Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Handzia używam Dad ale te 4 kupiłam w rossmanie 2 szt z babydream też nie złe są :) i tak jak mówię na wysokość może o centymetr wyższe są a na szerokość takie same................. Ja ubranka zostawiam bo chce mieć jeszcze jedne dziecko :) wkładam je w worki próżniowe i do piwnicy :)................ Ja zrobiłam test. Lekarka kazała mi spróbować z mm na noc. Dałam jej łyżeczka bo z butelki nie wie jak (kupiłam mała saszetke) i wypluwala a jak wycisnełam na łyżeczkę moje mleko to nie uronila ani kropelki :). Jakoś jeszcze te 3 tyg z co półtoragodzinnymi pobudkami wytrzymam a potem jak skończy 4 miesiące to kupie kaszke bezsmakowa i będę robić na moim mleku. Może się uda. Nie powiem, podskoczyły mi morale jak Dagmara chce tylko moje mleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia używam Dad ale te 4 kupiłam w rossmanie 2 szt z babydream też nie złe są :) i tak jak mówię na wysokość może o centymetr wyższe są a na szerokość takie same................. Ja ubranka zostawiam bo chce mieć jeszcze jedne dziecko :) wkładam je w worki próżniowe i do piwnicy :)................ Ja zrobiłam test. Lekarka kazała mi spróbować z mm na noc. Dałam jej łyżeczka bo z butelki nie wie jak (kupiłam mała saszetke) i wypluwala a jak wycisnełam na łyżeczkę moje mleko to nie uronila ani kropelki :). Jakoś jeszcze te 3 tyg z co półtoragodzinnymi pobudkami wytrzymam a potem jak skończy 4 miesiące to kupie kaszke bezsmakowa i będę robić na moim mleku. Może się uda. Nie powiem, podskoczyły mi morale jak Dagmara chce tylko moje mleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodamamapyta, dostałam paczkę ze słoiczkiem i kuponami do rossmanna i wśród nich był kupon nad drugą paczkę za grosza ze słoiczkiem i piciem marchewkowym... no i w obu łyżeczki :) co do szczepień skojarzonych jestem tego samego zdania co handzia, boję się skojarzonych, bo nie wiadomo co w nich siedzi i co z tego wyjdzie.... miłej nocy kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy to robicie że z hippa wam przysyłają? Ja jestem tam zarejestrowana ale nic mi nie przysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak, nie wiem, po prostu przysłali, rejestrowałam się chyba na stronie, albo mieli dane ze szpitala, tego nie powiem, bo nie pamiętam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dostałam z hipp paczkę był deserek i łyzeczka :-) i kupon na kolejną paczkę oraz kupony rabatowe na inne pyszności :-) moja mała z hipp wcina marchewkę z ziemniakiem z gerber nie chce. Dzisiaj na wieczór przed mleczną kolacją dałam jej 3 łyzeczki tego przysmaku na noc z hipp to jest kaszka z biszkoptami ale jej smakowała ....:-) oj rany aż mi się smiac chciało jak wodziła oczami za słoiczkiem jak zakrecałam i powiedziałam koniec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nadal pierzecie ubranka w specjalnych proszkach dla niemowląt? pytam te dziewczyny, których dzieci nie mają problemów ze skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nadal pierzecie ciuszki w proszku specjalnie przeznaczonym dla niemowlat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domkwia - Seba miał juz kilka razy morfologię robioną. W szpitalu pobierali mu z żyły na główce (straszny wrzask) a unas w przychodni jak miał 2 razy pobierane z paluszka to nawet nie zauważył, że został ukłuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak mój synek ma co prawda alergię, ale ja wszytsko piorę w płynie do prania Biały jeleń, nasze rzeczy też (ogólnie staram się stosować jaknamniej chemii).Płyn tani i radzi sobie dobrze w niskich temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stała cyztelniczka
Olczak a moze masz za suche powietrze, ze Daga tak sie budzi? Moj synek tez tak mial...po prostu chcialo mu sie pic...kupilismy nawilzacz i znow swietnie sypia w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja jzu na nogach mała jeszcze spi m juz w pracy obiad przygotowany i teraz chwilka dla mnie:))) Mała w nocy zabolał brzuszek albo za duzo zjadłam słodkiego albo paluszków...az wstyd sie przyznac bo juz zjadam wszystko... 🌻 Ja dalej piore w tych proszkach bo moj m kupił jak były na promocji ale raz sie zapomniałam i wyprałam w naszym i nic jej nie było wiec jak sie skoncza to bede próbowac prac w naszych... 🌻 Ja ciuchy tez wkładam do worków i na strych... a moze jeszcze mi sie przydadza... 🌻 Megi ja pralki nie pozałowałam... choc bardzo sie ucieszyłam z Waszego zakupu:)) dobrze ze mozna oddac:))) 🌻 Netka jak Zosienka po odwiedzinach??? 🌻 MY jeszcze uzywamy 3 ale pewno po skonczeniu przejdziemy na 4!! 🌻 Ide cos posprzatac poki mała jeszcze spi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja jzu na nogach mała jeszcze spi m juz w pracy obiad przygotowany i teraz chwilka dla mnie:))) Mała w nocy zabolał brzuszek albo za duzo zjadłam słodkiego albo paluszków...az wstyd sie przyznac bo juz zjadam wszystko... 