Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......39 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......37 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........37tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......38 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......35 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......36 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......36 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyt...21......35 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......36tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK........................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid Ajponka........... 03.09.......24.08......2980........52......sn......Karolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka do terminu mam niecałe 2tyg a że chodzę prywatnie i ciągle co miesiąc nie sądzę by teraz dr kazała mi przychodzić częściej-310go lipca mówiła, że może teraz na tej wizycie w sierpniu się nie zobaczymy a jednak. Bąbela ma tam chyba za dobrze ;) Chociaż wczoraj miałam wrażenie, że odszedł mi czop albo fragment0 biała glutowata przeźroczysta galareta, ale nie panikuję Bąbela się buja a dzisiaj ta wizyta, więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka zapomniałabym, bardzo ładne zdjęcia :)też mam przerwę między zębami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:*** juz wiem wszystko:):):) A tak własciwie to nie wiem dlaczego juz mi kazał gin na ktg chodzic hmhm zapytam dzis bo ma mi jeszcze pobrac na to badanie GBS czy jakos tak. To ja uciekam sie zbierac, odezwe sie potem:) Buzkiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Giga, szparki górą;) hehe Teraz już rozumiem, zapomniałam, że Twoja gin nie wyznaczała Ci wizyt co 2 tyg., ale ja też chodzę prywatnie a mimo wszystko od 35 tc. kazała przychodzić co 2 tyg. No ale co lekarz to inaczej ;) Ja swoją wizytę mam w przyszłym tyg. we wtorek i tak po cichu też sobie myślę, czy nie fajniej byłoby spotkać się z p. doktor na oddziale już, no ale mój czop jeszcze na swoim miejscu ;) Te rożki słodkie ja mam zielony w misie, bo taki dostałam od kuzynki, od bratowej dostanę jeszcze niebieski w misie, więc nic już nie dokupuje. Jedyne co by mi się przydało ( ale to w podpowiem chętnym w ramach prezentu ) to jeszcze jeden komplet pościeli, mogłyby być dwa oraz kocyk z mikrofibry, bo na razie mam tylko jeden polarowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) uffff właśnie wróciłam po zakupach, kupiłam rożek :) dzięki Megisu za pamięć odnosnie żyrafek :] alexia mamy tylko kołyskę, raz, że jest na kółkach więc jak będe sama w domu to mogę ją bez problemu przemieścić, dwa mamy małe mieszkanie, więc na początek kolyska wystarczy,bo jest mniejsza niz tradycyjne łóżeczko, na które kolyskę zmienimy pewnie gdzieś w styczniu - lutym :) ja się wzięłam za pranie ciuszków ktore dostałam od koleżanki i zaraz zmykam gotować obiad :) Polcia daj znać co czy to JUŻ :D dziewczyny, które mają dziś wizytę, dajcie znać co słychać u maluchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......39 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......37 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........37tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......38 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......36 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......36 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......36 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyt...21......35 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......36tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid Ajponka........... 03.09.......24.08......2980........52......sn......Karolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumnie ogłaszam swój 36 tydzień :D Mnie coraz częściej brzuch boli jak na @, nie wiem czy to normalne ale chyba tak. Megan super słodziak z Twojego synka :) Ja znowu nie wyspana, co noc muszę odwiedzac łazienkę 5, 6 razy :( masakra. Ja poszewek też jeszcze nie zakładam, leżą wyprasowane w szafie i mąz ubierze jak będę już w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie kobietki. U mnie dzis bolesny dzień. Łapią mnie skurcze, że muszę siadać na chwile, a tyle pracy sobie dziś zaplanowałam. Mialam poprać wykładzinę u synka, kurze pościerać ( jak zresztą każdego dnia), byłam w sklepie oddalonym o ok 1.5-2 km nakupowałam detergentów do sprzatania, bo się pokończyły. Chciałam zrobić naleśniki z serem, zeby mąż rozmroził jak będę w szpitalu, ale to poczekam aż przyjedzie to do sklepu autem się wybiorę. Zupka buraczkowa dla synka, oj