Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzona123

Mój facet ma żonę!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość moi.rodzice
bez przesady jak ktos ma znajomosci to w ten sam dzien sie dostanie mnie np gin przyjal w sylwestra :) a jak czytam opowiesc autorki to jakbym troche o sobie czytala z perspektywy zony moj maz (brak rozwodu jeszcze) ma ze mna 2ke dzieci, poszedl do kochanki i jej zrobil dziecko, jak dowiedzial sie ze kochanka jest w ciazy to wrocil do mnie, ja wtedy nie wiedzialam jeszcze ze maz mnie zdradza, tez mial prace i nienormowany czas, ciagle slyszalam ze jest u "klienta" itp itd, miesiac pozniej ja zaszlam w 3 ciaze (wpadka) do dzis nie wiem kiedy ani jak :-D, ale niestety poronilam :( a maz w tym czasie juz zapladnil kolejna kochanke ktora ciaze usunela... dno i patologia... a dodam ze pochaodzi z dobrej rodziny, wyksztalcony, na "poziomie" przynajmniej na poczatku taki byl bo pozniej to juz wiadomo wiec w zyciu juz mnie nic nie zdziwi, zanim sie pobralismy bylismy razem kilka dobrych lat i jak widac to za malo aby rozszyfrowac czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona123
No niestety my kobiety jak się zakochamy to robimy się ślepe i mało ostrożne. Mam tylko nadzieję,że nie dam się więcej oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co?hutuo
twoje dziecko to wczesniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja chrzestna nie jest sama:)
Moja chrzestna 30lat temu też dała się nabrać facetowi. do zaawansowanej ciąży udawał kochającego i troskliwego,ślub planował i wyjechał rodzinę zaprosić. i zniknął :D dziadek go znalazł na drugim końcu kraju- u żony :O w międzyczasie jak go szukał to w gdańsku jeszcze jedną zapłodnioną przez niego znalazł... widać baby głupie są od lat i nic się w temacie nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona123
Tak. Córka urodziła się w 36tc-29lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona123
Choć w sumie oznak wcześniactwa nie miała- waga 2.900, długość 53cm-więc w sumie normalnie. Tyle że w wypisie ze szpitala ja mam wpisane-poród przedwczesny. Mała nic nie ma ani w wypisie ani w książeczce. Tyle,że miała żółtaczkę i przez to byłyśmy 12dni w szpitalu i miała darmowe solarium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×