Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Megi to pieknie rosnie:*** I jaka dzielna ze nawet nie pisneła hehe pomamusi pewno:))))) My juz po kapieli i teraz spanie. Ja padam z tego wszytskiego:((( Dobrej nocy:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA oj na pewno nie po mnie ja jestem płaczek :-D tatuś jest twardziel jak nie iem co :-) .......................................................................................................................................... gdzie laski wszystkie jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna waga Olimpii:-D i jaka dzielna:-D Ja mam dzisiaj doła:-( Płacze razem z małą:-( Zauważyłam na jej dziąsełku białą plamke-jakby jej się ząbek przebijał. Gryzie te łapki,płacze,jeść mi zbytnio nie chce dzisiaj Tak mi jej szkoda.żebym ja mogła wziasc na siebie każdy jej ból:-( Czy wasze dzieci też mają białe plamki na dziąsełku? Takie w środku jakby ząbek w dziąsełku ale jeszcze nie na wierzchu? Czy to możliwe? Ona nie ma jeszcze 3miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA ja tez własnie zauwazyłam ze Olimpka na dolnych dziasłach takie białe jakby dwie jedynki było widac :-) wez metalowa łyzeczkę i leciutko puknij w dziasełka od razu wiadomo kiedy wychodzą zabki to słychac :-) moja mama Olimpii sprawdzała ale jeszcze nic nie stuka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zupełnie normalne te białe plamki, moja Zuzia tez je ma jakis czas a na zabki to dziąsła beda raczej czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
Hejka! 🌼 Malduje, że mój aniołek do mnie wrócił, a mały talib poszedł w niepamięć i oby już nigdy nie wrócił.(AMEN) Cyprianek dzielnie zniósł wczoraj swoje drugie szczepienie i waży już 6100. Mój mały wielki człowiek;-) 🌼 No i zaszaleliśmy z mężem w robieniu prezentów świątecznych. Jakie te ubranka dla dzieci są urocze ;-) 🌼 Pozdrawiam 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Dzisiaj pracowity dzień chyba miałyśmy, bo taka tu cisza ;-) ;-) Mój May znowu marudny i płaczliwy :-( Spał tylko podczas spacerku, w dodatku zjadł tyle co nic.. Mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie lepszy :-) Udanej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Moja Weronisia też płaczliwa i nic nie mogę zrobic. Myślałam że skoncze sprzątanie do poniedziałku a tu już środa i jeszcze jestem daleko w lesie, jutro muszę jakoś wziąc się w garsc, dziecko jakoś zając i dokończyc bo mnie uj strzela. Teraz dopiero mała zasnęła a kładłam ją do łózeczka 3czy 4 razy, nawet nie wiem. Na szybko musiałam się wycierac wychodząc z kąpieli bo już się darła. Jestem zmęczona, idę spac. Do jutra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie z samego rana poki mała spi:) Noc nawet ok:) Wczoraj mielismy goscia ale postawiłąm na swoim i zobaczymy co dalej zrobi... 🌻 Smerfa co tam u Ciebie????? 🌻 Madziulka moja tez ma takie białe ale to chyba jeszcze nie zabki tak mi sie przynajmniej wydje, tez wkłada raczki do buzi i tak cmoka... napewno nas zabki nie omina hehe jeszcze zapragniemy zeby miedzy pierwszym a drugim było wiecej czasu na odpoczynek bo podobno pierwsze dwa najgorsze.... 🌻 Hanka to super ze juz wszytsko ok:)))) A ciuszki faktycznie sa piekne ja to bym mała co chwile przebierała... 🌻 Pytanie do mam naszych małych KOBIET :D:D:D:D Czy kupujecie jakas ekstra sukienke albo cos innego dla małych na swieta a moze juz macie?? Bo ja sie zastanawiam na taka czerwona sukieneczka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :-) nocka :-) super bałąm sie ze po szczepieniu bedzie fatalna ale ok :-) ........................................................................................................................................... ALEXIA kup sukieneczke kup :-) ja mam ich tyle że moja Olimpka nie zdążyła wszystkich włożyc i wrosła :-(Pewnie gdybym miała je wszystkie sama kupic to bym zbankrutowała :-( ale ciocia z anglii (moja psiapsiułka) stoi na posterunku :-) i ciagle sle cos nowego przysyła, musze sie wziasc za sprzedawanie tych ciuszków albo komus podaruje. Moja w spiochy i pajace tylko na noc a tak to mamy duzo spodni sweterków sukieneczek, getrów i tak sie przebieramy ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to ja musze cos zakupic bo my tyle nie mamy hehe wiec jutro akcja zakupy:P:P:P:P Ejjjj widziałyscie na nk zdj 1234....???????CUDNE HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) ja zadnych plamek na dziąsłach nie zauwazyłam:)................................................................................................a co do sukienek to mam juz na swieta różową taką pluszową, a na sylwestra szarą z myszką miki. ale to moja mama wymysliła ;p.....................................................................................................................pytanie do dziewczyn ktore biorą cerazette- macie