z mojego pomysłu. Oto ich strona www.stylowepaski.pl Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela1987
Tylko koleżanka? może powinieneś jej sprawić coś wyjątkowego! Zleć komuś, jakiemuś profesjonaliście namalowanie jej portretu za pomocą techniki olejnej na płótnie ;) Jest to koszt kilkuset złotych, ale naprawdę bardzo warta. Sama zleciłam taki projekt firmie www.artisduo.pl :) Jeśli jest to za duży koszt wybierz może malowidło ścienne? Jest to koszt w granicach 50-100 zł! :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shkajh
okropne sa te zdjecia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janna44
Zdecydowanie biżuteria :) ale koniecznie ręcznie robiona i oryginalna :) całkiem spory wybór jest w sklepie jubilea.pl mają też atrakcyjne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neontrees
może jakiś wspólny weekend za miastem? ja ostatnio za 150zł kupiłam dla siebie i mojego lubego weekend w zakopcu na eurobon.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadne dezodoranty, bo pomysli ze od niej smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz kupić coś z biżuterii dla koleżanki to odpowiednią stroną będzie allinside.pl. Tam znajdziesz fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czasem sobie kupuję rózne rzeczy na allinside i mogę polecić, dobra jakość i cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na stylową i oryginalną biżuterię jako prezent dla koleżanki? teraz nowe kolekcje znajdziesz na ZlotaLinia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowanie koleżance antyperspirantu zawsze jest złym pomysłem... może być źle odebrane :P Kup jej lepiej jakiś fajny kolorowy futerał do telefonu w Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajaha
W Teletorium też mają fajne słuchawki, ja bym się cieszyła z takiego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin0
Albo elektronicznego papierosa z ciekawym designem, na przykład Tabaque Arte :)( o ile pali oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prezent kupiłbym portfel, koszule, pasek, perfumy lub bluzkę. Wszystko znalazłem na stronie internetowej http://www.cozacena.pl/ to fajna porównywarka cen różnych sklepów i jest wszystko w jednym miejscu bo nie lubię biegać i szukać po sklepach oraz stać w długich kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz wydać nie wiadomo ile to kup jej odpowiednik perfum. Ja za nimi szaleje a moje ulubione to Lady Milion od Paco Rabanne. Kupuje je na www.zapachowiec.pl ogromny wybór a jakość niesamowicie dobra, cały dzień je czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam np. balsam do ust - uniwersalny kosmetyk dla każdej kobiety a np. firma Artdeco ma w swojej ofercie taki balsam w bardzo ładnym, metalowym opakowaniu (nie wygląda jak zwykła pomadka ochronna z drogerii ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że spoko prezentem byłby jakiś album do zdjęć. Do albumów zawsze fajnie jest wrócić, żeby odżyły wspomnienia. Ja swojej rodzinie lubie robić właśnie prezenty, w których zawarte są wspólne fotografie. Zawsze mamy co wspominać. Polecam album https://www.limiq.pl/towar/view/77/album-na-4-zdjecia---miekka-okladka-bez-nadruku . Jest ładny i fajnie wykonany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO do pomysłu na prezent dla koleżanki to wejdź sobie na avans.pl, tam sobie coś z pewnością znajdziesz, jest wiele akcesoriów które nadają się na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie_chrupki
zawsze dobrym pomysłem jest piżama - tak mówiła moja babcia i ja się z tym zgadzam :) mojej przyjaciółce tak o, bez okazji, na zimę, kupilam kiedyś piżamę z Rossli - była baaardzo zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaTee
Kup jej obudowę na telefon albo power bank:) kupiłam ostatnio na fe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Sprawdź stronkę Lavendel NaturHaus - świetne mają mydełka lawendowe i do tego świeczka i prezent gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×