Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

cos mnie zdublowało... ja z moja mama to normalnie intuicyjnie się zgralyśmy. dopiero co tu poruszałyśmy teamt ubioru dzieci na zime, a tu mama do mnie dzwoni że jedzie do carrefura na zakupy i widziała kombinezony na zimę dla niemowlaków :) http://www.carrefour.pl/page/pl/tanie-promocje/hipermarket-spozywczy/gazetka-promocyjna/katcrf20120918p/ zobaczcie sobie, wyglądają na fajne i są takie drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie odzywa ta Ajponka faktycznie... widziałam ze dodała na prywatne konkto na nk sliczna fotke dzidzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ta kafeteria szwankuje... intuicyjnie zadzwoniła do mnie mama i mówi, że wybiera sie do carrefura na zakupy i ma przed soba ulotkę, a tam między innymi kombinezoniki dla dzieci od 3-36 miesięcy na zime :) są całkiem fajne i nie drogie, także jak macie okazję to warto się wybrać http://www.carrefour.pl/page/pl/tanie-promocje/hipermarket-spozywczy/gazetka-promocyjna/katcrf20120918p/ (str. 12-14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie odzywa ta Ajponka faktycznie... widziałam ze dodała na prywatne konkto na nk sliczna fotke dzidzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ta kafeteria szwankuje... intuicyjnie zadzwoniła do mnie mama i mówi, że wybiera sie do carrefura na zakupy i ma przed soba ulotkę, a tam między innymi kombinezoniki dla dzieci od 3-36 miesięcy na zime :) są całkiem fajne i nie drogie, także jak macie okazję to warto się wybrać http://www.carrefour.pl/page/pl/tanie-promocje/hipermarket-spozywczy/gazetka-promocyjna/katcrf20120918p/ (str. 13-14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ta kafeteria szwankuje... intuicyjnie zadzwoniła do mnie mama i mówi, że wybiera sie do carrefura na zakupy i ma przed soba ulotkę, a tam między innymi kombinezoniki dla dzieci od 3-36 miesięcy na zime :) są całkiem fajne i nie drogie, także jak macie okazję to warto się wybrać http://www.carrefour.pl/page/pl/tanie-promocje/hipermarket-spozywczy/gazetka-promocyjna/katcrf20120918p/ (str. 12-14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka zajeta... widziałam że dodała na prywatnym koncie na nk śliczne zdjecie dzidzi na naszym koncie go ie dodała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka zajeta... widziałam że dodała na prywatnym koncie na nk śliczne zdjecie dzidzi na naszym koncie go ie dodała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie młody bardzo malo sie rusza ale jak już sie rusza to aż bpli też siedze wyprostowana jak struna hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie młody bardzo malo sie rusza ale jak już sie rusza to aż bpli też siedze wyprostowana jak struna hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście coś sie z kafeterią dzieje. a słyszeliscie o tej rodzinie zastępczej co zamordowali dwóje dziecki 3 i 5 lat? masakra!!!!! jak można powierzyć komus kto nigdy nie zajmował się dzieci od razu 5!!!! koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!mamy dzisiaj zaliczona pierwsza wizyte u pediatry!maly wazy2.480,jest zdrowy ale za to dostalismy skiedrowanie do poradni preluksacyjnej,laryngologa-bedzie mial podciete wedzidelko przy jezyczku yc m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!mamy dzisiaj zaliczona pierwsza wizyte u pediatry!maly wazy2.480,jest zdrowy ale za to dostalismy skiedrowanie do poradni preluksacyjnej,laryngologa-bedzie mial podciete wedzidelko przy jezyczku yc m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!mamy dzisiaj zaliczona pierwsza wizyte u pediatry!maly wazy2.480,jest zdrowy ale za to dostalismy skiedrowanie do poradni preluksacyjnej,laryngologa-bedzie mial podciete wedzidelko przy jezyczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!mamy dzisiaj zaliczona pierwsza wizyte u pediatry!maly wazy2.480,jest zdrowy ale za to dostalismy skiedrowanie do poradni preluksacyjnej,laryngologa-bedzie mial podciete wedzidelko przy jezyczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!mamy dzisiaj zaliczona pierwsza wizyte u pediatry!maly wazy2.480,jest zdrowy ale za to dostalismy skiedrowanie do poradni preluksacyjnej,laryngologa-bedzie mial podciete wedzidelko przy jezyczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!mamy