Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Witam dziewczyny! Dziekuje wam wszystkim za gratulacje! :) Dzisiaj wrocilysmy z Karolinka do domu. Corcia bardzo spokojna, narazie tylko je i spi, no i czasem sobie poplacze :) Jesli chodzi o porod to u mnie bylo troche podobnie jak u Megan. W czwartek wieczorem zdecydowalam sie jechac do szpitala z powodu tego brazowego plamienia. Tam zrobili mi wszystkie potrzebne badania i okazalo sie, ze sacza sie wody. ( jest na to specjalny test ) W piatek rano podali mi dopochwowo jakis zel na wywolanie skurczow. Wszystko postepowalo bardzo powoli i bolesne skurcze zaczely sie dopiero o 20. O 21.30 ktg i juz bardzo duze skurcze, o 22 odeszly wody i wtedy sie zaczelo! No i teraz wolalabym wam nie opisywac szczegulow, zeby was niepotrzebnie nie straszyc. Potem przyszlo uczucie parcia i o 00.50 Karolinka byla juz z nami. Maz byl caly czas ze mna i bardzo mi pomagal. Ostatecznie nie zdecydowalam sie na znieczulenie. Mam tylko jeden szew i wszystko ladnie sie goi. Dzisiaj pamietam juz wszystko jakby przez mgle. Natura chyba sobie tak to wymyslila, ze szybko zapomina sie o bolu. Caly ból przeszedl jak polozyli mi malutka na brzuchu. Byla taka cieplutka, a ja w szoku i z wysilku nie umialam uronic nawet lezki tylko calowalam corcie gdzie sie dalo :) To tak w wielkim skrocie. Trzymajcie sie dziewczyny! Postaram sie wchodzic do was jaknajczesciej, ale narazie musze odpoczac i odespac bo mam za soba kilka nieprzespanych nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga, cieszę się, że Twoja wizyta pomyślnie :) Mała już ma naprawdę konretną wagę i w sumie mogłabyś urodzić, żeby nie było Ci za cieżko ;) Ajponka, super , ze się odezwałaś :) Cieszę się, ze u was wszystko w porządku. Widze, że o pewnym etapie porodu koleżanki wolą nie pisac dla naszego dobra, no ale co tam ;) może faktycznie lepiej nie wiedzieć, chociaz z drugiej strony dobrze by było przygotowac się psychicznie ;P Zazdroszczę Ci, że masz już córunię przy sobie i możesz ją tulic i całować. My jeszcze głaszczemy przez brzuszki, ale już nie dużo zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
ajpponka super że jesteście już razem i w domku i że wszystko u was ok. Życzę zdrówka. idę spać bo jestem wykończona zakupami - nawet nie myślałam że kiedyś to powiem. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr URODZIŁA:P:P::P Wczoraj o 17 karolinka wazy 2750g maja sie dobrze ale poród skonczył sie cesarką. jak wróca do domu to napisza:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz juz na spokojnie:):) Kolejna mamusia rozpakowana... ach co to musi byc za cudowne uczucie... Ajaponka ciesze sie ze wszystko oki, moze i nawet dobrze ze nie wiemy jak to wszytsko wyglada po co sie jeszcze bardziej nakrecac, trzeba myslec ze bedzie dobrze:) Giga no to bierz sie za m i porzadki to moze Bąbela szybciej wyjdzie:):):) U mnie pogoda rewelacyjna słoneczko swieci i jest takie chłodno:) wiec mam w planach wysprzatac mały pokój ale teraz ide jeszcze troszke pospac:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga :) super, że wszystko ok i już możesz rodzić bez obaw :) Ajponko :) jeszcze raz gratulacje i śpij kochana kiedy masz okazję :) Smerfaskr kochaniutka :) gratulacje nieziemskie :) Neeeetko :) piękne zdjęcia :) zazdroszczę :) Megisu :) wyglądasz bomba, naprawdę :) W ogóle mam wrażenie, że tylko ja wyglądam na zdjęciach "niewyjściowo" No ale nic to.... Miłego poranka :) AAAaaaa przy okazji... Tak na przyszłość, być może ktos skorzysta :) Kiedys pisałam, że miałam od uczulenia problemy z sutkami, faktem jest, że wyleczyłam je dopiero teraz po maści, którą dermatolog zaryzykował mi dać na poprawę stanu, żebym mogła karmić.... Ale kiedyś czytałam o maści purelan ... kupiłam ją wtedy, faktycznie pomagała trochę na obolałe i podrażnione sutki, jest ona przeznaczona dla kobiet które karmią piersią... 7 gram kosztowało mnie jakieś 37 zł, skład 100% lanoliny I wczoraj weszłam do jakiejś apteki po drodze po aspirator do noska... stoje patrzę na tę "dziecięcą wystawkę kosmetyków" i widzę "lano-maść" ziaji "mamma mia" skład 100% lanoliny 20 ml cena : 7,90 zł........... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfask gratulacje! Dużo zdrowka dla Was :). No dziewczyny to co niedawno było tak odległe dziś staje się faktem :) kolejna mama ma już swoje malenstwo :) Giga no niezła waga Twojej corci :) ja jeszcze czekam tydzień i wtedy dowiem się co i jak bo będę miała usg :) Ajponka witaj w domu! :) dziękujemy za opis porodu :) odpoczywaj i zaglądaj czasam do nas :) no więc wtorek zapowiada się BARDZO optymistycznie po takich wiadomościach :) aha i jeszcze jedno to która następna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-D Ło ło ło wyglądasz również pięknie;-) Smerfa Gratulacje i dużo zdrówka dla was;-) Ja jeszcze w łóżku a na dworze zimno buuu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka dziękuję :D Może mam zawyżoną samokrytykę, tak jak krytykę na wszystko inne .... odkąd ciężarówką chodzę ;) Ja już po śniadanku, zaraz lecę na zakupsony jakieś i dalej biorę się za prasowanie ..... dzisiaj skapuje torbe :) Buziol wielki dla was :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ło ło witaj w klubie, ja też mam w planie prasować, a potem muszę wszystkie ciuszki poprzekładać tak żeby to jakos pomieścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr - gratulacje!!! kolejny maluszek przyszedl na swiat:D ja nadal w dwupaku:( a tak bym chciala juz sie rozpakowac... na zewnatrz zapowiada sie upal. slonce