Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

dzien dobry melsujemy sie z rana...mała nie spi mi od 6 chyba ja boli brzuszek bo taka marudna i mam pytanie bo dzis 9 dzien bez kupy podac jej czopek glicerynowy????? Mowia zeby nie podawac bo sie przyzwyczai i nie bedzie chciała sama kupy robic ale ja juz nie wiem co mam zrobic:((( 🌻 dzis kontroloa bioderek mam nadzieje ze juz ostatnia.... Lece bo juz płacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka czy wasze dzieci dalej mają czkawki ??? u nas są okropne...nie dają zasnąc i męczą ja srasznie i po niczym nie przechodzą :-( .......................................................................................................................................... DO MAM BUTELKOWYCH w jakiej pozycji karmicie dziecko? na gołej ręce? czy podkładacie rozek albo podusie? Moja Olimpia ostatni nie chce spokojnie leżeć na mojej lewej ręce bo tak ją karmiłam, nie podkładałam nic. Nie chciała jesc, wiec odłożyłam ją na poduche na łóżku i zjadła na leząco. Nie wiem czy to prawidłowe...ja na leząco nie umiałabym spozywac mleczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka czy wasze dzieci dalej mają czkawki ??? u nas są okropne...nie dają zasnąc i męczą ja srasznie i po niczym nie przechodzą :-( .......................................................................................................................................... DO MAM BUTELKOWYCH w jakiej pozycji karmicie dziecko? na gołej ręce? czy podkładacie rozek albo podusie? Moja Olimpia ostatni nie chce spokojnie leżeć na mojej lewej ręce bo tak ją karmiłam, nie podkładałam nic. Nie chciała jesc, wiec odłożyłam ją na poduche na łóżku i zjadła na leząco. Nie wiem czy to prawidłowe...ja na leząco nie umiałabym spozywac mleczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka czy wasze dzieci dalej mają czkawki ??? u nas są okropne...nie dają zasnąc i męczą ja srasznie i po niczym nie przechodzą :-( .......................................................................................................................................... DO MAM BUTELKOWYCH w jakiej pozycji karmicie dziecko? na gołej ręce? czy podkładacie rozek albo podusie? Moja Olimpia ostatni nie chce spokojnie leżeć na mojej lewej ręce bo tak ją karmiłam, nie podkładałam nic. Nie chciała jesc, wiec odłożyłam ją na poduche na łóżku i zjadła na leząco. Nie wiem czy to prawidłowe...ja na leząco nie umiałabym spozywac mleczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry melsujemy sie z rana...mała nie spi mi od 6 chyba ja boli brzuszek bo taka marudna i mam pytanie bo dzis 9 dzien bez kupy podac jej czopek glicerynowy????? Mowia zeby nie podawac bo sie przyzwyczai i nie bedzie chciała sama kupy robic ale ja juz nie wiem co mam zrobic:((( 🌻 dzis kontroloa bioderek mam nadzieje ze juz ostatnia.... Lece bo juz płacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko już 9! Własnie wstałam ;) CO prawda Mały poszedl spać o 20.30 i obudził się o 22, 6 i 8 na jedzenie ale to było przez sen i dalej śpi ;). Dziś wizyta księdza więc idę piec sernik i sprzątać chałupę. Dziś 3 dzień diety i jak narazie-2kg no ale nie ma co się oczukiwać że to pewnie woda a nie tłuszcz ;) Powodzenia na sesji ja już to mam za soba prócz..... pracy mgr i jak sobie pomyślę o tym że muszę ja zacząć pisać to mi się nie dobrze jakoś robi no ale ;) Karmie zawsze na lewej ręce bez poduszki. Mój M karmi na prawej zwiazku z asymetrią chce ją tak niwelować a ja jakoś nie umiem na prawej. Dobra uciekam dziewuszki moje kochane bo serio boję się tej wizyty. Na wsi to wiecie jak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) widzę że nie tylko Dagmara dziś zwariowała bo cafe coś dubluje posty. Daga nie śpi od 6.30. Nic jej się nie podoba. Jak jutro też taka będzie to już widzę szczepienie... Ja mam kolędę w piątek :) i ciasta nie pieke :) jak by ksiądz miał u każdego kogo odwiedza zjeść kawałek to fajnie by wyglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) widzę że nie tylko Dagmara dziś zwariowała bo cafe coś dubluje posty. Daga nie śpi od 6.30. Nic jej się nie podoba. Jak jutro też