Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klara!!

Jak odzyskac Faceta.?

Polecane posty

Gość Klara!!

Jak odzyskac go?co zrobic zeby wrocil do mnie? twierdzi ze nie chce zemna byc,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojjjojojaaa
kobiety to idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuszna uwaga
słuszna uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonogorzanka
daj sobie z nim spokoj, nie znizaj sie do jego poziomu, sokro Cie nie kocha, to nie warto zabiegac o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara!!
Ale zalezy mi na nim... od 4 tyg nie jestesmy razem..juz robilam wszystko.. dzownilam prosilam pisalam i nic,uparł sie i koniec.. Moze znacie sposoby ze wrocili do was wasi faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olać, to jedyny sposób!! wiesz jak on czuje sie pewnie wiedząc ze jakby co będzie miał Cie w rezerwie?? podoba mu sie ta zabawa, wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto byc z kims kto Cie n
nie warto byc z kims kto Cie nie chce. Dlaczego? Bo człowiek się będzie poniżał a to i tak nie wyjdzie. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara!!
Vanessa myslisz ze jego to bawi?ze ja za nim latam a on ma mnie gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara!!
bylismy razem 2,5 r tesknie za nim...wszystko mi go przypomina..a on nie odbiera odemnie tel..i nie odp mi .. sama nie wiem czemu jest taki obojetny..moze jakbym troche wyluzowala to on by sie staral o mnie? a tak ja nie daje mu mozliwosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bierzesz go na litość i nawet Ci się uda, to nie będzie wam dobrze. Nie będzie Cię szanował bo błagałaś go. Będzie Cię zdradzał i trzymał Cię jako "rezerwę", jako 2-3cia kobietą tylko do łóżka. Jeśli go kochasz, NAPRAWDĘ KOCHASZ to akceptujesz jego wybory. On wybrał życie bez Ciebie. To znaczy że uznał iż będzie bardziej szczęśliwy z inną. Nie zależy Ci na jego szczęściu? Jesteś egoistyczna myśląc głównie o swoich potrzebach. To nie jest miłość. To obsesja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona kobieta
urwij mu jaja to po nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara!!
Tylko, że ja nie chce żeby miał kogos innego...zalezy mi na nim i chce zebysmy wrocili do siebie... A on ma mnie gdzies...i to mnie boli najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona kobieta
jak urwiesz to jego tez zaboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty go nie kochasz NAPRAWDĘ. Ty porostu chcesz go MIEĆ. Mieć dla SIEBIE. Myślisz swoim ego. Szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojaaaa
"Tylko, że ja nie chce żeby miał kogos innego...zalezy mi na nim i chce zebysmy wrocili do siebie... A on ma mnie gdzies...i to mnie boli najbardziej!" a nie boli ci przypadkiem to z sie ponizyłas dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co...mam pomysł. Wydzwaniaj do niego 1000 razy dziennie, może wróci:) w koncu Cie znienawidzi i zmieni numer, wtedy juz nie bedziesz miała do kogo dzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara!!
to co powinnam zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojaaaa
" Wydzwaniaj do niego 1000 razy dziennie, może wróci w koncu Cie znienawidzi i zmieni numer, wtedy juz nie bedziesz miała do kogo dzwonic." baby potrafia byc naprawde chamskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara!!
boli mnie to za kazdym razem kiedy do niego zadzwonie lub napisze a on nie odezwie sie,..dlatego nie wiem co mam teraz robic>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wiesz
bo wiesz, ze powinnas nic nie robic i zaczac zyc bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwwa222
To dorosły człowiek ktory ma prawo sam decydowac o swoim zyciu. Kto dal ci prawo do traktowanie go jak predmiot ktory mozna miec na własnosc bo masz taki kaprys? Przestan go nekac kobieto bo facet bedzie do konca zycia wspominał cie z obrzydzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara!!
a myslicie ze jest szansa ze kiedys za mna zateskni i bedzie chcial wrocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononon
ktos kiedys powiedzial,ze nadgorliwosc jest gorsza niz faszyzm. zastanow sie co Ty chcesz osiagnac! moizm zdaniem pogarszasz sytuacje tylko, on pewnie smieje sie jak widzi Twojego kolejnego blagalnego smsa, ma dosyc, a Ty zrozum to,ze on Cie nie kocha. ludzie rozstaja sie po 10 czy 20 latach spedzonych razem i jakos radza sobie z tym. nie rob z siebie posmiewiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara!!
wiem ze macie racje ze im bardziej go nękam to on bardziej mnie ma dosc...robie to dlatego ze mi na nim dalej zalezy ale chyba bede musiala o nim zapomniec..bo skoro 4 tyg niechce zemna byc to raczej juz nie zechce,,tylko ze w maju rozstalismy sie na 3 miesiace i po tych 3 znowu chcial do mnie wrocic i teraz znowu rozstanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi cie w huja tak jak moj brat jedna dziewczyne no ale on jednak byl w porzadku bo jak zerwal to ostatecznie i laska nie miala watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara!!
skad wiesz ze mnie zdradza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie pisalem o zdradzaniu jesli to do mnie poprostu facet cie nie chce jak by mial watpliwosci to inaczej by sie zachowywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×