🌻 Ja dalej piore w tych proszkach bo moj m kupił jak były na promocji ale raz sie zapomniałam i wyprałam w naszym i nic jej nie było wiec jak sie skoncza to bede próbowac prac w naszych... 🌻 Ja ciuchy tez wkładam do worków i na strych... a moze jeszcze mi sie przydadza... 🌻 Megi ja pralki nie pozałowałam... choc bardzo sie ucieszyłam z Waszego zakupu:)) dobrze ze mozna oddac:))) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja z rana na chwilę :) ........................................................................................................................................ Olczak, ja piorę dalej w Loveli żelu, nie wiem kiedy przerzucę się na nasze pranie, my używamy persila żelu i ma zdecydowanie bardziej intensywny zapach, wydaje mi się, że nawet po kilku płukaniach może być dla niej zbyt intensywny..... tego się obawiam, nie uczulenia ;).................................................................................................................................... Później się laseczki odezwę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u nas noc ok tylko 3 pobudki ale to pewnie po szczepieniu. Po za tym żadnych skutków ubocznych nie miała. Co do tego suchego powietrza to spróbuje dziś zakręce na noc kaloryfer dam jeszcze na niego mokry ręcznik i wywietrze przed samym spaniem pokój. Zobaczymy :) dziękuję w każdym razie za zainteresowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstaje o 6 przygotowywuje sobie zupe, i np jak robie koltety to ubijam i mocze w jajku z przyprwami a zupe wstawiam i mi sie gptuje popołudniu tylko odgrzewam i gotuje ziemniaki albo cos innego i mieso... i cały dzien praktycznie nie mysle o gotowaniu.... a jak jzu bede miec swoja kuchnie tooooooooo tam bede miec krzesełko dla małej i tam bedziemy spedzac całe dnie i gotowac piec sobie jakies pysznosci..... 🌻 Olczak u nas do spania jest 18/17 stopni i uwazam ze w sam raz lepiej przykryc dwoma kocykami a zeby sie lepiej oddychało... spróbuj moze akurat za ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno ze sa takie dnie jak np.wczoraj była tylko zupa bo nie chciało mi sie drugiego... ale staram sie zawsze cos ugotowac... jak mieszkalismy iu tesciów to tesciowa mi powtarzała ze obiad ma byc na 16 bo wtedy synus wraca z pracy a ja jej na to a co jak bedzie na 16.15??? to ona mi robiała wywody ze tyle mam do roboty zeby gotowac na 16 a jak nieraz nie miałam czasu bo np. byłam na miescie czy u lekarza albo w pracy i wracałam i nie chciało mi sie gotowac to zamawiałm pizze albo chinczyka to dopiero były akcje ze nie szanuje kasy hehe masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno ze sa takie dnie jak np.wczoraj była tylko zupa bo nie chciało mi sie drugiego... ale staram sie zawsze cos ugotowac... jak mieszkalismy iu tesciów to tesciowa mi powtarzała ze obiad ma byc na 16 bo wtedy synus wraca z pracy a ja jej na to a co jak bedzie na 16.15??? to ona mi robiała wywody ze tyle mam do roboty zeby gotowac na 16 a jak nieraz nie miałam czasu bo np. byłam na miescie czy u lekarza albo w pracy i wracałam i nie chciało mi sie gotowac to zamawiałm pizze albo chinczyka to dopiero były akcje ze nie szanuje kasy hehe masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, no niestety starsze pokolenie uważa, że gotować trzeba samemu, że tak jest najlepiej i najtaniej..... ale trzeba robić swoje i być w tym konsekwentnym :) dobrze że się od nich wyrwałaś Dziewczyno, naprawdę :) Moja teściowa też dalej robi po swojemu te dziwne podchody, ale już mi tak ręce opadają momentami, że nawet nie chce mi się tego pisać... .................................................................................................................................................. Mała zaczyna koncert :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja spi juz cała godzine ale jzu sie wierci wiec pewno zaraz bedzie koniec tego dobrego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetsem ja :) Moja mała drze się od wczoraj,nie wiadomo o co jej chodzi, wcz nawet musiałam ją nosic i bujac jednocześnie karmiąc piersią,tylko tak się uspokajała, dziś juz to nie działa, boli mnie kręgosłup od tegonoszenia a jej i tak nic nie pasuje, pospała teraz pół godzinki ale już widze ze nie śpi, nic do niej nie mówię bo póki co leży spkojnie a ja mogę odpoczac. No i juz się zaczyna...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia moze brzuszek?? zabki???? a moze ma gorszy dzien moze zabierz ja na dwór..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spi a raczej drzemie mi przy cysiu,wcz byłamz nia na spacerze i bez zmian, zaraz ja ubiore i tez wyjde,chociaz odetchne swiezym powetrzem w parku. moze i brzuszek ale nie prezy sie wiecsama nie wiem,a dziasełka nie sa opuchniete. moze to ten skok rozwojowy? najgorszy jest mój kregosłup,masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×