Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

a miałam wam napisać-na stronie LOVELA-http://www.lovela.pl/ jest taki program do którego jak się zapiszecie dostajecie próbki-płynu do prania dla dzieci i mały ręczniczek!po mojej interwencji że nie przysłali mi próbek od razu-dostałam 5 sztuk saszetek po 120 ml płynu do prania do białego dla dzieci i mały biały ręczniczek z aplikacjami dla Kacperka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisalas o probkach, to z loveli dostalas? ja juz dostalam raz plyn do prania i pewnie 2 raz nie dadza ;] a z mustelii nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpka tez uwielbia przebieranie, kopie nózkami po moich piersiach jak się nachylam i przebiera jakby na rowerku jechała, pozniej prostuje nózki i mostek chce zrobić. Liże wszystko i puszcza bąbelki z buzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamapyta to napisz do mustelli i przypomnij im,tylko pamiętam,że do mnie też długo szło,ale ja bym napisała i przypomniała,właśnie napisałam do BoboVity i Bebiko i przypomniałam im o próbkach,które mieli mi przysłać i właśnie wtedy byłam na poczcie po tą przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmara przechodzi dziś sama siebie. Od 4 do wpół 8 marudzila często płaczac. Za to przy kąpieli był spokój no i do teraz nie śpi. Zasnela na pół godziny i tyle. Zobaczymy.. Daga też robi mostek podczas przewijania :)też wkłada rączki do buzi i głośno comoka przy tym :). Dziewczyny a czy wasze dzieci kichną to wydają później jakieś dźwięki? Daga tak słodko mruczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak szczerze to nie zwróciłam uwagi,ale po przebudzeniu Kacperek wydaje takie dziwne odgłosy,że sama nie potrafię ich naśladować.Dziewczyny kiedy wasze dzieciaczki będą obchodzić imieniny?miesiąc i data?Kacper jak wiecie to jeden z Trzech Króli więc 6 styczeń-fajnie się składa bo ja mam urodziny 3 stycznia,moja siostra 6 stycznia,Kacperek 6 stycznia imieniny,moja mama 17 styczeń,moja córka 24 styczeń urodziny a 27 stycznia imieniny-więc jak mi jeszcze 5 stycznia wypali chrzest-to zobaczcie ile imprez a o Dniu Babci i Dziadka nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Wkońcu śpi :) przetransportowałam ja do kołyski i też idę spać. ROBWALKA u nas na Śląsku nie obchodzi się imienin :) więc nawet nie wiem kiedy wypada Dagmary. Jutro natomiast moja kobietka kończy równe 2 miesiące! :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Przepraszam, ale wczoraj miałam z Zuzańcem taki sajgon, że obiad zjadłam dopiero o 21 jak eł z pracy wrócił :/ młoda mama pyta --> też znalazłam taką informację, być może jak jej tętno tak w trakcie porodu spadło coś tam się wydarzyło.... nie wiem Olczak ja karmię po kąpieli, później leży w łóżeczku i zasypia :) 1234 napisz jak wyszła fotoksiążka bo mam zamiar w rossmannie czy fotojokerze sobie taką zrobić :] Co do ubierania ja zazwyczaj albo pajac albo bodziak z krótkim//dugim i do tego spodenki i cienkie skarpetunie, które i tak sciąga z siebie i tak :] O to zagęszczanie... ja jakieś 2 tyg temu, tak jak pytałam smerfki o to zagęszczenie spróbowałam dac tak Zuzańcowi ... na następny dzień miała bolący brzuchol i była marudna, więc na razie odpuściłam, ale niedługo kolejna próba... Megan co jej jest to nie wiem...pediatra w ogóle się nie ustosunkowała do tego, dała tylko skierowanie do poradni patologii noworodka, a tam dali skierowanie na kolejne usg główki, i tam lekarka powiedziała, że to rutynowe i tak samo rutynowo dała skierowanie do neurologa .... wg mnie wszystko jest w porządku ale jak dają skierowania to troche miesza w głowie... Co do rozmiaru Zuzia dopiero wskoczyła w 56 :) Tak samo różnie pije mleko niby na puszce jest napisane ze 5X150 jak na jej wiek, ale ona jeszcze mi tyle na raz nie wytrąbiła.... jak jest bardzo głodna potrafi 120 ml a jak tylko troche potrafi 20 ml ;) Robwalka-- ja podaję Juvit K+D3 ale wydaje mi się że dałam się namówić położnej bez sensu... pediatra kazała mi podawac witamine K co 2 dni, w wypisie ze szpitala mam tylko wit D3 napisana zeby podawać i ogólnie zgłupiałam, teraz chyba