plamienia? bo ja dostałam jakis mini okres chyba i nie wie jak to odczytywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore ale nic nie dostałam jeszcze a gin mowił ze po tym napewno nie dostane okresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........4 800 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............5800 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... .......6 360 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........4.700 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .5.150 groszek110684..Lena..........07.09.2012.......3450....... ...... mulfon83........Kornelia................8..........3 360.............4 400 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 (9).. 3 550...............4800. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......7200 domkwia..........Kacper.......11.09.2012........3450..... ..........6200 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............5100.. handzia26........Weronika........17.09.2012........2 810.. ........5200 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... .....5950 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............7 100 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 5 830 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280...............4 680 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............6 225 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o włosach, że wam wypadają a czy któraś z Was korzystała z maseczki którą proponowałam? 🌼 na święta mój W stracił prace.. to znaczy idzie na zwolnienie bo sie dowiedział, że jest na liscie do zwolnienia. Najgorsze jest to, że był najlepszym pracownikiem w firmie która jak widać nie szanuje pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszy karmieniu, tatuś w pracy więc Mały leży ze mną w łóżku. Swoją drogą wydaje mi się się że to dobry patent bo on zawsze jak jest na naszym łóżku to śpi dłużej i spokojniej po prostu czuję nasze zapachy. ............................................................................................................................................... Alexia czemu pytanie tylko do dziewczynek? Ja:P mam Synka i kupiłam mu strój wyjściowy ;) Na świeta itd Koszula męska body na guziki ;) I Spodnie ogrodniczki na to ;) ALe zazdorszczę posiadaczką własnie dziewczynek tych pięknych ubranek masakra ile tego dla dziewczynek jest slicznego................................................................................................................................................................. Co do ząbków to czasami dziecko potrawi urodzić się z pierwszym ząbkiem!!! I z tego co czytałam to choć pierwsze żąbki to 7-8 miesiać to mogą pojawić się już w 3 mc życia no i ważne jest też to że one mogą długo wychodzić np 2 miesiące. JA jak będę teraz w aptece to się zaopatrze w maść na dziąsła i posmaruje Małemu jak przestanie AZ tak pchać ręce to chyba ząbki.......................................................................................................................... Dziś kolejny cięzki dzień przede mną. Wczoraj robiłam zakpy latałam za prezentami wysłałam kartki itd itd MASAKRA Nawet nie wiecie jak ja się boje tych chrzcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia dziękuję Beti współczuje Ci bardzo! To okropne jak nie szanuję się wtym kraju ludzi! Wiecie może i teraz jest pełno rzeczy na półkach ale nie ma za co ich kupić, kiedyś nie bylo nic na półkach i może było tak lepiej przynajmniej każdy miał po równo. Wkurza mnie ten system. Megi ja chętnie odkupie ubranka. Moja siostra spodziewa się dziewczynki w kwietniu więc chętnie zrobię jej pakę Tylko zimowe rzeczy odpadają... Ale mówię serio jestem pierwsza do kupna! W anglii to jest super ja w Smyku za 60 zł kupuje 3 pary śpiochów a moja koleżanka za 60 zł przywiozła mi par 9! 3 razy taniej niech mnie szlag! Powiem że mój M żył kila lat w Angli wrocił i zaczeliśmy się spotykać no i ja czekałam w firmie na awans a on na nową pracę którą miał nagraną no i tak czekaliśmy i powiedzieliśmy że jak się nie zmieni to jedziemy na zmywak do Anglii no ale udało się i mu i mi tylko w sumie to nie wiem czy tam na zmywaku nie było by mi lepiej niż tu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa mój Dominik zasnął o 21.30 i obudził się o 6 a potem po karmieniu jeszcze zasnął i wstał o 8:30 :D jak by tak było codziennie :D rewelacja.. może uda się go tak nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234...Nie chciałam urazic młodych mezczyzn ale pytałam troche egoistycznie bo mam dziewczynke przepraszam.... :):):) Wiec pytanie do wszytskich czu kupujecie lub macie jakis eleganckie ciuszki dla swoich pociech??????:):):):):):):) 🌻 ja kupiłam ostatnio jakas maske u mojej fryzjerki i zobaczymy czy podziała aaaa i proponuje witaminy