Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

hejka dziewuszki :-) ....................................................................................................................................................... znów jakiś zastój tutaj :-) .......................................................................................................................................................... dziewczyny dokładajcie jakies fotki na nk :-) tak strasznie fajnie się ogląda nasze forumowe dzieciaczki :-) z tygodnia na tydzień widac jak rosną u dziewczyn które regularnie dodają foty :-) ................................................................................................................................................... u mnie noc męcząca mała nie chciała spać kwekała od 2 w nocy, ciagle wkładałam jej smoczek ona wypluwała potem krzyk i tak do 6 rano masakra!!! teraz śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę że nie tylko u nas ona tragedia. Daga zasnela jak zawsze o 9, obudziła się przed jedenastą i później co półtora godziny. Miała bardzo nie spokojny sen bo co ja chciałam dać do kołyski to się budzila. Ja zdjęcia napewno dodam tylko muszę je z telefonu zrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;-) U nas noc udana;-) pozwala mi się wyspać(odpukac) A tak ogólnie to nudy.siedzimy same całymi dniami Na dworze zimno.Trochę śniegu. Miłego dzionka:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA u nas tez zimno i śnieg w tej chwili jakies -5 stopni. ........................................................................................................................................... ja cały ten tydzien mam męża w domu to jest fajnie ale przyszły bede całymi dniami sama :-( jak ty Madziulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Tobiasz nie chciał zasnąć tzn usypiamy go tak ,że on lezy między nami i zasypia, bez lulania śpiewania itd. I wiecie co my pierwsi zasnęliśmy, budzę się o 1 w nocy a dziecko między nami śpi, a nie w kołysce. Acha i dostaliśmy fotoksiążkę! Super wyszła wszystkim się bardzo podoba. Mam pytanie do dziewczyn które już były z dziećmi u Neurologa, jak długo czekałyście na wizytę? Ja dzwoniłam wczoraj i to ponad miesiąc czekania. Masakra jakaś, no i znowu pewnie pójdę prywatnie bo miesiąc to strasznie dużo jak dla takiego Malucha. Acha i czy wasze Maluchy jak je ciągniecie do siadu to też czasem zamiast podnosić główkę to podnoszą tyłek. W ogóle mój to ostatnio szaleje z tą pupą i ciągle robi taki łuk z ciała jak np siedzi w foteliku, ale jak leży na płaskim to też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 Moja wogole nie podnosi glowy jak ją ciągne za rączki jak juz załapie to wtedy podnosi pupe i prostuje nogi ale glowy podnieść nie chce.................................................................................................................................. Megi u nas jest -3 ale w poprzednie dni bylo -8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam śliczne ubranko
1234 ja byłam u neurologa ale tak jak piszesz prywatnie bo na nfz to jakies szaleństwo...:-( moja mała dzwiga sie do siadu jak chwyce ją za rączki a pupke podnosi jakby chciała robić mostek przy przebieraniu pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Zarejestrowałam go prywatnie koszt wizyty 130zł. Podobno najlepsza specjalistka we Wrocławiu. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam fotki na nk :) dziewczyny a czemu wy chodzicie do tego neurologa? wybaczcie jeśli niedoczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCZAK ja byłam u neurologa bo mi sie coś wydawało ;-) i faktycznie mi się wydawało z moją niuńką wszystko ok :-) .................................................................................................................................................... MADZIULKA a ty karmisz piersią czy butelką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCZAK nie wiem czy mi sie wydaje czy na jednym ze zdjęć Dagi widzę to co u mojej Olimpi, że ma widoczne żyłki na powiekach??? Moja Olimpka właśnie mam bardzo widoczne żyłki na powiekach i zastanawiam się czy to ok... Kiedys pisałas (albo mi sie wydaje) że Dagmara nosi opaskę żeby poprawić uszko? ma bardzo ładne :-) niestety mojej Olimpce opaska nie pomaga :-) dalej jest Misiu Uszatek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to na wielkie nieszczęście moja mała ma odparzoną pupkę :-( nie wiem jak do tego doszło :-( zawsze bardzo starannie wszystko pielęgnuje i kremuje zeby nic nie wyszło i klops :-( i jeszcze na szyjce w zgięciu tez ma ale tam już prawie zagojone. Smarowałam sudocremem i schodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka80_000
