Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Megisu ja czyste ciuszki i nowe pralam od razu w plynie dla dzieci. A te ktore mialy jakas plamke, to moczylam w zwyklym proszku tak ok godziny , plukalam a potem pralam w plynie dla dieci. Ja mam plyn do prania z dzidziusia i plyn do plukania z loveli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mamuśka :-) mam takie pytanko :-D a ile macie cm w brzuchu? hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu jako , ze pytasz , to powinnas pierwsza odpowiedziec ;) Ale dobra niech pojde na pierwszy ogien. N awys. pepka mam 105cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no bo właśnie tego sie obawiałam ze mam najwięcej ja mam 117 cm :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super szczupła przed ciąza nie byłam i mój brzuch płaski tez raczej nie był :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam trochę doły ze dużo wazę ale co tam to w tej chwili nie ma znaczenia :-) obiadek zjedzony, brzuszek pełny niech dzidzi teraz sobie posmakuje co mamusia dobrego zjadła :-) U mnie sie zachmurzyło i ochłodziło, błagam niech pada :-) w oddali słychać burzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megisu ja prałam w proszku dla dzieci ( na takim programie bawełna kolorowe 30 Stopni z 3 płukaniami) a wczesniej moczyłam przez noc w proszku do białego dla dorosłych i vanishu. Obwód brzucha podam potem bo teraz nie mam metra pod ręką. Nie używam płynu do płuakania dla dzieci bo na samiutkim początku podobno im mniej tym lepiej. Dopiero potem wprowadze płyn. U mnie super chłodno, przeszła burza, pokropiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
zmierzyłam brzuch - tak jak mamuśka 2012 na wysokości pępka mam 88 cm. Przed ciąża miałam w pasie 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja przed ciaza mialam jakos 80 :) Ale liczy sie przyrost :D Ale ci zazdroszcze chlodu. U mnie cos troszke sie zachmurzylo, ale nadal upal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka smerfaskr to szczypiorek chudziutki :-) ja tez miałam tak jak ty ósemka z przodu dokładnie 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy od rodziców R,jeju jaka znowu gorączka,czuję się jak słonica i w dodatku te stopy!mój obwód brzucha na wysokości pępka 103cm,a co do wagi 15kg do przodu-matko kiedy ja to zgubię?Megisu numer telefonu i maila mam już zapisanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy od rodziców R,jeju jaka znowu gorączka,czuję się jak słonica i w dodatku te stopy!mój obwód brzucha na wysokości pępka 103cm,a co do wagi 15kg do przodu-matko kiedy ja to zgubię?Megisu numer telefonu i maila mam już zapisanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Cześć dziewczyny! :) Ja właśnie wrócilam sobie ze wsi :) Odpoczęłam troszke:) Tylko noce byly masakryczne :( przy wentylatorze ktory chodzil cala noc nie dalo sie oddychac!! bo spaismy na poddaszu! Ja tez sobie zmierzylam i na wysokości pępka mam 102 cm a przed ciążą miałam 73 cm :D Więc troche mi przybyło i wczoraj zaczęliśmy 29 tydzień tylko nie chce popsuć tabelki więc niech ktos za mnie poprawi :) Z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kazda z nas ma cos inne puchna strasznie, maja problemy skorne, ja mam za to codziennie mega zgage i do tego zaparcia :p ale musimy byc dziellne juz niedlugo po kolopotach...:D co do cm na wysokosci pepka obecnie mam 95cm a przed 66cm. dzis straszny upal... o 16 troszke promieni polapalam na lezaczku:) wlasnie wybieramy sie na pizze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......31 tc......10.09......Synek smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......28tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......28 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......28 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......29 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek prosze Agi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my własnie wróciliśmy z pysznego deserku , potem mały spacerek z pieskiem i dość, padam! i chyba idzie burza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) wróciłam :] odpoczęłam, nabrałam kolorku i na wsi nie było tak źle z tymi upałami. zobaczymy jak tutaj dam radę... w piątek zaczełam 30 tydzień :) w środę idę na usg :] nadrobię 20 str które naskrobałyście i rozpiszę się więcej a tym czasem pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Dziewczyny chciałabym zapytac co wy na to zebysmy wszystkie zrobiły zdjecia brzuszkow i daly na nasze forum, zeby widac bylo brzusio kazdej z nas w danym dniu. Poplatałam troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......31 tc......10.09......Synek smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......28tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......28 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......28 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......29 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olczak :-) fajnie ze wypoczelas teraz wracaj już do nas :-) Obzartuszku ja brzuszek wstawie może nawet jutro :-) jak dla mnie ok. Leze już w łóżeczku trochę zmęczona jestem, temperatura spadła do 19 stopni i jest bardzo przyjemnie :-) a jutro do pracy, ostatnie 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie gorąco,wzięłam już prysznic!Megan oprócz bólu tej lewej nogi,opuchlizny stóp również nasiliły się u mnie zaparcia i do tego po raz kolejny wyszedł mi mały hemoroid-nie boli,nie swędzi i nie krwawi!w pierwszej ciąży tez miałam zaparcia i od tamtego czasu sporadycznie wychodziły mi hemoroidy i teraz znów to samo!co do zgagi tylko czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zdjęcia brzuszka-jeśli nie zapomnę to jutro!aż znowu mam strach nocy-ten ból nogi-podkładam poduszkę i nic mi to nie daje,a no i oczywiście wędrówki do wc-ciąg dalszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Czy zdarza Wam sie klucie w pochwie? Jestem obecnie w 33tc, termin mam na 3 wrzesnia. Dzisiaj tak zaczelo mnie kluc i co chwile to czuje... Zatanawiam sie, czy to cos z szyjka, czy nie ma sie czym martwic? Na ostatniej wizycie lekarz powiedzial, ze synek jest dosc nisko ulozony glowka. Moze kluje od tego, ze napiera na krocze? Bede wdzieczna za podpowiedzi ;) Jutro jesli nie przejdzie oczywiscie bede dzwonic do doktorka, ale troche mnie to stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ja mam czasami to samo ( kluje mnie np. minute, mialam tak moze 2-3razy) , moja mala tez jest glowka w dol ulozona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za opdowiedz :) Na badaniu wychodzi Ci, ze wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×