Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

Gość myszellyna
uprzejmie proszę dać mi święty spokój na azocie, ściągam Quake'a i za chwilę będę napiertalać z UZI :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh czasy informatyki 😭 pamiętam jak kiedyś na lekcji przeglądałam z kolegami jakiś portal randkowy i... nagle ku swemu zdziwieniu zobaczyłam swoją facjate w monitorze :classic_cool: koledzy mi zrobili dżołka 🖐️ ale w sumie bawiło mje to i kazałam całej klasie wejść na te strone i punktować moją aparycję 10/10 :classic_cool: Pan prowadzący lekcje zorientował się, że większość klasy ma go w doopie... w tym ja i... właśnie mnie jako jedynej kazau iść do kąta :classic_cool:))) fajnie było :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszellyna
Boli mję to kurva, że nie mogę ściągnąć Duka na vistę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to taka kara była. w liceum :O:D miałam się odwrócić twarzą do ściany, żeby na nikogo nie patrzeć, co też uczyniłam, ale fakt, że nie mogę się obrócić mje tak rozbawił, że kurva stałam i się śmiałam 🖐️ no i odwracałam do klasy oczywiście coby nie było, że się tak po prostu poddałam każe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Królowa Kafe sypnie mądrościom lub zaśpiewa kołysaukęu w ramach dobroci dla swych poddanych?? :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli 1:0 dla mnie 🖐️🖐️🖐️)))) tłumy szaleją, udało sie oszwabić takiego starego wyjadacza jak PŚP :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się nachlałem, a Wy co, barszczyk i herbata? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×