taka będzie to już widzę szczepienie... Ja mam kolędę w piątek :) i ciasta nie pieke :) jak by ksiądz miał u każdego kogo odwiedza zjeść kawałek to fajnie by wyglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megisu ja karmię małą albo normalnie ją trzymam na ręce albo na leżąco jak sobie lezy w łóżeczku. Tylko pod materacem mam podusie i ten materac jest lekko uniesiony do góry. my juz po kolędzie. na szczęscie. teraz mam problem z gościem od mebli. szkoda gadać. żamówiłam inne fronty, okazało się, że przyszły inne i zrobiliśmy kuchnie pod ich kolor. a teraz okazało się, że tylko jeden jest inny a reszta ta co miała byc i kuchnia znowu do przeróbki. dzis wieczorem jade do gościa to go zbeztam. grrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megisu ja karmię małą albo normalnie ją trzymam na ręce albo na leżąco jak sobie lezy w łóżeczku. Tylko pod materacem mam podusie i ten materac jest lekko uniesiony do góry. my juz po kolędzie. na szczęscie. teraz mam problem z gościem od mebli. szkoda gadać. żamówiłam inne fronty, okazało się, że przyszły inne i zrobiliśmy kuchnie pod ich kolor. a teraz okazało się, że tylko jeden jest inny a reszta ta co miała byc i kuchnia znowu do przeróbki. dzis wieczorem jade do gościa to go zbeztam. grrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Kurcze padam na twarz. Nie dość, że Młody standardowo poszedł spać po 24.. to w dodatku obudził się o 1.30 z wielkim krzykiem i płaczem. Dałam mu jeść, ale on nadal krzyczał. Nosiła, bujałam i nic. Po 2 wymiękłam i wzięłam go do naszego łóżka, dałam cycusia i jak ręką odjął. Co mnie ''zaniepokoiło'' to to, że jak mu wypadł to wrzask na nowo więc nockę miałam na czuwaniu, czy aby cycuś jest tam gdzie powinien ;-) ;-) nie mam pojęcia co to była za akcja ze strony Kacperka ;-) .............................................................................................................. Mama28 dziękuję :-) Co do buźki to nie mam pojęcia co to może być.. Co do machania głową to Mały jak zasypia to kręci głową na lewo i prawo dość szybko i jak zaczyna się budzić to czasem też tak robi. .............................................................................................................. Olaczak to może Daga właśnie próbuje przekręcić się na brzuch? ............................................................................................................ Smerfa może wypróbuj inny kremik?? Może ten co masz sobie nie radzi? Kacper miał szorstkie plamy (przy skazie) i pomógł Emolium krem specjalny. ............................................................................................................ Alexia ja bym dała czopik, już troszkę za długo bez kupki. Powodzonka na bioderkach.................................................................................................... Megi mój ma czkawkę od czasu do czasu. Ja karmię na leżąco małego, od czasu do czasu na rękach. Młody jak tylko zrobił się większy i ruchliwy to tylko chciał jeść w pozycji leżącej. Póki co idzie mu takie jedzenie dobrze, ani się nie krztusi ani nic. Lekarz powiedział, że to jest jak najbardziej prawidłowa pozycja do jedzonka, bo też myślałam, że na leżąco nie powinno się karmić, a jednak jak najbardziej można...................................................................................................... 1234 a kiedy masz obronę pracy?? Ja też muszę się zabrać za pisanie (obrona w czerwcu) i nie wiem jak to zrobię.. Ja staraliśmy się o Kacperka to byłam pewna, że wszystko ogarnę bez problemu, ale rzeczywistość okazała się inna ;-( .......................................................... Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdi ja szczepilam na pneumokoki i pielegniarka nam mowila , ze moze byc bardzo wysoka goraczka, a mala miala tylko pod wieczor 37,5 i sama temp. przeszla :) Poza tym nic sie nie dzialo :) Robwalka nie przejmuj si e - ja jak zagladam raz na jakis czas to tez nikt mnie nie zauwaza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia pewnie , ze podaj czopka. Po co dziecko ma sie meczyc. Moja ciocia pracuje w Krakowie w instytucie pediatri i mowila , ze one wcale nie uzalezniaja ( chyba , ze dajesz codziennie ) . Mysmy dawali po polowie jak mala miala problemy. Moja Gabrysia tez strasznie potrafi krecic glowka przez sen :) To chyba normaLNE. Moze wtedy im sie cos sni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uwazam ze nie ma sie o co obrazac ja nieraz jak nie pisze to tez nikt nie pyta albo jak pisze to nie raz nikt nie odpowiada ale sie nie obrazam.... Skoro wchodzicie i czytacie forum to czemu sie nie udzielacie??? 