Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Uuu, rzeczywiście nie fajnie, jak sie człowiek nastawi a tu dupa ;/ Młoda mamo, a ta pani doktor czym uzasadniła to , że lepiej poczekac do przyszłego tygodnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie mlodamamapyta fatalnie. Byłaś przygotowana a tu taki psikus. A właśnie... Czym uzasadniła to przesunięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisała do mnie robwalka ma problem z jestem dlatego sie nie odzywa ale czta nas w telefonie swojego r. Gratuluje wszystkim nowym mamą i życzy cierpliwości tym nierozpakowanym, niestety o sobie i kacperku nic nie napisała. Odezwała sie rownież alexia u niej bez zmian, dzisiaj ma wizytę i bardzo sie denerwuje, niestety netu dalej nie ma, pozdrawia nas wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no właśnie :-( smutno strasznie tutaj. Netko jak ty urodzisz to juz calkiem umrze to forum :-( Teraz mi sie przypomniało ze handzia w szpitalu jest, pisze do niej esa co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia odpisala ze robią jej 3 razy dziennie ktg i jest jak narazie wszystko ok. Jutro maja jej zrobic badanie palpacyjne i może wyjdzie do domku, pozdrawia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łudze się, że może jakimś cudem będziemy umiały znaleźć czas na pisanie tutaj ze sobą. Strasznie szkoda by było aby te 9 m-cy wspólnego intensywnego pisania poszło w zapomnienie. Ja ze swojej strony na pewno się postaram, a jak będzie cisza to na privie będziemy gadać Megi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Fajnie,że handzia26 się odezwała. Megisu78 mogłabyś przypomnieć dlaczego jest w szpitalu? Szkoda,że Robwalka nie napisała co z nią i Kacprem.... mlodamamapyta ja też mam planowane cesarskie cięcie i liczę na to,że my nie będziemy mieć tak niemiłej niespodzianki :/ Dlaczego nie chcą Ci zrobić operacji w tym tygodniu,hm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi Ty też się o mnie martwiłaś :* dziękuje miło! A mam pytanie laseczki, czy łykacie jeszcze witaminy dla cięzarnych ? Ja przestałam z 2 tygodnie temu bo mam straszna zgage po kazdych:/ nie wiem czy to dobrze ze przerwałam je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przerwałam branie femibionu już jakiś czas temu, potem brałam sporadycznie co 2, 3 tyg. po jednej tabletce. Witaminy w pigułkach dla cieżarnych nie są niezbędnym wymogiem. Moja kumpela nie brala ich wcale, bo ja głowa po nich bolała i urodziła zdrowego 4-kg chłopca :) Ja nie biore, bo mają okropny smak, przypominający mi początki ciąży a tym samym wzbudzające odruch wymiotny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Ja biorę witaminy cały czas i mam zamiar je brać jeszcze po porodzie. młodamama szkoda ze tak wyszło z tą cesarką, bo człowiek się nastawi a tu faktycznie dupa. Nie szło jakoś przekonać twojego gin? Ja zaraz się szykuję do swojego gin a tak mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja tak naprawdę wzięłam chyba jedno opakowani witamin bodajze w czwartym miesiącu i nigdy wiecej nie brałam. A jak widać moja kluska rośnie i rośnie i lekarz mówi ze wszystko ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzial, ze im dluzej w brzuszku tym bardziej dojrzalsze, cholera ja to wiem. Tylko nie rozumiem dlaczego na ostatniej wizycie mowil, ze 14 tniemy? mogl tak odrazu ehh ;/ To sobie poszlam na zakupy, kupilam plaszcz, torebke, farbe do wlosow:) a na kolacje robie frytki + hamburger. jutro kebab ;p przynajmiej tak moge sie pocieszyc :) mama28- tez cesarka? przypomnij mi prosze, dlaczego?:) beti - ja nie biore od 7 miesiaca bodajze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) odebrałam wyniki i proszę, wyszły cudnie od początku ciązy nie miałam tak dobrych wyników, nawet anemii brak :D jutro do lekarza, mam wielka nadzieję, że powie mi coś konkretnego! idę się polożyć bo trochę zmarzłam bo pogooda nie ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak ja tez mam wyniki super wrecz wydaje się to niewiarygodne zeby az tak się poprawiły. Moja kuzynka powiedziała ze przed samym porodem tak sie poprawiają :-) mi hemoglobina z 9,4 skoczył na 12,4 przez miesiac wiec chyba cos w tym jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja momentami czuje sie jak wyrodna matka bo ciągle powtarza ze mam dość juz tej ciąży i tego brzucha....i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Ja nadal biorę Femibion,ponieważ lekarz twierdzi,że Kalinka jest malutka,więc liczę na to,że dzięki wit rośnie zdrowo :) mlodamamapyta mamy mieć podobno cesarskie cięcie ze względu na położenie miednicowe naszej Niuni,ale mam ogromną nadzieję,że nastąpi to faktycznie 20 września 2012 r.,a nie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dziewczyny czy Wy macie nadal jakieś wydzieliny na bieliźnie?Bo ja ostatnio mam coś co wygląda bardziej jak woda...Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama28 ja mama takie mieszane raz jak woda a czasami z domieszka białego i bardzo obfite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Megisu ja mam tak samo, nawet dzisiaj powiedziałam tak lekarzowi, stwierdził że rozumie. Jestem trochę zła, rozczarowana i sama nie wiem co - myślałam że coś konkretnego mi dzisiaj powie a tu znowu nic. W poniedziałek mam przyjść na ktg, powiedział tylko że do terminu nie będziemy czekać z rozwiązaniem, nie wiem co miał na myśli ale może że cc zrobi wcześniej? Jak zobaczył moje grubaśne nogi to chciał mnie do szpitala położyć na obserwację ale się nie zgodziłam - stwierdził ze dobrze to chyba nie było to aż tak konieczne. Nie dosyć że jestem wykończona tą końcówką ciąży w domu nie mogę spać to w szpitalu chyba bym wpadła w depresję. Mam wisielczy humor więc idę obejrzeć jakiś fajny film o ile coś poleci w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Netka fajny ten film,wlasnie skonczylam ogladac:-) Ja całą ciąże biore witaminy bo moj M ma strasznego bzika na tym punkcie.. Pobolewa mnie cos gardło niestety:-(mam nadzieje ze sie nie pochoruje jeszcze teraz Macie tez takie wrazenie jakby wasze malenstwa probowaly sie wam wbić ,,tam"? ja czasami jak mala mi tam wierci glowa to wszystko w srodku mnie tam drażni jakby mi ktos od srodka cos wkładał,tylko że druga stroną,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Chodziło mi o to że powiedziałam lekarzowi że mam dość tej ciąży. Ale jeśli chodzi o upławy to mam tak jak Megisu a czasami nawet trochę żółtawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka ja też się martwie jak lekarz zobaczy moje wielkie stopy... madziulka mnie mała tak uciska ze wydaje mi sie cały czas ze sie zesikam, non stop chodze do toalety i nic az boli jak siadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dziękuję za szybkie odpowiedzi. Skoro Wy też tak macie tzn,że to nie wody (mam taką nadzieję :) )!!!! madziulkao7 moja córeczka jest w położeniu miednicowym i ostatnio mam tak,że aż boli jak mi główkę wkłada między żebra i aż mi jej szkoda,bo pewnie jej też niewygodnie,a ja czuję jakby mi się tam w dnie macicy miała skóra rozstąpić.... izka rozumiem...Ja też już bym chciała urodzić,tzn. jak mój R. wróci z trasy i będzie miał urlop,czyli w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×