Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yellowpage

Kulturalne rozstania czy jeszcze istnieją???

Polecane posty

Gość yellowpage

Rozstałam się z partnerem,2 miesiące temu.Wiele mu pomogłam-praca,mieszkanie itakie tam inne-okazało się ,że cały czas mnie okłamywał wiec powiedziałam KONIEC.Koniec zwiazku,kłamstw,nieprzespanych nocy-zrobiłam to spokojnie tłumacząc dokładnie powód takiej decyzji.I zaczęło się-najpierw smsy z prośbami o możliwośc powrotu,błagania,przekonywanie.Moja odpowiedż-NIE.Teraz są grożby,wyzwiska,obrażanie mnie w prostacki sposób,grożenie,że w pracy u mnie dowiedzą się kim jestem,że dowiedzą się moje dzieci,że mnie zniszczy itp.Pokazał swoją prawdziwą twarz-tylko ja nie wiem co teraz robić.Zaczynam się bać-o pracę,o dzieci.Poradźcie co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie może zdarzyc
niech się wyszczeka bądź spokojna.. jest bezsilny i dlateog tak reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaggg
Może masz rację-co nie znaczy ,że faktycznie zaczynam się trochę obawiać.Zwłaswzcza po informacji od jego siostry-udzielonej mi łaskawie dosłownie dzisiaj,że "on taki jest bo jest chory".Toz to jakiś cholerny matrix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonard
Masz problem, jest ci źle? Nie radzisz sobie z pracą, partnerem, dziećmi? Jesteś w emocjonalnym dołku? Chcesz coś zrobić ze swoim życiem, ale nie wiesz jak zacząć? Szukasz wsparcia w trudnej sytuacji i nie masz się do kogo zwrócić? Wejdź na http://gosc.psychospace.pl/ i zobacz w jaki prosty sposób możesz sprawić by życie znów był przyjemne. Tylko tutaj możesz się wygadać i otrzymać profesjonalną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie może zdarzyc
fakt .. z wariatami nie zaczynac lepiej więc napewno nie możesz go prowokować.. napisz mu ze zasluguje na kogos lepszego - pytanie czy jest głupi i to załapie.. cholera cięzka sprawa ale napewno przestań się bać.. trochę wiem co czujesz niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×