🌻 Ja tez szczepiłam na pneumo i nic nie było małej nic a nic ale po tej 6w1 to mi spi dwa dni hehe ale mowiła ze to tak moze sie zdarzyc... 🌻 U mnie sypie i to tak pieknie takie grube płaty sniegu i tak powoli powoli..... lubie taka zime jak ja sobie siedze w ciepłym mieszkanku a za oknem takie zimno... Mam ochote na grzane piwo.... albo wino...:) 🌻 Ide bo mam pranie do prasowania a mała spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAa własnie kupa jest po czopku ale jest:) konsystencja i kolor idealne:)))Dziekuje:*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też w czerwcu i zamiast bronić się rok temu w ciąży to nie lenia miałam na l4 siedziałam w domu pierdziałam w stołek a teraz...... Pewnie też bym nie piekła gdyby nie to że ksiądz miał być na przyjęciu po chrzcie ale związku że do niego przyjechał inny ksiądz na świat zresztą mój dawny katechetę to do mnie nie przyszedł.... ale kazał sobie zamrozić barszczu którego zresztą nie miałam więc upiekłam ciasto a co tam ;) Mam pytanie do dziewczyn które też biora tabletki anty. Którego dnia po odstawieniu dostajecie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okresu mam nie dostac przy moich tabsach... Moja królewna spi juz dwie godziny.... posprzatałam poprasowałam i juz mie sie nudzi poszła bym sie przespac ale jak sie poloze to sie pewno obudzi hehe byłam na dworze smieci wyrzucic i chyba wyjde z nia na chwilke bo jest bardzo przyjemnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny ale muszę się wypowiedzieć Jak mnie wkurwiają takie teksty Nie pisałam a nikt nie zauważył Albo czytam was na bieżąco i nikt nie pytał co u mnie albo tysiąc tego typu bzdur Każda z nas ma własne problemy.u jednej ma skaze u drugiej płacze u trzeciej nie śpi i każda z nas pisze tu żeby się wygadać i szuka porady Jakby każdy miał pamiętać która jest ,która co napisała to byśmy musiały mieć 5głów Gdyby każdy sprawdzał czy ktoś o kimś pamięta to to forum już dawno by umarło Ja mam rodzinę,swoje życie i zaglądam tu bo lubię was czytać i ogólnie was ale jak czytam Te FOCHY rodem z przedszkola to mi się odechciewa Możecie się na mnie obrazić ale to jest moje zdanie Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisiu, Sebastain ma czkawkę najczęściej po odbiciu albo jak się mu uleje...niestety nie chce tego popić herbatką - krztusi się przy tym, zwykle czekam az sama przejdzie...................................................................................................................................... Ja karmie na lewym ramieniu, na leżaco zdarzyło sie kilka razy, ale on przy tym zasypia i potem musiałabym go rozbudzać, żeby odbił, więc wolę na rękach karmić...................................................................................................................... Domkwia trzymam kciuki, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny ale muszę się wypowiedzieć Jak mnie wkurwiają takie teksty Nie pisałam a nikt nie zauważył Albo czytam was na bieżąco i nikt nie pytał co u mnie albo tysiąc tego typu bzdur Każda z nas ma własne problemy.u jednej ma skaze u drugiej płacze u trzeciej nie śpi i każda z nas pisze tu żeby się wygadać i szuka porady Jakby każdy miał pamiętać która jest ,która co napisała to byśmy musiały mieć 5głów Gdyby każdy sprawdzał czy ktoś o kimś pamięta to to forum już dawno by umarło Ja mam rodzinę,swoje życie i zaglądam tu bo lubię was czytać i ogólnie was ale jak czytam Te FOCHY rodem z przedszkola to mi się odechciewa Możecie się na mnie obrazić ale to jest moje zdanie Pa Ps. ROBWALKA jak miałaś problemy przed świętami to każda oferowała ci pomoc Sorry ale świat nie kręci