Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość domkwia
Alexia współczuję takich teściów! Mają tupet! Megisu my telewizor wyłączamy, ale jak zaśnie to go włączamy jak leci coś ciekawego, ale rzadko to się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu a macie jonizator? Bo podobno jak dziecko śpi właśnie w pokoju gdzie jest sprzęt rtv to powinien byc bo wtedy wytwarza jony korzystne dla zdrowia które neutralizują jony te które tworzy np tv. Tak gdzieś czytałam. Pewnie więcej znajdziesz na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już kiedyś pisałam o tym ale nie uzyskałam odp więc pytam jeszcze raz czy u Waszych dzieci w kupkach też są białe grudki? Bo do tej pory myslałam ze tak ma byc ale teraz jakos mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam o to ogladanie tv z tego wzgledu że jak jest wyłączone swiatło i gra tv to bardzo miga i moja Olimpka nie moze spac wtedy, takze ona spi wieczorem w sypialni a my siedzimy w drugim pokoju i ogladamy tv a odlegość jest dosc spora pomiedzy tymi pokojami i nie zawsze słyszę jak kweka dlatego tez kiedys pytałąm o elektroniczną nianie. Z pokoju musze przejsc przez przedpokój kuchnię mały korytarzyk i dopiero do sypialni trochę metrów do pokonania jest z tego powodu pomysł nani ale mój maż wymyslij cos innego łączymy sie skype pomiedzy komputerem a iphonem, iphon zostaje przy łózeczku i nasłuchujemy w komputerze czy stęka :-) i mamy taką niby elektroniczną nianie :-) sory jesli pisze nieskłądnie ale drinkujemy sobie z moim Bartusem troszkę i lekko mi szumi w głowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANDZIA u nas są grudki ale nie białe w kolorze kupki był śluz ale przeszło :-) ......................................................................................................................................... a ja dalej nie mam okresu miałam dostac 22 i nic :-( kupiła test ciazowy , nie wiem czy jest sens jutro go zrobic.....niby pisze ze wykrywa ciąze od dnia.....az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia u nas też jest śluz czasem ale w kolorze kupy Megi nie martw się na zapas. Ja też będę powtarzać test 1 stycznia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektroniczna niania
mi sie bardzo przydaje, mieszkam i z doswiadczenia wiem ze jest to duze udogodnienie a koszt niewielki,narazie jestem tylko na naszym pietrze,ale bez stresu ide do drugiego pokoju wiedzac ze mi sie wlaczy jak bedzie jakis chalas:) albo np moge poodkurzac jak maly spi - bo jest czerwona lampka jakby sie dzidzia obudzila wiec nawet w halasie sie zobaczy ze cos nie tak:) Ja tv nie mam w sypialni i synek bardzo dobrze przesypia noce i nie ma problemu z zasypianiem:) Dziewczyny napiszcie czy macie nawilzacz powietrza i na co zwrocic uwage kupujac go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w domu
mialo byc :) * A biale grudki wydaja ni sie normalne w kupce jezeli sie karmi cycem,a jak mm to bym sie pediatry zapytala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieta swieta i po swietach:))))) Handzia co do kupek to ja nic nie poradze bo u nas sao co 7 8 dni i zadkie zółte bez zadnych dodatków.... 🌻 Megi fajny pomysł z tym kompem... ja tez miałam taka ochote sie napic przez te wszytkie nerwy... a tu tylko herbatka na laktacje albo karmi wygazowane:P 🌻 kurde nie wiem czy to okres czy jakies plamienie cholera jasna a tak dobrze było bez tego hehe Megi to zrob test ale moim zdaniem to jeszcze nie jest uregulowane i dlatego tak, ale powiem wam ze ja tez juz test robiłam ha ha i to chyba jedna z pierewszych bo sie zapomnielismy i miałam mega stresa hehe 🌻 Mała spi wiec ja ide sie ubierac i przygotowac bo jedziemy do miasta bo jutro mamy kontrole bioderek i nie ma postepów i ortopeda kazała przywiez ze soba szyne:((( jak nic sie nie poprawi i musze jechac ja kupic, jeszcze masc do pupy mi sie skonczyła.... U mnie pogoda jak na wiosne słonce pieknie swieci hehe gdzie ta zima.... aaa i musze hcyba kupic kombiznezon małej bo myslałam ze obchodzi w tym co ma ale niestety nie:(((( 🌻 A jak beda w lutym wyprzedaze to chyba kupie juz na przyszły rok:))) moze sie wstrzele w rozmiar:)))) Lece poki mała spi:)) Miłego dnia:********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :-) ............................................................................................................................................................ u nas nocka jak zwykle 