Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość jaódka2012
hej dziewczyny u mnie chorobowo. Zaraziłam się od córeczki i boli mnie gardło katar i ogólnie do bani. Z nią też nieciekawie właśnie dostała gorączkę. Kurcze my z tych chorób to chyba nigdy nie wyjdziemy. Poza tym mdłości mnie męczą ale na razie tak znośnie, jedynie jestem potwornie zmęczona, jak wracam z pracy to bym się najchętniej położyła a tu niestety trzeba biegać na czworaka i się bawić z córą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ COŚ POMYLIŁAM NICKA hej dziewczyny u mnie chorobowo. Zaraziłam się od córeczki i boli mnie gardło katar i ogólnie do bani. Z nią też nieciekawie właśnie dostała gorączkę. Kurcze my z tych chorób to chyba nigdy nie wyjdziemy. Poza tym mdłości mnie męczą ale na razie tak znośnie, jedynie jestem potwornie zmęczona, jak wracam z pracy to bym się najchętniej położyła a tu niestety trzeba biegać na czworaka i się bawić z córą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Moja córcia też chora :/ katar i kaszel no i zaczerwienione gardło. Dzisiaj nawet z nią byłam u lekarza bo ja to przewrażliwiona jestem żeby na płuca nie szło. Ja czuje się dobrze nie mam żadnych mdłości :) w pierwszej ciąży nudności mi się zaczęły dopiero od 7 tygodnia a teraz jestem w 6 wiec ten czas się zbliża ale zawsze może być inaczej. Witamin żadnych nie biorę dopiero po pierwszym trymestrze zacznę brać, teraz tylko kwas foliowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się u nas na razie ok, trochę boli brzuch i kuje jajnik ale da się przeżyć Czuję się też dość dobrze.Najgorzej jest rano kiedy na czczo wiozę córkę do przedszkola.Jazda samochodem mi niezbyt służy :) Witaminki już zakupione (falwit mama) a do ginekologa pójdę chyba w poniedziałek, choć boję się że to i tak za wcześnie i nic nie będzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała na razie się trzyma, oby jak najdłużej w przedszkolu połowy dzieciaków nie ma.Teraz z tego co na wczorajszym zebraniu słyszałam panuje zapalenie płuc :/ mam nadzieję że nas ominie Ostatnio jak była epidemia zapalenia oskrzeli i anginy to córa się niestety załapała.Najgorsze co może być to choroba dziecka :/ wszystkiego się wtedy odechciewa zdrówka dla maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jajniki kuły w pierwszej ciąży, lekarz mój nastraszył mnie wtedy, że to może być ciąża pozamaciczna bo w ciąży jajniki nie bolą i jeszcze nie zrobił mi USG i musiałam czekać do 14 tyg.,(i cały czas myślałam na necie czytałam itd) ale wszystko było ok. A co do zapalenia płuc to moja we wrześniu przeszła a później dwa razy zapalenie oskrzeli, ponieważ zapalenie płuc nie było wyleczone do końca. Teraz tez tylko słyszę jakiś dziwny oddech od razu lecę do lekarza na osłuchanie bo się boję, żeby się nie rozwinęło na płuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z okolic
Dziewczyny, nie czytałam tego wątku ale czy jest jakas wsrod was dziewczyna z Lublina lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióerczka_
Witam przyszłe mamusie;-) Jak tam wasze maleństwa? U mnie objawy jakby troszke się uspokoiły. Jedynie wieczorem po kolacji zawsze wdęty brzuszek. Piję teraz bardzo dużo wody, ok 2 l dziennie także WC praktycznie co 10 min i to jest najgorsze heh. Ale mam wrażenie że dzięki tej wodzie jest lepiej ogólnie, taki organizm lżejszy;-) A z witaminek tylko kwas foliowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mało mam czasu żeby usiąść, popisać z Wami, bliżej się zapoznać. Widziałam że dopadła Was choroba! trzymajcie się dziewczyny mocno! tyle choróbsk krąży, gdyby była normalna zima a nie jesień pewnie wymroziłoby troche tych zarazków. Widziałam też że zaczynają się poranne mdłości i zachcianki. Ja jeszcze nie odczułam tych uroków ale myślę że to kwestia czasu. Trzymajcie się ciepło. Do następnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mi apetyt w tym tygodniu raczej nie dopisuje a dziś jakby już coś pomuliło, do tego biust ledwo w staniku się mieści i na razie więcej objawów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oola28 - nie wiem co to za lekarz, ale pierwsze słyszę, że w ciąży jajniki nie bolą. Mnie w pierwszej ciąży bolały bardzo do ok. 8-9 tyg. później ustąpiło. Potem bolały pachwiny - jak mówił mój lekarz, to dlatego, że wszystko zaczyna się rozciągać. wisienka2_27 może u ciebie to też pachwiny ? giga83 - jak ja bym chciała, żeby mi tak biust trochę się powiększył. Przy pierwszej ciąży nic, ani nie drgnął - po porodzie zero pokarmu :( W poradni laktacyjnej po zbadaniu stwierdzili, że mam asymetryczne piersi i to pewnie dlatego i przy kolejnej ciąży będzie to samo, no i mam... cyce ani rusz :( lekko nabrzmiałe - to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobyeta ale podobno każda ma lekko asymetryczne, bo jak np jesteś praworęczna to lewa jest trochę mniejsza przez mięśnie od ruszania ręką. Ten jajnik to tak nieśmiało,ale cieszę się z każdego objawu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! witam wszystkie bardzo serdecznie... dzisiaj piatek 13 :) ciekawe co przyniesie ten dzien... oby same dobre wiadomosci :) ja rozmawialam z zaprzyjazniona polozna i mi powiedziala zebym nie zazywalam witamin az nie zrobie badan i lekarz mi nie zaleci... poniewaz sztuczne witaminy brane w I trymestrze podobno moga zle wplynac na maluszka.... wiec skoro ona tak mi powiedziala i potwierdzila to jeszcze moja znajoma ktora niedawno tez urodzila synka to zrezygnowalam i ograniczylam sie tylko do kwasu foliowego... nie wiem czy to jest prawda ale w sumie do lekarza ide za kilka dni wiec tylemoge sie powstrzymac od witamin. zalecila mi tylko jesc owoce i warzywa i dobre ryby oraz jogurty i przetwory mleczne. 5 posilkow dziennie i ok 2 l wody na dobe. powinno byc ok :) wiec staram sie stosowac. na wadze zauwazylam spadek ok 0,5kg :) ok zycze milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) U mnie śnieg pada i się bardzo czysto i biało zrobiło :D Cobyeta tak mi powiedział przy pierwszej ciąży lekarz, że jeżeli jajniki bolą to może być ciąża pozamaciczna i jajniki w ciąż nie bolą ale to już jego sprawa bo mnie jajniki bolały i ciąża pozamaciczna nie była :) Ja cały czas teraz myślę i zastanawiam się jakiego lekarza wybrać, mam jednego dobrego ale nie pracuje na szpitalu ;/ lekarz z mojej pierwszej ciąży znowu pracuje na szpitalu ale muszę do niego prywatnie chodzić bo w poradni K na NFZ nie przyjmuje :/ i tak ciągle coś... Co do witamin to też nic nie biorę oprócz kwasu foliowego. W pierwszej ciąży tak brałam i było wszystko ok. a w ogóle jak za dużo witamin się bierze to później się rodzi duże dziecko. Ja z Alą jak byłam w ciąży to brałam femibion bardzo dobre witaminki co prawda drogie ale warte ceny bo mają również kwasy omega 3 i 6 i też jak nie raz zapomniałam wziąć to się nic nie stało nie brałam sumiennie codziennie jednej nie raz brałam co drugi dzień. I córeczka urodziła się zdrowa w terminie z wagą 3150g wiec wcale nie małą :) Co do objawów to jestem bardzo senna, spać idę razem z moim dzieckiem i śpię tak długo jak ona. Piersi tez mam trochę nabrzmiałe jak przy okresie, ale mdłości na razie nie ma oby jak najpóźniej przyszły i skończyły się z 12 tyg., a i toaleta to tak samo jak u was Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam :) Mnie krotko po terminie @ tez bolaly jajniki, wiec nie jest to raczej zly znak. W poniedzialek bylam u gina i widzialam moja malenka dzidzie. Dziewczyny czy u was na wizycie w 7 tygodniu bylo widac serduszko? U mnie nie i troche sie tym zmartwilam, mimo, ze lekarz mowil, ze narazie wszystko jest w porzadku. Pozdrawiam wrzesniowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Precz z koszulami nocnymi :D muszę się przerzucić na pidżamę. Obudziłam sie w nocy odkryta z gołymi plecami i teraz mnie bolą :o niedobrze. Co do witamin, brałam całą ciążę, a wielkoluda nie urodziłam :D Chyba nie ma reguły :) Spać, spać, spać mogłabym cały czas, ale przy domu trzeba robić. Macie też uczucie mokrości. Ja mam wiecznie mokro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he u mnie tez mokro :P co chwila trzeba wkładki zmieniać :) upławy się trochę