Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BlondiTzn

Tani nocleg w Zakopanem? Co polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Jak planuję wakacje to szukanie noclegu zaczynam od strony www.meteor24.pl . Duży wybór ofert w różnych częściach Polski, także nieważne czy chce się pojechać nad mazurskie jezioro, na Wybrzeże czy w góry to się znajdzie tutaj oferty. Na plus bym zapisał to jak wyszukiwarka działa, szybko podstawia tylko dedykowane oferty, więc nie traci się dużo czasu na przegląd wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na świeżo urlopie w Zakopanem i pobyt mieliśmy wykupiony z żoną w Aparthotel Delta. Miejsce warte polecenia moim zdaniem. Wszystko było przygotowane wzorcowo, począwszy od apartamentu po jedzenie i całą obsługę. Chyba pierwszy raz w łazience hotelowej było aż tak czysto. Moja żona ma hopla na tym punkcie, czasami potrafi nawet w takich miejscach zrobić test białej rękawiczki, ale tutaj była zadowolona i pod wrażeniem. ;) Pachnący, zadbany, z pomysłem urządzony apartament z widokiem na Tatry – rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię wyszukiwać noclegu przez stronę www.meteor24.pl . Mają duży rozrzut z jednej strony droższe apartamenty, z drugiej tańsze prywatne kwatery. Można też fajnie trafić jeśli chodzi o gospodarstwa agroturystyczne, które często gęsto mają lepszy komfort pokoi niż pensjonaty czy hotele a liczą sobie sporo mniej od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jechaliśmy w tym roku na wakacje na Mazury koło Giżycka to nocleg znalazłem przez portal www.meteor-turystyka.pl . Ogólnie to warto szukać przez kilka stron jednocześnie, żeby faktycznie żadnej oferty nie przeoczyć. Akurat oni mają dość dużą bazę, nie wiem czy nie największą jeśli chodzi o internet. Wyszukiwarka dobrze działa, można sobie odznaczyć parametry noclegów które cię interesują i nie trzeba się przez wszystkie oferty przekopywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś uda się znaleźć na www.meteor24.pl . Dużo opcji w różnym zakresie cenowym od dużych ośrodków po małe obiekty. Ja jednak wolę te mniejsze ośrodki gdzie nie ma tłumów turystów i człowiek może odpocząć. Dlatego też nigdy nie będę rezerwował noclegu w samym Zakopanem zawsze lepiej wybrać coś na wsi pod miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z rodziną byłem nie dawno w Zakopanem ,wynająłem pokoje gościnne po 50 zł od osoby , 200 zł doba od 4 osób ,jak bym wiedział że tej cenie są luksusowe apartamenty to nigdy bym nie szukał pokoju , czasami trzeba sobie wszystko przeliczyć i przekalkulować, luksusowy apartament z kuchnią ,garażem , monitoringiem za nie całe dwie stówy. Krupówki przereklamowane już ładniejsze są Krzeptówki .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronę apartamentyzakopane ,co roku korzystam z ich strony , apartamenty czysciutkie że miło , no i ceny konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamierzam się wybrać do Zakopanego na około tydzień w czerwcu 2018. Poszukuję jakiegoś klimatycznego , fajnego miejsca bez wyżywienia , z ogrodem niedaleko centrum. Polecicie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co polecam? Zdecydowanie pensjonat Excelsior http://www.excelsior.com.pl/ . Razem z narzeczonym mamy tradycję uczęszczać tam w każde ferie zimowe. Willa wita nas znakomitymi i komfortowymi warunkami, które tylko zachęcają do kolejnych odwiedzin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zakopanem w tym roku odpoczywaliśmy i bardzo fajny apartament udało mi się ustrzelić przez stronę meteor24.pl. Także jak ktoś szuka noclegu w Polsce to mogę tę stronkę polecić. Różnorodne mają oferty, nie trzeba się ograniczać ani do pensjonatów, ani do prywatnych kwater, w zasadzie są wszystkie możliwe opcje noclegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam willę chaber na ul. brzozowej. w wakacje płaciłam 50 zł od osoby bez wyżywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko w Zakopanem coś znaleźć na ostatnią chwilę, ale trafiłam na kwatery www.zakopanetulipan.pl gdzie udało się dorwać ofertę 'last minute'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne miejsce w jakim ostatnio byłam i naprawdę mogę polecić to Willa Górski Wierch noclegi w tatrach http://www.gorskiwierch.pl Widoki są naprawdę fantastyczne i właściciele bardzo mili a nocleg tylko 45 zł przy takich warunkach to naprawdę dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wyszukać sobie nocleg za fajne pieniądze na stronie http://meteor-turystyka.pl. Generalnie trochę trzeba czasu na poszukiwania poświęcić jeśli szuka