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) dziekuje dziewczyny za cieple slowa :) z dnia na dzien jest lepiej ale szału tez nie ma. a z tymi zebami to psuły wam sie w ciazy? czy dopiero teraz? Handzia wspolczuje ze malutka nie je z butli, ja swojego synka karmie w dzien piersia a na noc tak o 21 daje mu butle z modyfikowanym i wiecie co... maluszek ładnie spi, juz nie budzi sie co 2 godziny jak to było od początku na moim mleku tylko śpi od 4 godzin nawet do 8!, dziś mi spał od 22 do 6!!!!! byłam w szoku, mam nadzieje ze juz po prostu odroznia dzien od nocy i dlatego tez tak ładnie śpi :) a ja dzis w pracy mam Kids Day! :) bedzie mikołaj i upominki, i tak sobie pomyślałam, że pójdę, co prawda upominki są dla dzieci powyżesz 6 miesiaca ale chce żeby Dominik miał zdjęcie mikołajem :) a po za tym spoktam sie z koleżankami z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja malutka jeszcze nie ciągnie się do siadu, mostek robi jak leży na pleckach i na powiekach też ma widoczne żyłki. Wychodzicie dziś na spacerek? Bo nas co prawda tylko -2 ale pada od rana śnieg i nie wiem czy wychodzic. Zima się u nas zrobiła na całego. Weronisia znowu budzi się 2 razy w nocy a było już tak pięknie, spała do 5 a teraz wstaje znowu o 2 i po 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem konsultantem w t-mobile i jakoś dbają o mamy i dzieci :) to mi się podba :) u mnie w Łodzi też zimno i dużo śniegu dziś nasypało, ale ja dziś wychodzę :) a niech się hartuje chłopak :) a w sumei ja prawie codziennie wychodzę, najczęściej do pasażu handlowego, ostatnio jakaś kobitka tak około 50 podchodzi i pyta ile ma moj syn, to mowie ze 2 miesiace a ta zaskoczona i mowi ze jej wnuczka ma 5 miesiecy i corka z nia nigdzie nie wychodzi po za tym karmi piersią, zaskoczona byla jak powiedziałam, że ja też karmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle kupiłam biedronkowe pampersy Dada 3, są super a najfajniejsze, że mała renifera narysowanego :) hehe tak światecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA pytam o to poniewaz cały czas sie zastanawiam kiedy zmienia sie smoczek na większy...:-) ...................................................................................................................................................... BETISMILE to na prawde fajnie ze pracodawca o was dba. Ja się zastanawiam czy dostanę cos w ogóle na świeta.... a o której idziesz na ten spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka co słychac, odezwij się jak będziesz mogła, Jakbyśmy mogły Ci jakoś pomóc to daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę gdzies koło 15 bo o 14 bede małego karmić i potem ubierać wiec podejrzewam ze troche przed 15 wyjdę. A smoczki zmienia się w zależności jaka firma, z reguły co 3 miesiące. a wiecie co, moja koleżanka rok temu urodziła śliczną córeczke a wczoraj do mnie dzowni i mowi ze jest w ciąży! nie planowała no ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wam cos powiedziec, mam 24 lata, w pełni świadomie zaszłam w ciąże ze swoim partnerem ( konkubentem), lecz nie wiem czy któraś z was tak ma ale, wczoraj byłam na basenie na aqua aerobiku i widzialam chodizły po basenie dziewczyny w moim wieku, bez dzieci, ładne ciałka. Tak mi sie przykro zrobiło, że już nigdy nie bede miała jedrnych piersi, że rozstepy na zawsze zostaną, że nie mogę nigdzie wyjsć spontanicznie ze az zaczelam załować :(, ale jak jestem z małym w domku to sie ciesze, gorzej jak wychodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałyście w tvn mówią o 13 miesięcznym Bolku, który miał białaczke a szpital nie chcial go przyjąć.. :( nie żyje, aż się popłakałam :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×