uspokoiły i to mnie najbardziej cieszy co do jajników to nie dam sobie głowy uciąć że to akurat one mnie bolą, być może i pachwiny. Mam PCO i znam ten ból dokładnie ale mogę się oczywiście mylić W ciąży z córką tez mnie tak bolało i to bardzo długo a wszytko było w porządku, książkowa ciąża :) zmykam po córę do przedszkola miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oola kurcze jak ja ci zazdroszczę tego śniegu!!!! u nas szaro, buro i ponuro :( córka też ciągle pyta kiedy ten śnieg w końcu spadnie ajponka---to wszytko zależy od sprzętu na jakim robione jest usg.Skoro lekarz uważa że wszytko jest ok to sie nie zamartwiaj i nie wkręcaj sobie głupot!!!!Będzie dobrze!!!! dobra teraz już na prawdę idę po to dziecię swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
Hej dziewczyny sorki że nieoddzywałam sie codziennie ale pracuje po 12godzin i jak przychodze do domu to jestem wykończona. Mam nadzieję że będę pracowała jak najdłużej bo na dziecko będzie sporo wydadków. Jak na razie brak objawów nawet ból piersi zmniejszył sie, jedynie zmęczenie sie utrzymuje. za tydzień do gina ide może będzie już serduszko widać....:-D już nie moge sie doczekać.... Buziaczki dla przyszłych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj ugotowałam tak pyszny żurek z prawdziwego zakwasu, że ummm... zjadłam ogromny talerz, a teraz mam taką zgagę, że nie daję rady. Mąż się pyta, a na co jest zgaga - mówie mu że na córke - złapał się za głowę i poszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też miewam zgagę i czasami takie uczucie pełności jak by coś mi ciągle w gardle stało. spać mogę po 10h i ledwo wstaje-do pracy chodze,wiec kładę się wcześniej. Biust ledwo w stanik się mieści a ogólnie apetyt słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka2_ 27 dziekuje, uspkoilas mnie troszke. Poczekam do kolejnej wizyty i mam nadzieje, ze wtedy bedzie juz widoczne serduszko:) Cobyeta - ja tez mialam dzisiaj zurek :) Na szczescie nie mam zgagi i mdlosci. Chociaz jesli zgaga jest na dziewczynke, to moge ja miec caly dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z jedzeniem to mam tak, że jak ugotuje sobie obiad (to na co mam niby wielką ochotę ) to potem tego zjeść nie mogę bo mnie mdli i mi śmierdzi :( tak więc pozostaje przy bezpiecznym jedzeniu typu grahamka i żywiecka podsuszana.Sama się z tego śmieje ale od tygodnia praktycznie tym się żywię (śniadanie/obiad/kolacja) :D do tego jabłka i jakoś leci :D Najgorsze jest to, że prawie cały czas jestem wzdęta :( Już mnie to męczyć zaczyna, no bo ileż można? ajponka---służę pomocą :) moja córa zakatarzona i trochę pokasłuje.Już mi się humor popsuł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgaga podobno na dziewczynke i mówią jeszcze, że jeśli ma się w ciąży zgagę to dziecko będzie miało dużow włosków. U mnie w pierwszej ciąży się sprawdziło. Martynka urodziła się kudłaczem :D ale dość szybko jej się włoski wytarły, teraz zaś kiedy ma już rozszerzaną dietę, woski zaczęły szybko odrastać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś cichutko tutaj. Jak tam samopoczucie dziewczyny ? Wiecie, tak się zastanawiam - po pierwszej ciąży została mi jedna niewielka pamiątka, a mianowicie niewielki rozstęp z lewej strony brzucha koło pępka i teraz on mnie tak jakby szczypie. Myślicie, że jak brzuch zacznie rosnąć to może być gorzej ? -------- Kiedyś słyszałam, że w drugiej ciąży brzuch widać bardzo szybko - czytałam też o tym że u niektórych to już nawet w 6-8 tygodniu brzuch jest widoczny. Hmmm, nie wierzyłam w to póki sama się nie przekonałam na 'własnej skórze' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny z samego ranka. Dawno mnie tutaj nie było a to za sprawą............ mdłości zmęczenie mdłości zmęczenie mdłości zmęczenie mdłości zmęczenie i tak w kółko. Po prostu masacra. Trzyma mnie cały dzień. Czuję się fatalnie. W pierwszej ciąży to zmęczenie miałam tak ok godziny poleżałam i przechodziło a teraz... cały bity dzień. Puszcza mnie dopiero ok 19 co myślę już o spaniu hihhi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×