2,4 pobudki :-) moja mała nigdy nie bała sie dzwieku odkurzacza mogłam przy niej sprzatac od wigilii cos sie stało....jak tylko usłyszy odkurzac zczyna strasznie płakac..nieiwem dlaczego???? a wasze dzieciaki? boją sie? ...................................................................................................................................... u mnie pogoda tez calkiem przyjemna :-) po 12 lecimy na spacerek :-) ................................................................................................................................... BUTELKOWE MAMY jak wcinają wasze maleństwa???? ponoc od czwartego miesiaca dziecko powinno juz jesc zadziej czyli 6 razy na dobe a wiecej. Moja niunia czasami zje 150 ml to wytrzyma 4 godziny a czasami nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej megi @ może byc jeszcze nieuregulowany, niektórzy tak mają - mój działa jak szwjcarski zegarek. ktos kiedys pytał o tabsy- ja brałam kilk alta zrobiłam 3 miesięczna przerwe i zaszłam w ciążę. teraz biorę je znowu- mam się dobrze, nie tyje, nie chudnę... moja mała ma 3 kombinezony 2 na styk, a jeden taki duży i od babci jeden taki, który założy w przyszłym roku jak za bardzo nie urośnie. po swiętach to prania mi się zebrało na 7 razy, bo m poprzynosił z budowy brudne ubrania a przed swiętami nie chciało mi się prac to dzis musze nadrobic zaległości. mała ma się lepiej, katarek prawie znikł.jakie macie sposoby na schudnięcie- oprócz mniej żreć? na razie nie wyskoczę na aerobić , zresztą od luetgo wracam do szkoły w weekendy i dopiero będzie hardkcore. miłego dnia zyczę i jednym zyczę 2 kresek innym jednej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMERFA ja jak chce schudnac stosuje dietę kopenhaską jest okropna i z głodu mozna umrzec ale wiem ze po niej schudne na 100% własnie sie do niej przymierzam ale najpierw musze przygotowac sie psychicznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Mój Tobiasz je 180 co 4 godziny czasem 150 co 3 wtedy a jeszcze rzadziej 120. Co do grudek w kupie białych to chyba niestrawione mleko. Co do tv to mam w sypialni i nie ma problemu ;) Alexia współczuje bardzo. Megi i jak test? Ja od męża dostałam suszarke do włosów. A mu kupiłam okularki na basen i skórzany pasek. Dziecko dostało kase od dziadków. miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmię piersią i dokarmiam mm i też są białe grudki w kupce ..........................................................................................................................................................................................my też mamy tv w pokoju gdzie jest mała ale jej nie przeszkadza w zasypianiu ..........................................................................................................................................................................................kurcze dziś miałam iść na szczepienie z Leną, ale od wczoraj coś więcej kicha, kataru niby nie ma tylko to kichanie, nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu nie zrobiłam bo zapomniałąm i rano sie wysiusiałam, niby mozna go robic o kazej porze dnia ale wole z rana...wiec bede robic jutro, bo niestety dalej nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia ja karmie tylko piersią i również są białe grudki w kupie. Jest to normalne przy karmieniu piersia to poprostu nie strawiona laktoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki to mnie uspokoiłyście z tymi grudkami. Chyba trochę świruję :) U nas też ładna pogoda, póki co 7 stopni więc dziś się wybieram na dłuższy spacerek :) Moja Isia przekręciła siędziś z brzuszka na plecy pierwszy raz sama :D raz jej pozakazałam i potem siup sama!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze zrezygnowac ze spacerku, zaczeło padac i strasznie wieje cholerka OLCZAK a jak u ciebie pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciiiłaaam!:D hej dziewczyny:) madziulka zmartwiłąm się jak przeczytałam, że jednak jedna kreseczka;/ale czekam na drugą:D Megisu a Ty co narozrabiałaś,że też testujesz?!:D.......................................................................................................................alexia ja pisałam o plamieniu po pigułkach. miałam przez 3 moze 4 dni takie dosyc konkretne, w sumie taki mały okres bo wkładka przemakała musiałam podpaske zakładac, ale jak sie skonczyło tak juz nie ma