Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzona123

Mój facet ma żonę!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość jsnaj
Ja pierdzielę liposonek ty głupia jak buc jesteś :D Jakby był kierowcą autobusu też nie potrzebował by pokoju i babci :d Jakby był kurierem to autorka napisałaby, że był kurierem a nie kierowcą :D A pozatym wg ciebie kurierzy potrzebują wynajmować pokoje na noc u babć? :D Autorko droga, jesteś w emocjach więc nie widzisz trzeźwo wszystkiego i szukasz tu rady więc jesteś w stanie uwierzyć w bzdety, które tu wymyślają nastolatki, które się za dużó filmów naoglądały i gówno o życiu wiedzą. Nie wiem co ten facet wykombinował bo za mało faktów. Pewnie ma żonę i dzieci. Może są w separacji? A on w emocjach Ci powiedział prawdę, że ma już żonę i dzieci. Kochana, na pewno potrzebujesz się wygadać jaki to dupek więc gadaj ale na rozwój wydarzeń musisz poczekać. Dowiesz się prawdy-spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposomek
jsnaj inteligenta jesteś jak na TIR"ówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
Ot "zabłysła" buehehe :D Znasz takie słowo "podszywacz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamućka
autorko a może to oszust matrymonialny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad romance...
liposomek, wez sie schowaj przyglupie bo pierdzielisz trzy po trzy glupie gimgowno ma chyba juz wolne i zamula na necie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka jedna babka z forum
ja bym sie zastanawiala czy mezowi pozyczke wziasc:)a gdzie chlopakowi,z ktorym krotko mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka jedna babka z forum
i do zdradzonej-ty tak na serio?facet tak cie wyrolowal?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfrgtrgt
a może to jest tak, że żonie powiedział, że pojechał w długą trasę i tą kasę potrzebował żeby jej pokazać i żeby się niczego nie domyśliła? autorko ile razy partner wyjezdzał w ciagu tego czasu? długo przebywał u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a psik
no to teraz 1. zadbac o siebie 2. zadbac o dziecko 3. załatwic formalnie wszystko tak, zeby sie facet nie wymigał od cięzkiego płacenia na dzieciaka jak facet poczuje w portfelu braki, to moze zrozumie ze za przyjemnosci sie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak,tak
jak facet poczuje braki to przyleci do kochanki na kolanach. Fajnie miec taka sponsorke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona123
Właśnie skończyłam rozmawiać z jego mamą. zadzwoniłam na stacjonarny choć już późno i może nie wypada ale musiałam. to już wiem więcej ale to już tylko gorzej. od żony odszedł krótko po urodzeniu się pierwszego dziecka, do innej poszedł. zrobił jej dziecko i wrócił do żony... zrobił jej drugie dziecko i zostawił dla mnie. rodzicom powiedział,że mnie kocha i nie chce żebym wiedziała o błędach jego przeszłości. boże jak tak można określić wlasne dzieci? nie wiem co dalej. wiem że jutro idę do lekarza zrobić badania na hiv, wzwb i wszystko inne czym ewentualnie mógłby mnie zarazić. i w sumie to mam nadzieję,że i mnie uzna za błąd przeszłości bo teraz to się go brzydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gttttttttgt
to co z tobą będzie miał 4 dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona123
Temat to powinien być reproduktor roku. Wiecie,że jak to czytam to nawet mi się chce śmiać z siebie? może to hormony,może zmęczenie ale sama nie wiem czy się śmiać czy płakać? na zwrot pożyczki nie mam co liczyć-nawet nie chce,kasę potrzebował bo ten jeden dzieciak jest chory. niestety nie wiem który,bo rachubę już straciłam. o ile to prawda,co jego mama mówiła,to mu daruje,bo dziecko to dziecko,skoro potrzebował pieniędzy na leczenie to chyba by mi w gardle stanęły te pieniądze jakbym odebrała. na alimenty pewnie też nie mam co liczyć-jak gdzieś w polsce ma więcej dzieci to pensji mu zabraknie. na szczęście dobrze zarabiam a i moim rodzice mi pomogą. dzięki za cierpliwe wysłuchanie. takie wyrzucenie z siebie tego goowna pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona123
Nie wiem czy 4 czy 5. przedwczoraj myślałam że on nie ma dzieci, wczoraj wiedziałam że ma 2,dziś wiem że ma 3. nie wiem czego dowiem się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gttttttttgt
autorko życzę powodzenia i szczęśliwego porodu a dupkiem sie nie przejmuj szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce cie straszyc ale
z odzyskaniem kasy moze byc problem.. bo pewnie z nim nic nie podpisywalas i jeszcze dalas mu ja do reki jak prezent. ale dziwne, 2 lata byc z kims i nie wiedziec ze ma zone i dzieci? a swieta gdzie spedzal? nie z rodzina? a moze ob bajerzy ze ma rodzine? abys sie na niego obrazila i sama odeszla? znam takich facetow co obracaja kota ogonem aby panna sama odeszla.. to stary jal swiat numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kasy dziewczyna nie