całkowicie odstawię Zuzię od cycka, bo w nocy nie chce też już go ssać, to przejdę spowrotem na D3... tylko z tych kapsułek twist off niewygodnie sie podaje a ten juvit ma pompeczkę... Ja zapach intymny mam taki sam, ale bardziej się pocę :O ponoć tak już może zostać :O naet zaczęłam stosowac etiaxil bo mi samej to bardzo przeszkadza:O 1234-- ja bym to zgoniła na karb zmęczenia :) megi ja jeszcze stosuję smoczek 1 mama 28 jesli chodzi o chwytanie to zuza chywta co ma obok siebie - pieluche kocyk wlosy bluzke moja skore na biuscie :) ale nie orbi tego zbyt swiadomie..... My tez dupine zuzy wietrzymy... przed kąpielą koło 18:30 już ją kładę na golasa na podkładzie do przewijania, to jest raj na ziemi :D do tego tańczymy płonącą stodołę niemena i jest wniebowzięta i tak dobre pol godziny-40 minut Ja uciekam, bo dzisiaj mam w kńcu gina, po tym wycinaniu pieprzyka pomiedzy posladkami co mialam, bo szwy mi same wyszły i nie poszłam na wizyte ostatnio :P ale muszę odebrać badania co to bylo czy nie rakowe :) całuję, odezwe się później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka, moja też się ślini bardzo bardzo bardzo ...... piąstki w buzi są normą... gryzak daję ale jeszcze nei wie o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!noc przecudowna-mały całą przespał aż do 8 rano,a wczoraj miał dzień śpiocha-szkoda,że nie jest tak ciągle,że przesypia całe noce!dziewczyny czy któraś pali z was papierosy?wróciłyście do nałogu?ja przed ciążą paliłam,jak dowiedziałam się,że jestem w ciąży,rzuciłam z dnia na dzień-nie palę,nie ciągnie mnie po dzień dzisiejszy-papierosy mogą dla mnie nie istnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :-) Moja Olimpka ma imieniny 17 grudnia :-) ......................................................................................................................................................... OLCZAK Ja niby ze śląska ale Jaworzno nigdy tak na prawde nie będzie miastem ze śląska w odczuciu wielu osób z naszego miasta wiele wiele lat byliśmy pod krakowem i chyba dlatego u nas pozostały imieniny i w Jaworznie nie ma tej gwary która jest u was. ................................................................................................................................................................ ŁO ŁO ŁO faktycznie malutka ta twoja kruszynka dopiero w 56 wchodzi a ile wazy??? ............................................................................................................................................ co do próbek z różnych firm to powiem wam ze zbyt bardzo mnie irytuje to proszenie sie a z drugiej strony bardzo nie lubie jak mi sie wala to wszystko po domu. ...................................................................................................................................... A co do ssania piąstek...to pozwalacie na to dzieciakom??? bo moja niunia to czasami tak ssie że wkłada prawie całą piąstkę i zdarzy jej sie zwymiotowac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBWALKA ja przed ciążą paliłam tak samo jak ty jak dowiedziałam sie ze jestem w ciaży rzuciłam i do teraz nie palę i chyba raczej nmnie nie ciągnie ale bywają takie momenty np. jak mamy gości i wypiję drinka to nałóg się trochę upomina o swoje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ło ło daj potem znać jak po wizycie. Moja maruda śpi. Po tym jak zasnela o 23 to obudziła się o 4, rywala zmiana pieluchy, jedzonko i spala do 7.30. Ja chciałam jeszcze spać ale Daga gugala, dałam jej jeść i wydawało się już po spaniu więc ja wstałam a ta cwana śpi na samym środku łóżka :). My dziś cały dzień jesteśmy same. M po pracy gdzie na impreze z okazji Barbórki, w końcu to jego święto :) ciekawe w jakim stanie wróci.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCZAK nic sie nie przejmuj zleci ci :-) Ja jestem sama dzisiaj i jutro...zaczęło sie...Andrzejki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