nic.....................................................................................................................................wszystkie piszecie o swoich swietach to moze i ja cos skrobnę, objedlismy sie po uszy, a teraz z pełnymi brzuchami nawet sie ruszac nie mozemy, dostałam od m bizuterię i bluzke i bluze, a marta dostała od babci ciuszki i od innych kase. świeta spedziłam spokojnie bez zadnych awarii, miło i ciepło i mimo ze nie lubie świąt to te jakos przeszły bez "bólu głowy", martusia aniołek grzeczna i kochana a z M tez wszystko jak po maśle :)................................................................................................................................................................................alexia przeczytalam co tesciowie ci wywineli w swieta i szczerze siedziałam pare minut z otwartą gębą i nie wiedziałam co myslec..no miazga! nie ma to jak wjebac sie do kogos na swieta pod pretekstem złęgo samopoczucia. w sumei to niezle sie urządzilil. nie musieli nic przygotowywać, nie musieli nic sprzątać, przyszli pojedli, zjebali humory i atmosfere i poszli. kurwa mają ludzie tupet. naprawde ci współczuję..;/...............................................................................................................................................................piszecie cos o kupkach- ja jakos nie skupiam sie nad kupkami ale jak mi czasem cos przeleci przez pampersa i sie ubrudzi ubranko to potem jak przepieram go ręcznie no to wiadomo ze tej kupy dotkne, to jest śliska i śluzowata. al enie pomyslałabym zbey to cos nieprawidłowego było. a białych grudek nie odnotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Właśnie robię obiadek Wróciłysmy ze spacerku i czekamy na m ELEKTRONICZNA NIANIO pytałaś o nawilżacz Ja kupiłam taki na prąd Wody wystarcza na cały dzień Paruje nieźle ale nie wiem czy się sprawdza bo nie mam urządzenia do pomiaru wilgotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama28
Hej, Ja oczywiscie po swietach obzarta i przytylam.Nawet juz brzuszkow nie Robie. Odchudzac tez mi sie nie chce. Jak tu znalezc w sobie motywackę? Pisze ze smartfona,ktorego dostalam od Mikolaja,ale jeszvze mi ciezko idzir Choc prezent super :-) Niania sie przydaje,a co do tv to uznalam,ze Kruszynks bedzir miec spokojniejszy sen jak tv bedzie wylączony. Moj R. chwilowo w domu.Spraw do zalatwienia duzo,a nam sie z domu wyjsc nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Hejka :-) Święta, Święta i po Świętach ;-) Kacperek dzisiaj płacze i płacze i całe piąstki w buzi.. Już mi go tak szkoda było, bo widać było, że cierpi i padałam i Ibufen dla dzieci.. Uspokoił się na 40 min i znowu płacz ;-( eh.. Miłego dzionka życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama28
Kurcze,a moja Niunia jest od kilku dni bardzo senna....mam sie martwic?Jest osowiała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 a może poprotu pogoda tak na nią wpływa, dziecko też człowiek ;) Jeśli nie ma biegunki, je normalnieto nie masz się czym martwic. My byłyśmy na spacerku choc pogoda się zepsuła, wiało trochę i pod koniec zaczęło kropic ale co tam, z cukru nie jestem a mała nie zmokła :) i stało się zjadłam kawałekk ciasta czekoladowego, nie mogłam się powstrzymac. Mam nadzieję ze małej nic nie będzie. Bo kurcze narobiłam śledzi, sałatek , to ciasto (resztę kupiłam) i nic nie wolno jesc :( to chociaz ten kawałek. A Wy mamusie karmiące piersią jadłyscie normalnie w święta czy też ślinka tylko ciekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Handzia od małego kawałeczka nic nie powinno być.. Ja w wigilię generalnie tylko rybkę gotowaną jadłam i twardo się ''trzymałam'', ale na wieczór nie wytrzymałam jak patrzyłam na to ciasto, które mnie tak zachęcająco wołało do siebie hihi ;-) i skusiłam się na malutki kawałek serniczka.. O dziwo nic Małemu nie było, a ma przecież skazę białkową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia ja tez zjadłam ciasto czekoladowe.... i to az dwa kawałki... nawet wczoraj zjadłam sałatki.... i troche mała bolał brzuszek ale kurde cos trzeba zjec.... musze ja powoli przyzwyczaic bo inaczej to nigdy nic nie zjem a mała juz ma 3miesiace wiec powoli powoli cos trzeba wprowadzac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia ja pochłonełam wszystko:-D Jem wszystko oprócz kiszonych rzeczy Łącznie z czekoladą;-) Kupki są codziennie,mała nie płacze więc chyba akceptuje mamy obżarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×