Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ja też czuję dziewczyny coś takiego dziwnego w brzuszku jakby takie bulknięcia zreguły w okolicy pępka :-) czy to to? o czym myślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Z tym cisnieniem bialego fartucha to rzeczywiscie jest prawda. Ja wystarczy, ze lekarz czy pielegniarka zaklada mi aparat i zaczyna pompowac to juz czuje jak mi to cisnienie blyskawicznie rosnie :) Madleenn - ja ruchy dziecka czuje praktycznie caly dzien ale tylko gdy siedze albo leze. Dzisiaj od rana mnie juz podkopuje. Ale te pierwsze ruchy odczuwa sie rzadziej i wlasnie u ciebie moze to byc wtedy gdy kladziesz sie spac. Jak nie jestes pewna tych ruchow, ktore poczulas to to prawdopodobnie sa te ruchy :D Dziwnie to brzmi, ale u mnie tak bylo. handzia26 - tu masz normy dla moczu w ciazy http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_zdrowie_artykul,1586.html Ale lekarz tez oczywiscie musi to obejrzec. Ja mialam podwyzszone leukocyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
nie stresujcie się błędami to drobiazgi:) ja najpierw czulam bąbelki a kopniaki poczułam w urodziny :) super prezent. Także ta ryba w worku to może byc to :) Z wynikami to najlepiej do lekarza:)wiem latwo się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli bąbelki w brzuchu to może być to :-) cieszę się :-) i czekam dalej może niedługo solidnie kopnie, chyba ze to jeszce za wczas. No nic, czekam dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zrobiłabym w pt rano posiew ale w pon mam wizytę i nie wiem czy się wyrobią. Zapytam w lab. najwyżej powtórzę tylko badanie moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! i ja sie melduje :) Megisu wydaje mi sie ze te babelki to jest to bo u mnie tak sie zaczelo a po tygodniu kopniaczki:) a teraz to i w dzien i w nocy czy stoje , siedze, leze male sie kreci ze szok jest mega ruchliwe :D co do badan z moczu to mialam na poczatku nie ciekawe i zalecenie duzo duzo pic i herbatke zurawinowa stosowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Moje ruchy też wydają się być sporadyczne, choć jak już są - to są wyraźnie wyczuwalne. Zauważyłam, że przeważnie występują wtedy, kiedy jestem w stanie spoczynku, czyli gdy leżę dłuższy czas w jednej pozycji. Gdy chodzę lub siedzę i się kręcę nie są one tak mocno wyczuwalne. Więc mojego malucha nie mogłabym nazwać wiercipiętą ;) Polcia, gratuluję i ciesze się, że u Ciebie wszystko dobrze:) Smerfaskr dbaj o siebie i o swoją małą damę. Słyszałam, że plamienia mogą występować nawet do konca ciąży. Najważniejsze, że lekarz Ci mówi, że wszystko jest ok:) Aktualizuje tabelkę, bo dziś kończę 19 tc. Aha, dziewczyny, może te które już znają płeć uzupełnią to w tabelce ?:) MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg............01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ..........02.09..... kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .........02.09..... Polcia91..............20..........20 tc........4 kg..............08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg.......12 .09.Karolina/Bartuś Madleenn.............26..........19 tc..........4 kg...........14.09.....??? Netka0902...........29..........19 tc..........1,2kg.........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).....15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.............4kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg........ 20.09..... handzia26............26..........17 tc...........3 kg...........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.............26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskry też mi się bardzo podoba imię Bartuś dla chłopca :-) lecz mój mąż kategorycznie się nie zgadza ponieważ sam jest Bartusiem ale już dużym :-) A co sądzicie o imieniu Olimpia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg............01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ..........02.09.....córka kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .........02.09..... Polcia91..............20..........20 tc........4 kg..............08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg...... .12 .09.Karolina/Bartuś Madleenn.............26..........19 tc..........4 kg...........14.09.....??? Netka0902...........29..........19 tc..........1,2kg.........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).....15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.............4kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg........ 20.09..... handzia26............26..........17 tc...........3 kg...........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.............26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU78 - jesli mam byc szczera to imie Olimpia jak dla mnie jest troche zbyt "egzotyczne", ale oczywiscie wybierzesz jak bedziesz chciala :) Wszystkim i tak nie dogodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja plec uzupelnie we wtorek za tydzien (chyba):) Megisu osobiscie tez nie moj gust a jakie jest zdrobnienie od Olimpii? Barek bardzo ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nic nie napisaly jedna tylko powiedziala ze znika z przyczyn nie od niej zaleznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Olimpia? cóz nie w moim typie. Mało powszechne imie i dziecko może mieć z tego powodu przykrości w szkole. My z mężem jak lata temu rozmawialismy o imionach to od razu myslelismy nad ewentualnym szkolnym przezwiskiem np. Oliwka - Śliwka ( mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam). Zrobicie jak uważacie. Twój mąz to Bartosz czy Bartłomiej? W sumie z mężem nie ma się co kłócić, bo to z reguły facet idzie zapisać dziecko do USC więc zwykle i tak robi po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej poczatkowej tabelki przeciez tyle bylo dziewczyn a teraz garstka.... mam nadzieje ze my sie nie rozpadniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że jeśli imie jest normalne ( nie jakieś wymuszone typu Dżesika przez "dż" -z czym się spotkałam, lub Brajan i inne spolszczone na siłe ) to dziecko nie ma się w szkole czego obawiać. Oliwek, Julek i innych podobnych będzie w całej szkole mnóstwo i nie sądzę, żeby dzieciom wydawały się na tyle dziwne aby przezywały dziecko od imienia. Gorzej z nazwiskami. Np. ja już wiem, że moje dziecko na milion % będzie miało przezwisko w szkole, które może być dla niego nie za fajne, a to od nazwiska... :D No niestety, takie życie. Dzieci często przezywają kogoś z zupełnie innych powodów niż imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie tabelek, to ostatnio przegladałam pierwsze strony forum i faktycznie było mnóstwo dziewczyn, które już nic a nic nie piszą, choć wcześniej udzielały się często... Może brak czasu, a może zwyczajny brak chęci,a może inne, gorsze powody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w mniejszym gronie jestesmy w stanie bardziej sie poznac. Ja juz wasz wszystkie kojarze i mniej wiecej wiem co u ktorej sie dzieje. A jak by bylo nas 30 to by byl zamet, wiec wszystko ma swoje plusy i minusy. To oczywiscie nie znaczy, ze mam cos przeciwko nowym forumowiczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×