ło ło ło- książkę dostane w przyszłym tygodniu to dam znać. Ja tak jak pisałam wykupiłam na gruponie za 29.90 a musiałabym zapłacić 150zł. Mój Mały też ślini się strasznie i wkłada piąstki do buzi. Niestety raczej tylko lewą. Ogólnie mam wrażenie, że lewa strona jest bardziej rozwinięta. Pisałam już wam o tym. Mam nadzieję że to się wyrówna i zniknie ta asymetria bo nawet mu pozwalamy oglądać telewizje żeby tylko był na prawym boku. Wszystkie zabawi już mu przeniosłam, kołyskę, nawet go uczę się karmić na drugiej ręce chociaż mi strasznie niewygodnie. 04,12 mam szczepienie nr 2 i zobaczymy co powie lekarka. Ja też zmieniłam smoczek na 2. Kiedy nalezy to zrobić zależy od producenta butelek. Butelki mam z NUKA , ja nie wiedziałam, że wogóle smoczki mają numerki i mały się strasznie męćzył, teraz ma 2 i jest lepiej. A np smoczek mam z Avent czy jakoś tak i do 6mc jest............................................................................. ................................................... ...................................................................... W niedziele mam 18kuzynki i jade kupić sobie kieckę dzisiaj jakoś elegancką. Mam nadzieję że się nie załamie. Bo brzuch mam moim zdnaiem wielki. Ważę niby tyle ile przed ciąża ale ja byłam w trakcie odchudzania jak zaszłam w ciążę. Ale jak scudnąć. miałam nadzieję, że dziecko ze mnie wyciągnie. A tu guzik ! Ani nie karmie piersią, a wczoraj jak poszedł spac o 22.00 tak spał dzsiaj do 7.20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
poprosiłam św. mikołaja tzn męza o bieżnię pod choinke, bo nie mam kiedy biegać ani ajkw yjśc z domu na siłownię to pwoiedział, że podobam mu sie i nie kupi. Także zaczęłam aerobić w domu ale chyba wieki zejdzie mi , zeby schudnąć 5 kg. Mała daje popalić- bo co dwie godziny co 1,5 godziny musi zjeśc 90 ml. dziś wraca m na tydzień- juz sie nie moge doczekać- co prawda przy małej nie pomoże za wiele ale fajnie, ze bedzie:):) za tydzien mają przyjechac moje meble do kuchni - jestem zła bo dalam sie m namówic na ciemne i nijak nie beda pasowac do wiejskiego wystroju....cóż za 20 lat zmienie na takie jak mi się podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) łołoło ale maleństwo z tej twojej dziewczynki, 56?? no masakra...niezła krusznyka :))....................................................................................................................................................................................moja malutka też ssie piąstki ale nie wyciagam jej ich z buzi, niech sobie kosztuje jak smakują rączki;p zauwazyłam, że czesto je ogląda, i dziwi sie jak rusza palcami, robi takie duze oczy :D a potem cium cium i do buzki :D wydaje mi sie ze bedzie leworęczna bo jak łapie zabawki to najczesciej lewą rączką woli..............................................................................................................................................................................................................ja nie wiem kiedy marta ma imieniny ale nie sprawdzam nawet bo u nas w rodzinie jakos sie imienin nie obchodzi tylko urodziny, więc nie jest mi to potrzebne:)....................................................................................................................................................................Dziewczyny może juz o tym słyszałyście, ale chciałam wam bardzo polecic metote oczysczania twarzy olejami. ja zawsze miałam wągry i rozszerzone pory, a od miesiaca myję buzię olejami i jest super, wągry znikneły a skóra wygląda o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo lo lo moja mala tez nosi rozmiar 56 cm :) ................................................................................................................napisalam do bobovity i czekam na listonosza;]......................................................................................................ramysia co to za cudo olejek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja szybciochem bo mała spi:):):) Na poczatek Ramysia jakimi olejami myjesz buzke??????