Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

A co tu taka cisza???????? Ja wymyłam oby dwa samochody i teraz troche musze odpoczac bo kilka skłonów i brzuch twardy, ale gin mowił ze teraz juz moge rodzic wiec nie panikuje hehe a moze nawet przyspiesze:P:P:P Moj m pojechał z moim tata do naszego nowego domu rozejrzeć sie co tam trzeba robic bo zima niby długa ale jednak czas ucieka a mam obiecane ze na wiosne sie przeprowadzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja posiedziałam trochę przy stole i teraz tak mnie boli lewa pachwina, że ledwo chodzę... czuję się jak stara babcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchwiny to mnie najbardziej bola po nocy w dzien staram sie duzo nie siedziec bo tez odrazu zaczynaja bolec a mam takie pytanie czy Wy tez jestescie takie zmeczone i senne?? Bo ja zauwazyłam ze mogła bym cały dzien spedzic w łózku taka sie czuje zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj fatalny dzień, leze teraz cały czas w łóżku mam bole jak na @ leje sie coś ze mnie chyba uplawy ale raz tak sikły przy wstawaniu ze przelało mi koszule i polecialo na przescieradlo :-( plus te wieści o wyjeździe męża... Wszystkiego mi sie odechciewa :-( sory ze przynudzam :-( A gdzie wy sie wszystkie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi mysl pozytywnie bylam dzis na badaniach i mala wazy ok 2700kg i juz sie obnizyla ku dolowi-ulga w oddychaniu ale za to czeste wizyty w WC i klocie w pochwie. Tez co chwile obserwuje sluz i tez mam wodniste ale tylko w dzien jak sie poruszam a czytalam ze wody jak sączą to bardziej jak sie leży.. netka chyba tez sie zastanawiala w ktorej to kolejnosci moze sie odbyc-czy wody moga leciec jesli czop jeszcze nie odszedl??hm... Na temat wód to mam schiza...M zamowil mi test w internecie z Hiszpanii bo w PL nie znalazlam a u nas w poblizu w aptekach nie maja takiego... ponoc w wiekszych miastach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka wiem że można przeoczyć wypadniecie czopu więc nie jest powiedziane że jeszcze nie wypadł a wody się sącza.. Alexia ja też tak mam z tym zmęczeniem. Śpię do 9-10 a o 7 już ledwo na oczy widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dziś narobiłam jak dziki zwierz :( ale już blisko końca :) Megisu, kochanie, nie nastawiaj się takimi myślami .... wszystko bedzie dobrze, zobaczysz :* każda z Nas ma czasem gorszy dzień, ale staraj się myśleć pozytywnie :* Madziulka ja nie wiem jak to z tymi wodami jest... ja co prawda ciągle w biegu, ale czasami mam wrażenie, że mi "pociekło po nogach" ale okazuje się, że jednak nie.... Olczak, :) krótko prasowałaś, ja dopiero pół godz temu skończyłam.... ale miałam w cholerkę tego i jeszcze ciut ciut:) Komody pomału zapełnione :) ale jeszcze troche ;) jutro wrzucę kilka fotek :) Miłego wieczorku dziewczyny :* Ja zaraz ide spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisała do mnie smerfaskr pisze ze bardzo cieżko dochodzi do siebie, po 13 godz od cc kazali jej wstać, ból okropny! Malutka jest wczesniakiem jak sie urodziła nie umiała sama oddychać. Teraz juz zaczęła sama, czekają z niecierpliwością na wyjście do domu, pozdrawia, dziekuje za pamięć i sle Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Smerfa :( ja dzisiaj miałam chrześniaka mojego M, więc nie było czasu. Na kolację miałam naleśniki z masłem czekoladowym i Bąbelę teraz roznosi :) Megisu głowa do góry :) Idę jeszcze poczytać i spać Dobranoc Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! przede wszystkim dziekuje za pamięć (w szczegolnosci Netka i Megi) :* mialam sie odezwac wczoraj ale nadal nie mialam dostepu do sieci. a dzisiaj od rana zalatwianie spraw z kupnem auta a