Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

a jadua wczora barszczyk jadua :classic_cool: herbatkę piłam dzisiaj 🖐️ zieloną z opuncją und pigwą :classic_cool: za chwile idę do sklepu i zamierzam kupić jakieś napoje wys(okoprocentowe)skokowe :classic_cool: także chwilowo Was żegnam i zakończę wypowiedź jakąś znaną i mądrą sentencją. po łacinie, atzo! etcetera :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pij tyle
bo libido spadnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pij tyle
no to musimy się umówić na browar bo ja erotomanem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąż jestem nachlany :P Nawet fajki kupiłem, choć nie palę normalnie, w sumie zdziwiony jestem że je kupiłem, choć w sumie zdziwiony jestem też że jestem zdziwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pśp beź nie udawaj podnieconej tekstami jakiegoś łosia z netu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D może mnie podniecać wszystko 😭 nawet wolno stojąca butelka po piwie. pusta. bez kapsla :classic_cool: nie ważne. chciałabym móc powiedzieć, że nie ja mimo, że palę to nie mam papierosów, ale no kurva tak się składa, że mam i właśnie zajaram no bo do piwa to trzeba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej apropo butelki. oglądaliscie zapewne film dziennik nimfomanki. no. i ona m.in sie bzykala z takim lysym arabem:D i on jej robil dobrze butelka pusta oczywiscie od chyba cocacoli taka mala 0,2 czy ile ona ma. no i... to niby było takie super. :) ale czemu? bo ta butelka była prosto z lodówki? hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo tego co napisała paletz.. " 21:15 [zgłoś do usunięcia] pozdrawiam środkowym palcem może mnie podniecać wszystko nawet wolno stojąca butelka po piwie. pusta. bez kapsla " to jak byście się w realu z nią bawili na jakiejś imprezie np domówce to nie radze zostawiać butelki np piwa bez opieki 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dzisiaj diełasz Piękna??
leżysz i pachniesz czy pachniesz i leżysz?? :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dzisiaj diełasz Piękna??
Ty to zawsze albo zasmarkana, albo najepana 🖐️ :classic_cool: ale i tak Cię lofciam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoprocent Prawa-Tywy
To ja tesz sie upjem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achuuuuuuuuuuujek
Smacznego życzy firma udław się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że taka mała jedna nieźle sie na forum szarogęsi :O kurva,kto to w ogóle do chooya pana jest ?:O:O 🖐️ widze,ze jakiś nołlajf miesiąc ,dwa a postów prawie dwa razy wiecej ode mnie :O pierdole,ide spać.. to mnie przerasta 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×