// BO moja sis ma i moze bym jej poleciła!!!!!!! Ja wróciłam nie dawno od fryzjera:P:P:P:P:P:Pzrobiłam sobie balejaz:P:P:Pzrobie foto potem to zobaczycie:))))) Jutro jedziemy do brata m w odwiedziny bo tam tez sie urodziło dzieciatko:):) U nas po staremu mała spi, wczoraj po szczepieniu tez ok:)))) Ja smoczków nie zmieniam bo butelek nie uzywam, narazie przynajmniej!!!!!!!! Moja tez zaciska piastki i wkłada do buzi staram sie jej wyciagac ale nie zawsze daje rade bo sie złosci!!!.............................................................................................................................................................................................................................................................................. Aaaaa pani doktor mi powiedziała wczoraj ze teraz dzieci maja nawał produkcji sliny i dlatego tak i moga sie dławic i kaszlec bo jeszcze nie umieja jej przełykac wiec to normalne!!! Lece cos gotowac, bo potem jedziemy na zakupy.. pogoda juz zimowa u mnie!!!!!! Aaaa odrazu przepraszam ze nie odp do wszytskich ale kazda minuta teraz jest dla mnie cenna bo w brzuchu burczy:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jakieś pół godziny temu wrociłyśmy z godzinnego spaceru. bez względu na pogodę wychodzę z Małą :). cieplo się ubrałyśmy i w drogę. Daga śpi, a ja już po obiedzie :) Dagmara nosi rozmiar 62, który mam w sam raz, jeżeli chodzi o 68 to również jej pasuja z tym, że podwijam jej rękawki bo ma troszkę za dlugie....................................................................................................................................................... co do wkładania rączek do buzi to również to robi, czytałam w gazecie - "mam dziecko", którą zreszta bardzo polubiłam i polecam - że w ten sposób dzieciaki poznają świat i swoje ciało, więc nie wyciągam jej rączek z buzi. przy każdym zmienianiu pieluszki przecieram jej łapki chusteczkami. Daga rownież bardziej upodobała sobie lewą rączkę niż prawą, ale mój tata, dziadek i pra dziadek byli leworęczni więc może i Daga też będzie :). ..............................................................................................................................................Dagmara BARDZO nie lubi gdy kłade ją w kolysce na brzuszek, płacze strasznie, ale jak uloże ją sobie na udzie, w ten sposob że tak jak by przytulala się do niego rączkami i nózkami to wczoraj utrzymała głowę przez ponad 2 min! i z ciekawością rozgladała się po pokoju :) ..........................................................................................................................ponad to moja cwaniara, ktora dzis skończyła 2 miesiące nie chce leżeć, domaga się płaczem noszenia na rękach. jedyne co pomoga to włożenie ją na leżaczek i ustawienie w miejscu tam, gdzie coś robię. w innym wypadku jest krzyk. wasze dzieciaki też nie chcą już leżeć w lozeczkach bądź w wózkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak moja też nie chce leżeć.Wymusza noszenie płaczem a czasem już jest tak zła że nawet na rękach jej źle:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Weronisia też się domaga żeby wziąc ją na rączki ale na szczęście nie muszę z nią chodzic,wystarczy jak ją mam poprostu na rękach,w ten sposób mogę tu trochę popisac :) lecę bo już płacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zasnęła znowu, ciekawe na jak długo bo zazwyczaj popołudniami i wieczorami nie chce wcale spac. Muszę jej kupic większą wanienkę bo ta jest na styk a mała lubi się pluskac, odpycha się nóżkami,wygląda jakby pływała żabką i już nie może sobie poszalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja mam to samo z wanienka ale problem mam taki że większa nie zmieści mi się na stelaz. Będziemy kąpać Dagmare w wannie tyle że ja będę wchodzić z nia - przynajmniej będę miała okazję wykąpać się każdego dnia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się boję z Weronisią kąpac żeby nie zarazic jej jakąś infekcją,może przesadzam ale baaardzo się tego boję!!! zamówiłam małej mate edukacyjną na mikołaja, mam nadzieje ze bedzie tym zainteresowna. a wy kładziecie juz dzieci na matach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to chyba tez wyciągne mate jak mówisz Madziulka że twoja mała już sie interesuje moze moja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×