pozniej urodziny brata. jestem wykonczona. jutro moze poczytam po poludniu na spokojnie co sie dzialo. przelecialam szybko strony i wiem ze mamy maluszki nowe:) Ajponka i smerfa gratuacje!!! U mnie na razie spokoj, brzuch troche pobolewa ale mysle ze mam jeszcze czasu duzo :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedulka smerfeskr, mam nadzieje,ze szybko dojdzie do siebie. jak widac 37 tc zaliczaja jeszcze do wczesniaczkow... najwazniejszse,ze juz est coraz lepiej: ) Megisu, glowa do gory, zobaczysz, ze wszystko ulozy sie po twojej mysli', trzymam kciuki:-) Mamo2008-2012 ciesze sie,ze u ciebie wszystko w porzadku i twoja nieobecnoscbyla spowodowana jedynie brakiem neta. Mam nadzieje, ze teraz bedziesz sie regularnie meldowac:-) Madziulka, kolejnosc czopa i wod jest naprawde zastanawiajaca... A skad wiesz, ze wody przewaznie na lezaco? Ja tez uciekam spac. Dzis zrobilam sporo porzadkow w szafkach i w szufladach. Jutro przyjezdzaja moi rodzice,wiec nie wiem o ktorj uda mi sie dobic;) Zycze wam spokojnej nocki, bez wstawania'zbyt czestego na siusiu:-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Woowww!!!To smerfa już urodziła?Super,gratulacje! :) Dziewczyny czy smerfaskr miała wskazania do cc? Megisu78 nie dołuj się kobieto. Mój R. jest kierowcą i częściej jest poza domem niż w domu,więc wyobraź sobie ile czasu ja spędzam bez niego obok i się nie rozklejaj!!! :* olczak odrobinkę Ci zazdroszczę z tym zmęczeniem,bo ja przed ciążą,od zawsze byłam śpiochem,a obecnie nawet,gdy bardzo chcę spać to i tak się w nocy muszę obudzić albo jak się widno robi i się męczę potem...Może Niunia przygotowuje mnie do pór karmienia?hehe alexia świetnie,że już działają z tą przeprowadzką :) Przynajmniej wiesz,że to nie obiecanki-cacanki ;P Mam do Was pytanie....czy od kiedy spędzacie czas w domu na zw.lek. dużo tyjecie na miesiąc?Pytam,ponieważ pracuję do końca sierpnia i ten ostatni miesiąc (mam nadzieję,że trochę mniej) spędzimy już w domu,żeby mieć czas na przygotowania do tego ważnego wydarzenia i roli Mamy :) Kolejne pytanie...zmieniły Wam się twarze?tzn. wyglądają tak jakby spuchły? :) Bo moja Mama i siostra twierdzą,że mam spuchnięte usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Madziulkao zapomniałam dodać,że ja też byłam dziś na usg i Kalina też waży ok.2700 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry kochane:)))))))))))))))) ja juz na nogach m odprawiłam do pracy i teraz sie wybieram do miasta na małe zakupy i kupic m kilka rzeczy bo jedzie dzis do domu cos tam działac powoli a wczoraj mnie pocieszył bo powiedział ze naprawde jest tam mało rzeczy do zrobienia i jak by sie uparł to na zime by moze wszedł ale woole na spokojnie i ze wszystkim. Ja dzis ani razu nie wstałam do wc ale pamietam kazdy swój przewrót na boki strasznie mnie bola i pachwiny tez:(:(:( Smerfaskr trzymaj sie kochana:********* Moj gin mowił ze niekiedy sie dzieci rodza w 35 tyg i nie sa wczesniakami, a były takie przypadki ze rodzily sie w 40 tyg i były wczesniakami bo miały wady wczesniaków, np mała waga czy jakies tam inne. Megisu wiem ze to jest dla Ciebie trudne tyle bez meza jeszcze teraz kiedy Olimpka moze w kazdej chwili sie urodzic ale tak jak juz pisałysmy ze taka okazja sie mu moze juz nigdy nie trafic a Ty pogadaj z córcia i powiedz Jej zeby sie tak nie spieszyła i poczekała do terminu jak tatus wróci:):):):) Ja lece sie zbierac i pedze poki chłodniej buzkiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) mama 2008-2012 dobrze, że wszystko u Ciebie ok :) Alexia, no to super wieści z domkiem :) Mama 28 jeśli chodzi o tycie, to nie wiem czy siedzenie w domu ma wpływ.... może zależy jaką pracę wykonujesz na ... ja jestem