chcałam parapety odnowić. Nici z moich planów, narazie muszę ostrożnie, bo te skurcze wciąż łapią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam fotkę na nk mojego brzuszka :-) proszę się nie śmiac :-) Szczególnie ty Netko :-) to były zabawy, sama ze sobą, zdjecie robione Iphone do lustra wiec masakra, próbowałam sie coś bawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ładne zdjęcie, też takie chcę ale mnie musi zrobic mój m bo sama nie dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co sie namęczyłam heheh i tak jest dziadoskie ale mąż mi obiecał ze dzisiaj zrobimy cos lepszym aparatem :-) bo samej to się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, masz piękny brzuszek, bardzo zgrabny :) i nie ma tu sie z czego śmiać, ja lubie ogladac wszystkie zdjecia, niezależnie czym były robione:) Ja sama niedługo tez będe korzystać z małego aparaciku, tzw. małpki, bo nie chce mi się i nie będę z tym cięzkim "kombajnem" latać nad dzieckiem ;) Handzia, Twój brzusio też ładniutki i nie duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję bardzo, na nk też wstawiłam zdjęcie ale tam mi się wydaje większy. Chyba mnie tam aparat poszerzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisała do mnie robwalka miała dzisiaj usg maluch wazy 2.200 ale wód znowu 3 cm, nadal czeka na rozwój wydarzeń lub jakąs decyzje, pozdrawiam was wszystkie i całuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Robwalka, wyleży się w tym szpitalu za wszystkie czasy... Pozdrawiamy i całujemy również :) Co się dzieje z mamą 2008-2012 ??? Nie odzywa się od paru dni, masz Megi jej nr moze ? No i Ajponeczka mogłaby coś skrobnąć, chyba, ze maleństwo nie daje jej wytchnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama2008-2012 napisała: kochane :-) chwilowy brak dostępu do sieci ale wieczorem powinnam sie pokazać. Buziaki dla Was czyli wszystko z nią ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oby, może jest w szpitalu a my tu nic nie wiemy... Mam nadzieję, że smerfa coś napisze jak się sprawy maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, no to super :) jeszcze mamuska2012, mam nadzieję, ze nas czyta. Kochana, czekamy na Ciebie i obiecana fotkę Gabrysi, napisz co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem spowrotem:):) Udało mi sie spotkac z moim gin bo dał mi skierowanie na to GBS i na KTG zeby nie płacic bo ja do Niego prywatnie chodze i przy okazji mnie zbadał i szyjka sie skraca ale kanał czy uscie zamkniete wiec małymi krokami moze cos sie zacznie dziac hehe nastepne KTG za tydzien i tak do konca... Megisu super to zdjecie naprawde, ja jakos nie mam jakis takich pomysłów na zdjecia ale tez musze scignac m zeby sie ruszył:P:P:P Biedna Robwalka tyle czasu w szpitalu to jakas masakra ja to jestem odrazu chora jak wize szpital a co dopiero tyle lezec... Ajaponka co z Toba??? Ja dzis nic nie gotuje pizze zamowie jak m wróci, oczywiscie tesciowa to skomentowała bo kto to widział zeby obiadu nie ugotowac ale staram sie myslec pozytywnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, napisała Polcia, że lekarka nie była do końca pewna, czy to wody i położyła ją w szpitalu. Jak na razie więcej się to nie powtórzyło. Nie wie ile ją tam potrzymają, bo wg lekarza z oddziału to to wody jeszcze nie były. Ma nadzieje, że szybko puszczą ją do domu gdyby się okazało, że to nie to. Zła jest na swojego lekarza, że nie umiał określić stanu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALexia, no to u Ciebie podobnie jak u mnie, macica rozpulchniona, ale jeszcze zamknięta. Najważniejsze, że wszystko ok :) :* Ja dziś poszłam do lokalu na obiad, ale nie smakował mi po raz pierwszy tam, jakiś taki mało doprawiony.. Za to jutro szykuje się prawdziwa bomba w ich wykonaniu , hehe. Smacznej pizzy Alexia, ja ostatnio jadłam tak często, ze troche już mam jej dość , ale po dłuższej przerwie smakuje fantastycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle z Polcia.. Skoro lekarz sam nie wie czy to odchodzą wody to skąd MY mamy wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapominiałam zapytać dziewczyny w co planujecie ubrać maluchy na wyjście ze szpitala? Pytanie to głównie kieruje do dziewczyn które mają rodzic w połowie września. Ja mam w planie body z długim rękawkiem pałacyka welurowego i co dalej? Nie mam pojęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 24/25 września i naszykowałam na wyjście, body z długim rękawem, półśpiochy i ciepły sweterek, na to kocyk i gotowe. chyba że byłoby zimno to mąż przywiezie polarkowy pajacyk (a pod niego body z długim r.) chyba wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×