omegamed dla kobiet w ciazy i karmiacych drogie ale jak na mnie działaja:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234xyz... ja nigdy nie byłam za granicą i powiem szczerze, że bardzo mnie ciągnie, żeby wyruszyć i zacząć nowe życie.. kto wie może kiedyś do Niemiec wyjade tylko, że nie znam niemieckiego ale sie naucze na miejscu.. Polska jak dla mnie to kraj bez perspektyw i przyszłości, ja nie jestem patriotką! przykro mi z tego względu ale co zrobić jak nas traktują jak śmiecia zarabiamy z reguły śmieszne pieniądze i w sklepach jak piszesz drożyzna jest. Tak samo jak z miasta też nie jestem dumna, mieszkam w Łodzi w cetrum Polski i co? jajco że tak powiem, nic tu nie ma ładnego, żadnej starówki jak to jest we Wrozławoi Poznaniu, Warszawie Krakowie i innych miastach.. u nas jest centrum handlowe Manufaktóra która jak dla mnie jest piękna ale to tyle.. dobrze, że otworzyli Ikea. Nienawidze polityków i ich bezmyślnych rządów.. marze, żeby wyjechać stąd... tylko chciałabym mojego tate zabrać ze sobą.. to jedyna osoba za którą bym tęskniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety :) Beti :) Ja w Łodzi mieszkałam 26 lat, później 2 lata w Glasgow, później znowu chwilę w Łodzi a teraz w Piotrkowie Trybunalskim od prawe 2 lat .... Wierz mi, wszędzie dobrze, gdzie Nas nie ma, ja za Łodzią strasznie tęsknię, jak byłam w Szkocji, również tęskniłam i kiedyś na pewno zmobilizuje mojego Eł, żeby dom wybudować gdzieś w okolicach Bud Wandalińskich ;).... A Łódź niestety ma taką historię, jest miastem typowo przemysłowym, więc nie budowali starówki.... Ale mamy np. Księzy Młyn... masakra zaniedbany, ale mają go odnawiać w całości..... Co do pracy twojego partnera... takie niestety nastały czasy.... jest ogólnie padaczka... W mojej firmie z 300 osób zwolnili już około 100... a praca za granicą..... mam dwie wspaniałe przyjaciółki w Szkocji i kontakt z nimi niemal co drugi-trzeci dzień.... wierz mi za granicą też jest tragedia jeśli chodzi o pracę....Ja między innymi dlatego wróciłam do kraju w 2010 r.... nie chciałam pracować w sklepie (chwile pracowałam w Somerfieldzie :O tagedia) czy w jakiejś fabryce, a jak zrobili redukcje u mnie w biurze, to wiedziałam, że nie mam szans na znalezienie posady projektanta w tamtym rejonie, bo pozwalniali masę osób wtedy ..... Lipa jest ogólnie wszędzie.... Ale Ty pracujesz, prawda ?? Oby twojemu partnerowi udało się jak najszybciej znaleźć pracę, życzę Ci tego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i pisałaś o jakiejś maseczce na włosy, bedę musiała poszukać wstecz, bo wyłysieję niedługo... 1234 cudowne zdjęcie :D Już mnei moje ZUO małe woła :) Przepraszam kobiety, nie wiem kiedy to ponadrabiam wszystko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja tylko na chwilkę, bo nie korzystam z komputera u siebie. białe plamki na dziąsłach bsa normalne lolka ma takie od 2 miesiąca ale to jescze nie ząbki. alexia wspólczuje, ramysia tobie tez takich perypeti, u mnie nie jest też ciekawie ale to kiedyś napisze. Mała [po wizycie u lekarza ma sie dobrze, wyprzedza swój rozwój o jakis miesiąc. nie wiem co Wam miałam napisać. Wkażdym razie buziole dla Was i dla naszych forumowych dzieciaczków. Do usłyszenia- zdrówka Wam zyczę i w ogóle . Do następnego posta. CMOK CMOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
aha na wypadające garściami włosy - ja tak mam po ciązy a wczesniej tez przez zawirowania hormonalne- polecam baaaardzo żel do włosów lub szampon dermena. Mozna kupić w rosmanie lub aptece, Po kilka uzyciach wypadało tylko kilka włosów a teraz to koszamr. Znowu kupiłam ten szampon i juz troszkę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Witam Was dziewczynki ;-) Nasz noc o dziwo ok. Kacperek zasnął o 24 i obudził się o 5.30! Wzięłam go na cycusia i spaliśmy jeszcze do 8 :-) Ale za to co się działo potem... Nie wiem co mu jest.. Płacze i płacze.. Jeść nie chce, na widok butli wrzeszczy, dałam mu wodę to ją zwrócił, leżeć na chce, jak biorę go na ręce to jeszcze większa histeria, a najdziwniejsze jest to, że nawet wpada w płacz jak komórka mi zadzwoniła.. Eh.. ................................................................................................................................................................................................. Ja w wigilię ubiorę małego w body ze świętym Mikołajem i takim fajnym wierszykiem i czerwone albo białe spodenki, co do Sylwestra to nie mam pojęcia w co go ........................................................................................................................................................... betismile bardzo mi przykro z powodu pracy męża, ale dobrze robi, że myka na zwolnienie.. Brak słów na to, co się teraz dzieje na rynku pracy.. U mojego T z kolei jest tak, że ''starzy'' pracownicy są na o wiele gorszych