Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość edytkaa87

złamane serce

Polecane posty

Gość edytkaa87

no to było tak.. poznałam chłopaka na początku czerwca i na początku był mi obojęty, bardzo się o mnie starał, ale ja nic nie czułam do nie czułam, jak doszło do rozmowy pierwszej z nim, okazał sie słodki i wogule w moim typie, ale kolezanki mi mowily ''przestan on jest brzydki, i wogule nie nadaje sie do zwiazku'' miałam to w dupie co one mowią! ;/ i nie wiem czemu ale jak do mnie dzwonil to jakos nie chcialam z nim gadac, pisac, on pisal do mnie z 20 razy i dzwonil, a ja sie patrzylam i nic z tym nie robilam, w koncu pod koniec lipca odpuscil mnie sobie. A teraz jak ja patrze na archiwum i czytam z 10 razy pod rząd to co z nim pisalam, to chciałabym znowu tak pisac i wogule gadac z nim, jedna z tych rozmow to bylo, bo mial opis kocham cie, to ja sie pytalam kogoo, odpowiedzial że mnie, i jak by naprawde tak było to by walczył dalej o mnie.;// . myslalam jakos to bedzie, pewnie wrucimy do szkoly zobaczymy sie pogdamy i bedzie tak jak dawniej niestety dowiedziałam się że ma dziewczyne:(( . Zabawił się ze mną, nudził i porzucił. A ja o z dnia na dzień jeszcze bardziej kocham.;// jak czytam te wszystkie rozmowy i wspominam jak sie przy nim czulam jak bylam kolo niego. Chciałabym wszystko naprawic, a z drugiej strony zapomnieć o nim. Pomożcie.. wiem że pewnie ciężki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×