chce. doczytajcie ludzie ! podziwiam cie, ze chcesz urodzic, ale i rozumiem, bo ciezko pojsc na skrobanke ot tak co za chuje po tym swiecie chodza trzymaj sie, to tyle co moge powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej bez kultury
co chcialas nam przekazac? bo chyba ci nie wyszlo ;( "dobra kasy dziewczyna nie chce" czy moze " dobra dziewczyna kasy nie chce"? sorrki ale trzeba byc delikatnie mowiac niepowaznym aby dawac tak duza kase obcemu facetowi jak widac naciagaczowi i jeszcze mu ja odpuscic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona123
Właśnie wróciłam od lekarza. mam pierwsze usg mojego szczęścia! 5 tydzień:) taka śliczna plamka-aż się wierzyć nie chce,że to będzie taki duży człowiek kiedyś. Mój "ukochany" przysłał mi dziś smsa żebym usunęła bo inaczej go więcej nie zobaczę. to i lepiej-nie będę się przynajmniej denerwować. właśnie pakuje jego rzeczy. i dziwię się,bo strasznie tego dużo! nawet nie wiedziałam że on ma tyle ciuchow... oddam biednym. komuś się mogą przydać. będzie luz-będę miała gdzie trzymać rzeczy dziecka. lekarz mnie pocieszyl,że chorób wenerycznych nie mam bo brak objawów. zrobiłam badania z krwi i mocz. część wyników będzie po świętach,a na hiv, wzwb i jeszcze jakies 2 ale nie pamiętam na co... w zeszłym roku w swieta był w trasie,wrócił na sylwestra,wielkanoc była razem. czy mówił prawdę? nie wiem,może.ale jakoś przestaje mnie interesować to czy kłamał,bo pewnie robił to na każdym kroku. z żoną się kontaktował ponoć tylko przez rodziców. ale jak dla mnie to teraz bez różnicy.owszem kocham go i pewnie długo jeszcze będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona123
Pewnie lepiej jak dziecko by mialo ojca ale on się raczej nie nadaje. dam mu tyle miłości żeby wystarczyło za dwoje. a co dalej nie wiem-życie samo zdecyduje. miałam takie plany i co? i nic trzeba teraz ułożyć nowe,a w zasadzie to poczekam co los przyniesie. A tym co ludzie powiedzą się nie przejmuje. mam 29 lat-dobry wiek aby zostać mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
zdradzona jesteś super babką. Mądrą mamę będzie miało Twoje maleństwo. Jestem dumna z takich kobiet jak Ty. Aż serce rośnie jak się czyta jaka mądra jesteś. Dużo zdrówka i cierpliwości jak już maleństwo się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiateczny piernik
Walcz koniecznie o alimenty dla dziecka, tirowcy przecież całkiem nieźle zarabiają !!!! Dupka do domu juz nie wpuszczaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona123
tam mialo być że wzw i reszta będą później... co do kasy-trudno,pieniądze rzecz nabytą, dzwonił do mnie dzisiaj brat. powiedziałam mu o wszystkim. powiedział że jakby coś to mi pomoże. choć w pierwszej chwili chciał jechac i mojego już byłego udusić. ale ja mu odpuszcze jak to ktoś napisał. kredyt spłace-nauczka na przyszłość. za głupotę się płaci. mam bliskich którzy mi pomogą. a szarpać się z nim nie będę. a jeśli to faktycznie na leczenie tego dziecka-na jakąś pompę czy coś,nie wiem dokładnie,jego mama mi tłumaczyła ale bylam zbyt roztrzesiona żeby dokładnie wszystko zrozumieć. to tylko mam nadzieję że dziecko będzie zdrowe bo nie jego wina że ma ojca takiego jakiego ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a psik
i nikt z jego rodziny nic ci nie powiedział?! wiesz co? kopnac w dupe i jego i jego zakichana rodzinke kase nalezna na dziecko wziac i ukladac sobie zycie od nowa z kims kto cie bedzie szanowal powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona123
mądry polak po szkodzie... Glupia bylam że tak ufałam. teraz chce być mądra dla dziecka. o alimentach nie myślę,bo jeśli nawet to po porodzie a do tego mam jeszcze 35 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Lepiej być samą niż mieć takiego dupka za partnera.Na pewno na początku będzie ciężko ale masz kochającą rodzinę co Ci pomorze i zobaczysz będzie ok. A jego ostatni sms -ostatecznie świadczy jaki to jest typ faceta. A o alimenty walcz.zrobił to niech płaci Powodzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenas
jestes mądrą, silną babką, serio. historia jest dosc niespotykana i faktycznie nawet smieszna..prznajmniej pozbedziesz sie dupka. podoba mi sie Twoje podejscie, masz leb na karku;))) powodzenia!;) moze tn maluch ma cukrzyce i mowa byla o pompie insulinowej ktora dziecko nosi przypieta do paska i ta pompa sama podaje insuline , dziecko nie musi tego kontrolowac. fajna rzecz i droga, dla dzieciaka to prawdziwy insulinowy luksus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożeszty
Z daleka od kierowców, obojętnie czego. Co jeden to gorszy cham, kurwiarz, albo alkoholik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×