się czegoś w dobrym standardzie ale za rozsądną stawkę. No i też warto jednak z dużym wyprzedzeniem rezerwować. Ja jeszcze tamtej jesieni pierwszy raz dzwoniłem do ośrodka dopytywać się o pokój na te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Podhalu często wynajmujemy ze znajomymi wille w Gliczarowie Górnym http://www.wgliczarowie.pl/ Pokoje są dobrze urządzone w góralskim stylu, jest czysto i schludnie. Okolica piękna, wspaniałe widoki, zwłaszcza na słowacką część Tatr. Dużo tras rowerowych z kultową „ścianą Gliczarów”, najtrudniejszym górskim odcinkiem tego etapu. Zimą jest to świetne miejsce na wypady narciarskie, blisko jest stacja Rusiń-ski (2,7 km) oraz baseny termalne Terma Bania. Właściciele willi oferują na te atrakcje zniżki. Można też korzystać ze specjalnej oferty, jak weekend na paralotni i na Termach Bania, warsztaty fotograficzne, warsztaty winiarskie itd. Domek z wyżywieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub37
Nie ma sensu jechać aż do Zakopanego, to miasto jest przereklamowane... zdecydowanie lepiej spędzić święta, ferie, czy wakacje w bardziej swojskich klimatach np. takich, jakie panują w http://www.noclegiuanety.pl/ w moim rodzinnym Modlinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spędziłam kilka tygodni temu przyjemny weekend w okolicach Zakopanego, dokładniej w miejscowości Nowe Bystre. Spokojna i piękna okolica. Mieszkałam tam z rodziną w wynajętym domku alpejskim http://www.domekalpejski.pl/ Byliśmy z dwójką dzieci dzieci. Wszyscy mieliśmy dużo miejsca dla siebie. Domek był bardzo dobrze wyposażony. Mieliśmy internet, telewizję, parking i świetnie zorganizowaną kuchnię. A do Zakopanego mieliśmy zaledwie niespełna 10 min. jazdy samochodem. Z kolei na Gubałówkę spokojnym spacerkiem 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie kwatery z pięknym widokiem na Tatry zarezerwowałam w Tulipanie www.zakopanetulipan.pl gdzie panorama na góry rozciąga się w magiczny i przyciągający sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zatrzymać się w willi, w centrum zakopanego www.carlton.pl. Bardzo dobre warunki w przystępnych cenach. Bardzo wypoczęliśmy podczas pobytu u nich, pokoj***ardzo przestrzenne i komfortowo urządzone, polecam z całego serca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa82233
My w tym roku byliśmy w zakopaneapartamentylux.pl i jesteśmy zadowoleni. Bardzo fajne apartamenty w świetniej lokalizacji. Byliśmy we dwójkę na naszym weekendzie, więc na romantyczne wypady miejsce idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My często wyjezdżamy do Zakopanego i za nocleg płacimy na okolo 5 nocek w granicach 1300 - 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayczak
Polecam rezerwację apartamentów. Sam już dwa razy korzystałem. Raz nocowałem w Apartamencie Montana kiedy wspólnie ze znajomymi wybraliśmy się na narty zimą. A raz kiedy byłem sam wynająłem obiekt Velvet w niedalekim od Zakopanego Kościelisku. Bardzo dobre warunki, świetna lokalizacja i dużo atrakcji na miejscu. Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka7711
Na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.willaczajka.pl , jeśli wybieracie się na wakacje do Zakopanego. Są tam bowiem dostępne niedrogie apartamenty. Poza tym miejsce jest bardzo urokliwe. Na stronie macie zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina339
Jeśli wybierasz się do Zakopanego, ale nie chcesz mieszkać w zatłoczonym centrum to z własnego doświadczenia mogę Ci polecić ten domek http://www.domekalpejski.pl/oferta Znajduje sie on w Nowe Bystre, z którego do centrum Zakopanego można dojechać w mniej niż 10 minut. Domek jest świetnie wyposażony, wiem bo mieszkałam tam weekend ze znajomymi, internet, dobrze wyposażona kuchnia, parking i miejsce do grillowania, super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne standardy i całkiem przyzwoite cena mają apartamenty Montana jak na takie warunki i lokalizację. Byłem w apartamencie Montana już niejeden raz i jeszcze nie raz się tam zjawię i to już niedługo. Za miesiąc planuję wypad z przyjaciółmi więc spróbuję ich namówić, żeby pojechać właśnie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena_irena
Mogę polecić miejsce które znajduje się 10 min od Zakopanego. Domek alpejski Kwiat Śniegu http://www.domekalpejski.pl/ w miejscowości Nowe Bystre. Byłam tam 2 razy i za każdym razem byłam zadowolona. Domki są dobrze wyposażone, jest dostęp do internetu i zapewnione miejsce parkingowe. W okolicy znajduje się las i polany, widoki są przepiękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×