grzeje pomimo tak wczesnej pory... dzisiaj mam odwiedziny... musze nazbierac sily na dluzsze siedzenie bo ostatnio caly czas lezalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!:* Ajponka, megan, smerfaskr - gratulacje!! Duzo zdrowka dla was! :* ramysia wczoraj pisala, ze zle sie czuje, moze juz urodzila?:) pisala ktoras z was do niej? Zazdroszcze wam tym zdjec! tez takie chce, sama sobie nie zrobie a moj P. nie ma do tego talentu, jak juz mi robi to wychodza jako takie albo bez twarzy ;] na sniadanie mam pizze, wlasnie ide wlozyc do piekarnika mniam mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......39 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......38 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........37tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......38 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......36 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......36 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......36 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......36tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid Ajponka........... 03.09.......24.08......2980........52......sn......Karolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfa gratulacje :) Moja Babela powinna chyba nazywać się Pasibrzuchem :) od jutra M na urlopie, więc może go pomęczę , no i posprzątam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamama no właśnie nie mam, jutro wyskoczę do miasta z tej mojej głuszy i się zaopatrzę; muszę poczytać, co jeszcze może pomóc poza M i sprzątaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki :) Smerfa, no nieeee !!!! Ale super, gratulacje kochana i dużo dużo zdrówka dla Was :) Ale masz fajnie, że już tulisz maluszke:) A jednak nie miała 3 kg, tak jak Ci powiedział lekarz. To kolejny dowód na to, że lekarze nie są w stanie sprecyzować wagi ;) Już się nie moge doczekać aż wszystko nam opowiesz :) Giga, może te porządki to takie z jajem, w sensie pomyj okna, podłogi, wejdz kilka razy po schodach itd. ;) Ło ło ło, dziękuję :* Ramyśka mogłaby się odezwać... Młoda mamo, kochana, komoda skręcona, jeszcze nie do końca wyrównana, ale machnęłam na to ręką i dziś zaraz po śniadanku zabieram się za przekładanie do niej ciuszków :) U mnie 3 dookoła z nutellą - mniam !!! Kocham czekolade i wszystko co czekoladowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dookoła z nutella hehe to jest dobre:):):) netka zrobiłas mi smaka:P:P:P:P ja sie zabieram za umycie okna balkonowego, jedno jest plastikowe i białe i strasznie zółknie od słonca i mam go zamiar dzis wyszczotkowac a potem troche prasowania a na obiad znowu nie wiem co bo nic mi sie nie chce:( jeszcze jak sobie pomysle ze przy kazdym moim gotowaniu stoi nade mna tesciowa to az mnie szlag trafia, nawet jak pranie z pralki wyciagam to mnie pilnuje!!!!!!!!! Przepraszam ze ja tak marudze o tych moich problemach ale sa takie dni kiedy naprawe mam dosc i nawet myslenie o tym ze na wiosne bedziemy na swoim mnie nie pociesza... Ide juz sie zabierac za jakas robote:):) Megisu a TY gdzie sie krecisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......39 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......38 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........37tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......38 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......36 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......36 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......36 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......36tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid Ajponka........... 03.09.......24.08......2980........52......sn......Karolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia, zapraszam na kanapki z nutellą :D Okno spróbuj cifem - dla mnie ten srodek czystości jest strzałem w 10 :) A teściowej powiedz, że pralki jej nie ukradniesz i nie musi nad Tobą stać. Zrobi jej się głupio i sobie pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pycha co ? :D smacznego Madziulka :) Zmykam przekładać ciuszki Maluszki , mam nadzieję, ze się pomieszczę, chociaż patrząc na tą komodę to średnio to widzę z tą ilością ciuchów... :D Megisu, loczku, wstawaj, dosyć leniuchowania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......39 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......38 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........37tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......38 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......36 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......36 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......36 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......36tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid Ajponka........... 03.09.......24.08......2980........52......sn......Karolinka Poprawiłam i przy okazji tc Betismile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr GRATULUJĘ! Jak tak dziewczyny piszą że nie będą nam wszystkiego pisały, tzn odnośnie bólu to to jeszcze bardziej mnie przeraża. do tej pory w ogóle nie myślałam o porodzie ale teraz już lekki stresik mnie dopada. dziś już lepiej się czuję bo wczoraj myślałam że już się coś zaczyna dziac, na szczęście muszę jeszcze poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Handzia:** Netka własnie próbuje cifem i powiem Ci ze rewelacja. Dziekuje za ułatwienie pracy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×