warunkach niż ci nowi.. Ci nowi mają wyższą stawkę godzinową, większe premie itd.. a T z pozostałymi osobami od 5 lat ani podwyżki, ani porządnej premii NIC! ło ło ło moi bliscy znajomi wyprowadzili się do Szkocji jakieś 7 lat temu jak pracy było ogrom i całe szczęście utrzymali się w tej pracy przy redukcjach, ale ostatnio też mówili, że już się wszystko ''usrało'' i nie jest tak jak było, że wszyscy nowi, którzy przyjeżdżają licząc na dobrą pracę niestety szybko wracają do swojego kraju.. Oby to wszystko się zmieniło, bo źle się dzieje :-( a jak oglądam wiadomości to aż ''zamieram''-tyle zwolnień ma być w 2013 :-( Miłego dnia Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane U nas w miarę ok. Beti to naprawdę okropne jak dzisiaj traktowani są dobrzy pracownicy Oby szybko znalazł nową A jak ta maseczka się nazywała bo też musiałam przeoczyc Ja też moją ubióre w jakąś sukieneczke A gdzie się podziały Olczak z Dagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj byli u mnie moi rodzice, oj powiem Wam, że życie jednak jest bardziej skomplikowane, niż wydawało mi się, że będzie .... Kiedyś na spokojnie Wam napiszę co się teraz u mnie wyprawia... ale już muszę się pozbyć emocji z tym związanych ........................................................................................................................................ Ramysiu, wyglądasz kwitnąco, naprawdę, podzielam zdanie Megi :) ....................................................................................................................................... My Zuzańca też stroimy w świątczny strój :) jeszcze dosłownie wczoraj dostałam kolejne 11 kg ubranek dla ZUA od mych przyjaciółek ze Szkocji... więc jest w czym przebierać :) aż się nie mogę zdecydować :) ...................................................................................................................................... Czy ja gdzies przeoczyłam, co się dzieje z Robwalką ?????? .................................................................................................................................... domkwia, może Kacper ma gorszy dzień po prostu.... mojemu Zuzańcowi też się zdarza marudzić i nie wiedzieć samej czego chce i po prostu wyć i wyć i wyć :) ....................................................................................................................................... domkwia, jeszcze raz w związku z pracą w Szkocji, mi właśnie moja kochana Karolina mówiła ostatnio, że jest taka padaczka, że jej znajomej jakiś polak załatwiał pracę w fabryce za minimalną stawkę... i chciał od niej za to 400 funtów :O no masakra ..................................................................................................................................... Ajponka, ja też się pocę.... nie mam może uderzeń gorąca, ale pocę się niemiłosiernie... przed spaniem prysznic a rano budzę się dosłownie mokra.... nigdy zimą nie używałam etiaxilu, ale zaczęłam znowu bo normalnie "pachy mi śmierdzą" :O nie wiem czy to wróci do normy, bo nie wyobrazam sobie lata w tym momencie :O ................................................................................................................................... Madziulka, nie wiem czy to ząbeczki, ale ponoć od 3 miesiąca niektórym dzieciom już mogą się wyżynać ........................................................................................................................................... Alexia, oby Ci się jakos po ludzku to wszystko ułożyło dziewczyno 🌻 ........................................................................................................................................ Madziulka!! coś chciałam i zapomniałam :D to już chyba tak mi zostanie :D niestety, jak mi się przypomni i małe ZUO pozwoli mi to napiszę :) .......................................................................................................................................... Miłego popołudnia Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Ja też ubieram w święta małą w sukieneczkę, mam dwie ale w 1 już wystąpiła, poza tym mam też 2 ładniutkie sweterki, dżinsy także mam w co ją wystroic :D Ale nie wiadomo czy będę miała ją gdzie tak ładnie ubrac bo mój brat jest chory, mama mówi że to chyba zapalenie oskrzeli bo straaasznie kaszle więc do domu rodzinnego raczej nie pojedziemy, teściowej też nie ma bo wyjechała za granicę do swojej siostry po śmierci męża i wróci za miesiąc. Chyba będziemy siedziec sami.... najgorsza wigilia :( mam nadzieję że brat się wyleczy choc nie wiem czy i tak jechac????? Weronisia nie toleruje nic poza moim mlekiem i to prosto z cycusia,próbowałam jej dac probiotyk i nie da rady, próbowałam ze szklanki, łyżeczką,z butelki i albo wszystko wypluwa a ostatnio bardzo zwymiotowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×