Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ja moja Myszkę próbuję zachęcić, mówię jej że takie ladne rzeczy tu na nią czekają, a ona nie chce wyjść :D Megan86 jaki luzak Twój Dawidek na tym zdjęciu ze spacerku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj MEGAN jak milukto ze do nas zagladnełas :-) ja sie juz obawiam o nasze forum... fajnie ze Dawidek ładnie rośnie :-) jak kolka? powraca? czy kropelki zdały egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ja bylam na wizycie to tez nic nie zwiastowalo tylko tyle ze dziecko bylo juz nisko nawet gin mowil ze widzimy sie na pewno za 3 tyg a tu prosze jaka niespodzianka wiec nie zna sie dnia ani godziny :) Zycze wam kochane zeby juz jak najpredzej sie dzieciaczki urodzily zebyscie tulily i calowaly te male stopki i szalaly na ich punkcie bo to jest niesamowite ja oszalalam ze szczescia :) mimo ze jestem jakk psu z d... wyciagnieta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleczki ustapily:) kropelki pomogly odetchnelam z ulga:) oby nie wrocily... ja pamietam o Was i na pewno nie upadnie moze nie bedzie tak glosno i burzliwie ale same zobaczycie ze ciezko przy dziecku wszystko ogarnac jednak z zczasem wpadniemy w jakis rytm i znajdziemy chwilke na poklikanie ja sie z Wami zrzylam zal by mi bylo stracic ta znajomosc...:) TAK DAWIDEK TO WYKAPANY TATUS:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-mama
Megan, jeśli jeszcze możesz, to napisz, po jakim czasie krople zaczęły działać, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 2008-2012 ja tez juz chce zalozyc normalne super dzinsy bo dosc mam leginsow i dresow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak myślę, że na początku nie będziemy wiedziały w co ręce wlożyć i forum to będzie ostatnia rzecz o ktorej wtedy będziemy myślały, ale potem jak juz się wprawimy i maluchy też sie już "unormują" to napewno zaglądać się będzie :) grunt to chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegnam Was dziewczynki bo maly sie budzi na mleczko buziaki dla Was i dalej szkraby wychodzcie z tych cieplych brzuszkow!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 kg teraz mam wiec jeszcze 3 kg mi zostaly do wagi sprzed wsumie w ciazy 11 przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :) mam nadzieję, że tez mi tak gładko pójdzie :) uciekaj do glodomorka, fajnie, że się odezwałas :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kupujecie dziewczyny jakieś pasy poporodowe ? a może majtki takie wyszczuplające? jakoś mnie tak korci, żeby zakupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam coś takiego i w zalezności od tego jak mój brzuch będzie się zachowywał to go uzyje lub nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti ja pisalam wyzej ze uzywałam pasa poporodowego w pierwszej ciązy i teraz też mam zamiar. Wg mnie to super sprawa ale to wszystko zalezy od organizmu. Koleżanka nie mogła uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama a no właśnie, ja używałam czasami takiego pasa jeszcze przed porodem do jakiś sukienek, ale w zasadzie chodzi mi o takie majty korygujące, czy możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w ogóle tak obsypało brodę wypryskami, że masakra... nigdy nie miałam problemów z cerą, ale teraz od 2 dni... nie wiem co się dzieje, niby moja mama twierdzi, że kobiety przed porodem zmieniają się po twarzy, ale żeby az tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak ja mam to samo, straszne syfy mi wyszły na brodzie takie bolace, moja mama mówi ze przed porodem właśnie tak ja obsypalo. Może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak jak bym miała słuchać mojej mamy co sie dzieje przed porodem i po nim to musiałabym uwierzyć ze przez farbowanie włosów bede miala rude dziecko... nie przez to ze moj w i moja mama sa naturalnie rudzi tylko przez farbe na glowie... widocznie twoje syfki sa wynikiem osłabienia organizmu, nie martw sie wszystko zniknie :) ale szczerze to moja mama po menopauzie to takie bzdury opowiada.... nie wiem co sie z nia dzieje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro się będe widziała z mamą i ciekawa jestem co mi powie :) ja się idę położyć może uda mi sie dzis szybciej zasnąć, a jak nie to będę zagladac do was przez telefon :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze zle mnie nie zrozumiecie, nie chodzi mi o to ze głupoty gadaja wasze mamy, ale moja mama to takie rzeczy opowiada, że głowa boli, albo mi kiedyś powiedziała, zebym nie bekała bo moje dziecko też bedzie bekało ???!!! WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ja też zmykam za 10 minut kończy się mecz realu, ktory mój W ogląda więc niebawem idziemy lulu.. trzymam kciuki dziewuszki ze dzisiejsza noc kogoś rozpakuje :P dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) odprawiłam męża do pracy i nie umie zasnac, plecy mnie bolą coś i nie potrafię sobie pozycji wygodnej znaleźć. Dziś mam w planie rodzic :) co z tego wyjdzie? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heello;) ale sie dziś wyspałam, spałam z malutką i jak sie przebudziłą to tylko jej dałam piers i zaraz znowu spałysmy obie. słodka jest przytula sie do mnie jak maly mis koala. mam od wczoraj taki nawał pokarmu ze cyce mi chyba eksploduja. normalnie sa twarde jak skały az mala nie nadaza jesc;p pisałyscie dziewczyny o brzuchach po porodzie i pasach. ja tez chciałam kupic taki as poporodowy i w sumie jeszcze nad nim mysle. ale tydzien po porodzie moj brzuch wyglada tak na 4msc. jest tylko lekko wypukły. inna sprawa ze troche z niego flaczek ;p a co do wyprysków przepowiadajacych poród to moze cos w tym jest bo mnie przed porodem obsypało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Olczak więc jak masz zamiar dziś rodzić to ja będe z tobą bo ja też z takim zamiarem się obudziłam :P oj Ramysia zazdrościmy :) ale to musi być coś niesamowitego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×