się tylko wokół ciebie Może jak potrzebujesz takiego szczególnego zainteresowania swoją osobą to może załóz nowy topik na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny ale muszę się wypowiedzieć Jak mnie wkurwiają takie teksty Nie pisałam a nikt nie zauważył Albo czytam was na bieżąco i nikt nie pytał co u mnie albo tysiąc tego typu bzdur Każda z nas ma własne problemy.u jednej ma skaze u drugiej płacze u trzeciej nie śpi i każda z nas pisze tu żeby się wygadać i szuka porady Jakby każdy miał pamiętać która jest ,która co napisała to byśmy musiały mieć 5głów Gdyby każdy sprawdzał czy ktoś o kimś pamięta to to forum już dawno by umarło Ja mam rodzinę,swoje życie i zaglądam tu bo lubię was czytać i ogólnie was ale jak czytam Te FOCHY rodem z przedszkola to mi się odechciewa Możecie się na mnie obrazić ale to jest moje zdanie Pa Ps. ROBWALKA jak miałaś problemy przed świętami to każda oferowała ci pomoc Sorry ale świat nie kręci się tylko wokół ciebie Może jak potrzebujesz takiego szczególnego zainteresowania swoją osobą to może załóz nowy topik na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny ale muszę się wypowiedzieć Jak mnie wkurwiają takie teksty Nie pisałam a nikt nie zauważył Albo czytam was na bieżąco i nikt nie pytał co u mnie albo tysiąc tego typu bzdur Każda z nas ma własne problemy.u jednej ma skaze u drugiej płacze u trzeciej nie śpi i każda z nas pisze tu żeby się wygadać i szuka porady Jakby każdy miał pamiętać która jest ,która co napisała to byśmy musiały mieć 5głów Gdyby każdy sprawdzał czy ktoś o kimś pamięta to to forum już dawno by umarło Ja mam rodzinę,swoje życie i zaglądam tu bo lubię was czytać i ogólnie was ale jak czytam Te FOCHY rodem z przedszkola to mi się odechciewa Możecie się na mnie obrazić ale to jest moje zdanie Pa Ps. ROBWALKA jak miałaś problemy przed świętami to każda oferowała ci pomoc Sorry ale świat nie kręci się tylko wokół ciebie Może jak potrzebujesz takiego szczególnego zainteresowania swoją osobą to może załóz nowy topik na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe dziś wariuje ale ten wyżej to jest cały post który miałam do przekazania bo w poprzednim ucieło końcówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe dziś wariuje ale ten wyżej to jest cały post który miałam do przekazania bo w poprzednim ucieło końcówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej girls:* ja chciałam sie tylko zameldować, że żyję i wszystko u nas w porządku ale mam teraz w szkole taki zapierdol, ze nie wiem w co rece włożyc a internet mnie rozprasza wiec staram sie go nie załanczac. poki mała spi czy cos to ja wkuwam. musze wytrzymac do konca stycznia. nie mam czasu czytac co pisałyscie ale mam nadzieje ze wszystko u was ok, ze dzidziuśki zdrowe i szczesliwe i, że wam sie spokojnie i dobrze żyje. odezwe sie raz na jakiś czas ale pełny lajcik dopiero od lutego. więc ja spadam a Wy sie "czymcie" :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej girls:* ja chciałam sie tylko zameldować, że żyję i wszystko u nas w porządku ale mam teraz w szkole taki zapierdol, ze nie wiem w co rece włożyc a internet mnie rozprasza wiec staram sie go nie załanczac. poki mała spi czy cos to ja wkuwam. musze wytrzymac do konca stycznia. nie mam czasu czytac co pisałyscie ale mam nadzieje ze wszystko u was ok, ze dzidziuśki zdrowe i szczesliwe i, że wam sie spokojnie i dobrze żyje. odezwe sie raz na jakiś czas ale pełny lajcik dopiero od lutego. więc ja spadam a Wy sie "czymcie" :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej girls:* ja chciałam sie tylko zameldować, że żyję i wszystko u nas w porządku ale mam teraz w szkole taki zapierdol, ze nie wiem w co rece włożyc a internet mnie rozprasza wiec staram sie go nie załanczac. poki mała spi czy cos to ja wkuwam. musze wytrzymac do konca stycznia. nie mam czasu czytac co pisałyscie ale mam nadzieje ze wszystko u was ok, ze dzidziuśki zdrowe i szczesliwe i, że wam sie spokojnie i dobrze żyje. odezwe sie raz na jakiś czas ale pełny lajcik dopiero od lutego. więc ja spadam a Wy sie "czymcie" :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×