dzisiaj zaliczona pierwsza wizyte u pediatry!maly wazy2.480,jest zdrowy ale za to dostalismy skiedrowanie do poradni preluksacyjnej,laryngologa-bedzie mial podciete wedzidelko przy jezyczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!mamy dzisiaj zaliczona pierwsza wizyte u pediatry!maly wazy2.480,jest zdrowy ale za to dostalismy skiedrowanie do poradni preluksacyjnej,laryngologa-bedzie mial podciete wedzidelko przy jezyczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!mamy dzisiaj zaliczona pierwsza wizyte u pediatry!maly wazy2.480,jest zdrowy ale za to dostalismy skiedrowanie do poradni preluksacyjnej,laryngologa-bedzie mial podciete wedzidelko przy jezyczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie plecy bolą coraz bardziej rozmawiałam z mamą, to jej sie też tak poród zaczął, idę się zaraz zrelaksowac do wanny jeśli plecy przejdą tzn. ze fałszywy alarm, a jak nie... to będe się BARDZO cieszyła :D bo mamuśce po kapieli nie przeszło i o 2 w nocy już miala moja siostre :) mi w sumie od bolu pleców zaczęło się poronienie, a potem doszły do tego skurcze, więc kto wie co się tam dole dzieje. bedę się bacznie obserwować. trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie plecy bolą coraz bardziej rozmawiałam z mamą, to jej sie też tak poród zaczął, idę się zaraz zrelaksowac do wanny jeśli plecy przejdą tzn. ze fałszywy alarm, a jak nie... to będe się BARDZO cieszyła :D bo mamuśce po kapieli nie przeszło i o 2 w nocy już miala moja siostre :) mi w sumie od bolu pleców zaczęło się poronienie, a potem doszły do tego skurcze, więc kto wie co się tam dole dzieje. bedę się bacznie obserwować. trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie plecy bolą coraz bardziej rozmawiałam z mamą, to jej sie też tak poród zaczął, idę się zaraz zrelaksowac do wanny jeśli plecy przejdą tzn. ze fałszywy alarm, a jak nie... to będe się BARDZO cieszyła :D bo mamuśce po kapieli nie przeszło i o 2 w nocy już miala moja siostre :) mi w sumie od bolu pleców zaczęło się poronienie, a potem doszły do tego skurcze, więc kto wie co się tam dole dzieje. bedę się bacznie obserwować. trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Robwalka super ze Kacperek ładnie przybiera na wadze:) a co ma z tym jezyczkiem ?? Olczak pewnie ze bedziemy trzymac!!! a swoja droga to Robwalki brakuje na wspolnym NK! ona wtedy byla w szpitalu fajnie by bylo jak by dolaczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie babeczki. U mnie od rana intensywnie. Posprzątałam, zrobiłam pieczeń. Byłąm z synkiem na zakupach, na placu zabaw.Ugotowałam obiadek i mam zamiar robić ciasto, ale z tym nie wiem jak będzie, bo złapało mnie coś dziwnego i nie chce odpuścić. Mianowicie, na dole brzucha tuż przy spojeniu łonowym taki ostre kłucie, że chodzę zgięta w pól, gdyż wyprostować się nie mogę.o Mam jeszcze z synkiem iśc do znajomej, bo ona ma dziewczynkę z którą synuś świetnie się bawią, a dawno się nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan nie jestem doswiadczona bo dopiero tydzien karmię ale jem normalnie. na sniadania i kolacje wedliny, sery, mleko, pomidory, dżemy, owoce(banan jabłko winogrona brzoskwinia) a jesli chodzi o obiady to darowałąm sobie bigos bo ostry i kapusta wiadomo moze wzdymac, ale tak to ziemniaki, piersi z kurczaka, barszcz, rosół, królik. nie jem czekolady iani czosnku. małej brzuszek nie boli i chetnie pije wiec mysle ze całkiem spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie :-) Faktyczne coś z tym forum sie dzieje. Robwalka a co sie kacperkowi dzieje? A ile dziecko powinno prawidłowo przebierać na wadze i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
przy karmieniu piersią ( uczulała mnie połózna zanicz powiedziałam, że nie karmie) na pomidory, duże ilości nabiału, cebule, kalafiora 9 bo wzdymają )cytrusy, czekoladę, - ja dziecko ma gazy to można jeśc sliwki, żeby mu pomóc. olczak -trzymam kciuki, zebys pokazał sie w tabelce na dole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po relaksującej kapieli i nigdy nie sądziłam, ze będę się cieszyła, że coś mnie boli, ale póki co plecy nie przestały boleć. dodatkowo doszło kucie w podbrzuszu i ciągnięcie w dól... oby tylko nie był to fałszywy alarm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×