praktycznie od początku ciąży na zwolnieniu, tyje miarowo, do tego momentu mam +10 kg już od chyba miesiąca.....początkowo tyłam po 1,5-2 kg/mc, ale wiadomo, u każdej kobiety jest inaczej :) ja mam wrażenie, że cała jestem spuchnięta :D Gnam śniadanko wciągnąć i na zakupsony, a później ...... dla odmiany :D PRASOWANIE :D Miłego poranka Dziewczyny :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam dziewczyny :) Przedewszystkim chciałam podziekowac, ze o mnie pamietałyscie, byłam zaskoczona jak megisu do mnie napisała :D u mnie wszystko ok, tylko źle sie czułam. PRzeczytałam wszystko co pisałyscie ale juz nie wiem co i kto. SMERFASKR- gratuluję!!:) Megan- synuś przesliczny, słodki nosek:D Megisu- piękne zdjęcia na nk, fajną bedziesz miec pamiątkę. Aż pozazdrosciłam i chyba namowie mojego M. na takowe:) Madziulka- normalnie nie wierzę, że Ty masz taki brzuszek mały. Ja bym nie powiedziała ze to 6 msc...a to juz 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łołoło- biedronecczki w łożeczku:) bardzo ładne. Nic poważnego.Chyba nic. Miałam isc wczoraj do gin. ale mi zadzwonili, że wizyta przełożona na dziś. wiec dzis sie dowiem czy tam sie cos dzieje. Ale generalnie bardzo mnie bolał brzuch tak okresowo. do tego stopnia, że ciezko mi było wstać, czy siedzieć. Leżałam tylko w łóżku i zdychałam. No ale dziś mi powiedzą co tam w trawie piszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJojojojoj... Ramysia, to daj znać koniecznie co i jak po wizycie :* trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Hej :) Ja już na nogach od 7 niestety.... Od wczoraj trzyma mnie jakiś dziwny dołek ale ide dzisiaj do lekarza więc mi się poprawi jak usłyszę serduszko swojego synusia :) Byłam wczoraj u koleżanki w szpitalu... odstawili jej wczoraj leki na podtrzymanie i może 2-3 dni i będzie tulić swojego malucha :) Ide się powoli szykować :) Smerf gratuluje!! i wspolczuje wracaj szybko do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) Ja od rana na kibelku, sorki za taki temat z rana ale od 3 dni mnie tak goni że szok. Po poludniu przechodzi a nastepnego dnia to samo. Musze jeszcze zalatwic kilka spraw zwiazanych z autem i mogę smigac :) Jade do rodzicow teraz bo tam dziecko wczoraj "zostawiłam", posiedze z mama i lece zatatwic te sprawy. pokaże sie wieczorkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i czy ktoś mógłby mi w tabelce poprawić na 38tc? dotąd sobie radziłam, ale jak jest tabelka dolna z rozpakowanymi to juz mi sie wszystko rozwala i nie umiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama2008-0212 - moze zlapalas ta bakterie co teraz szaleje i doskwiera ciezarnym. jak bylam w szpitalu to co chwile przywozili kolejna ciezarna co miala biegunki i wymioty... podobno jest jakis wirus... balalm sie zebym sie od nich nie zarazila bo lezaly razem ze mna na sali :/ dostawaly kroplowki, jakis antybiotyk doustnie i odbytniczo i po 3 dniach wychodzily do domu... mi noc przeleciala spokojnie i nawet sie wyspalam co ostatnio sie nie zdarzalao. zasypiam o 2 w nocy i budze sie o 6 a przez dzien chodze na pol spiaco. kawy nie moge pic bo lekarz zabronil w zwiazku z cisnieniem i lekami jakie na nie biore... Megisu kochana trzymaj sie! dasz rade! maz bedzie do Ciebie dzwonil... nie zdarzysz sie zatesknic:) mojego juz nie ma 5 tygodni:/ tylko ze ja sie chyba juz do tych jego wyjazdow przyzwyczailam. ciezko jest jak wyjezdza a po kilku dniach zycie wraca do normy... teraz odliczam dni do jego powrotu... ma wrocic 7 wrzesnia :D chyba ze maluch sie szybciej bedzie chcial pojawic na swiecie to jest pod telefonem:) zdjecia masz bardzo ladne... mi nie ma kto takich zrobic :/ do tego sama na nich bede... bezsensu... Smerfaskr ciesze sie ze z twoim maluszkiem juz dobrze i moze sam oddychac:) z kazdym dniem bedzie lepiej:) juz niedlugo wrocicie do domu. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jaki tu ruch z samego rana :) ja właśnie się obudziłam po tym jak poszłam spać po 22. W nocy jedna wycieczka do wc. Także jak same widzicie spanie to ja mam niezłe :) idę się ogarnąć i działać. Nadrobie później to co pisałyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama2008-2012 pewnie nie pameitasz, ale pisałam tu ostatnio, że też sie źle czułam w TYM temacie. Myślałam, że to "oczyszczanie" przed porodem. Ale kilka saszetek SMECTA, toche cocacoli- i po dwóch dniach przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Moja nocka z 3-krotnym wstawaniem do wc. Podobnie jak jedna z was budziłam się na każde przekręcenie z boku na bok. Nogi nadal drętwieją i bolą w nocy - masakra! Ramysia, fajnie, że jestes już z nami, daj znać co powiedział lekarz :) Mamo2008-2012, może Twój organizm powoli szykuje się na ten punkt kulminacyjny ? Albo zwykła wirusówka... Agi, daj znać jak po wizycie, powodzenia życzę i nie dołuj się :) Ło ło ło, słodkie zdjecie na nk :) Fajna pościel dla Zuzi w te biedroneczki :) No i faaaaaajowe serducho, to chyb lampka ? Alexia, cieszę sie , ze mąż przejąl się ta rozmową i teraz stara się dotrzymac słowa. Jeśli mogę zapytać, to co będziecie w tym domku robić? W sensie to jest jakiś stan surowy, czy tylko remont? Kurcze, bardzo bym chciała aby Ci się udało, bo z taką tesciową to sama nie dałabym rady, wiec 3mam mocno kciuki:) Mama28, ja opuchnięta na twarzy nie jestem wcale, ale często czuje jak woda mi się zatrzymuje w organizmie, puchną palce u rąk i łydki. Do tej pory przytyłam 12 kg.;/ Z tym wcześniactwem u dzieci to chyba zalezy od tego na ile dziecko jest samodzielne po urodzeniu w takim razie, bo skoro w 40 tc może się urodzić z cechami wcześniaka to faktycznie tygodnie nie mają tu nic do rzeczy. U mnie dziś upał, już nie mogę się doczekać ochłodzenia w weekend, bo znowu zaczynam się pocić !!:( Za godzinke przyjeżdżają rodzice z moim chrześniakiem, takim najbliższym kuzynem mojej córci :) Ciekawe jak będą sie dogadywać... Będzie 3 lata różnicy, niby nie dużo, ale troszkę jest. Miłego dnia wam życzę kochane, odezwe sie potem :) Ps. Megisu, śpiochu wstawaj ;) ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodamamapyta to zdjęcie na golaska super :) kurcze jak by Ci ktoś dokleil brzuszek a tak to szczupła zero roztępow celulitu też nie widze :) Megan ale masz synaaaaaa :D Cudowny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111 Polcia91 giga 83 Madleenn A jak u Was ciąża? bo to już sam koniec.. coś sie dzieje? jeżeli już pisałyście to z góry przepraszam ale musałam nie doczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......39 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......38 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........38 tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........37tc......11.09......Córka - Zuza Netka0902.........29......38 tc......14.09......Córka - Zosia? Obzartuszek.......27......38 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......36 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......36 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......36 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......36tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gabrysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52.......sn......Dawid Ajponka........... 03.09.....24.08......2980........52.......sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.........cc......Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×