Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ja pilnie potrzebowałam infalatora jak mały był przeziębiony pojechałam do super pharm a że było przed świętami to kupiłam jaki był a był fajny i w promocji za 100. cos takiego http://orthomedical.com.pl/pl/p/Inhalator-Rossmax-NA-100-w-zestawie-smoczek-inhalujacy/213 i jest taki wyziewnik i jest tez maseczka ale mi się wydaję że na maseczke to on jest za mały i kłade go po prostu przy wyziewniku. Tym bardziej że dostał berodual a to silne krople. Alexia współczuje Ci bardzo. Domkwia no właśnie a może jest mu za gorąco, a co ciągłego noszenia to może pomyśl o chuście? wtedy można dużo rzeczy zrobić a dziecko spokojniejsze bo przy sercy matki handzie brak słów dla tych naszych facetów. ja powiedziałam że nie pojde z nim do lozka do puki nie zaplanuje jakiesgos super ekstra wieczoru. no i co poddałam sie bo bez seksu jakoś cięzko zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja też tak zawsze go karzę ale i tak się poddaje :) co tu tak cicho dzisiaj? już po weekendzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje plecy już ok :) od wczoraj wkładam Dagmare w nosidelko które przy okazji mi fajnie odciąża plecy więc może jest to jakiś sposób. ALEXIA trzymam za Was kciuki! DOMKWIA a może ząbki? Dzieci wtedy mogą się dziwnie zachowywać lub skok rozwojowy? HANDZIA facet to świnia i tyle. Mój m też często do nie potrafi docenia mojej pracy więc wiem co czujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Dziękuję za wsparcie kochane! Jutro spróbuję tak jak radzicie ubrać go lżej. W taką pogodę ubierałam go w body z długim rękawem, koszulka z długim rękawem, rajstopki, spodenki i skarpetki i kombinezon no i przykryty kocem i założona ta osłona gondoli (nie wiem jak to nazwać ;-)). Jutro założę mu body koszulkę i rastopy i kombinezon. Oby to było to.. .............................................................................................................................................................................. ŁO ŁO ŁO jak jutro też tak będzie, to zrobię jak radzisz i pójdę do lekarza. ............................................................................................................................................................................ HANDZIA faceci niestety nic nie rozumieją :-( dla nich to wszystko wydaje się takie proste... myślą, że wszystko samo się robi.. głowa do góry mimo, że łatwo nie jest.. Skłamał pewnie dlatego ,żeby głupio bez kumplem nie było, że nic nie robi Super, że Twoja mała usiadła :-) .......................................................................................................................................................................... SMERFA dokładnie o to samo chciałam zapytać z tymi białymi ciuszkami. Ja piorę w dzidziusiu i też po kilku praniach mam szarawe :-( ...................................................................................................................................................................... ALEXIA boziu jak oni to widzą?? przecież małe dziecko tyle czasu bez jedzenia nie da rady :-( trzymam mocno za Was kciuki!! ............................................................................................................................................................ OLCZAK Cieszę się, że plecy ok i mam nadzieję, że tak pozostanie ......................................................................................................................................................... Nocka znowu zapowiada się koszmarnie, Kacper już daje czadu.. Ma straszną chrypę od tego krzyczenia, a jeszcze krzyczy ile się da.. Kolorowych snów i jeszcze raz dziękuję :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej MAdziulka jestem jestem, tylko szczerze to brak mi czasu i weny, żeby coś sensownego sklecić. Weekend intensywny, teraz mam praktycznie mase pracy związanej z przygotowaniem do sezonu i lipton pipton z czasem wolnym. Do tego Zosia absorbuje całą sobą. Nauczyła się krzyczeć i jak ją odkładam np. do bujaczka i posiedzi w nim ciut dłużej to zaczyna tak się drzeć w niebogłosy, ale nie z płaczu tylko krzyczy jakby kogoś wołala lub kogoś wyzywała! Do tego takim impetem, że uszy więdną. Na tą chwilę padam z nóg... Czytałam was pobieżnie, dlatego pobieżnie odpiszę 🌼 Smerfa, zmęczenie Ci sie udziela, bo bredzisz głupoty :D:D:D Złą matką jest Katarzyna w. z sosnowca... Domkwia, gratuluję pięknie zdanych egzaminów, współczuję nie przespanych nocek. I następna która gada głupoty :D Wasze dzieci was ubóstwiają, ale nie umieją powiedzieć co im jest dlatego czasem tak strasznie płaczą. Wszystko co robisz przy małym rób ze stoickim spokojem, opowiadaj mu, sipewaj, ale nie nerwowo, ze spokojem. Nerwowoś i napięcie wyczuwa w powietrzu, a kto wie czy nie wyssysa tego z Twoim mlekiem jeśli nadal karmisz. Moja Zosia ma tak samo, gdy zachowuję się nerowow to jeszcze głośniej płącze. Alexia, trzymam mocno kciuki za jutrzejsze badanie, oby udało Ci się zająć małą tak, aby za dużo nie płakała z głodu. Powodzenia kochana. Ło ło ło, nie wiem co miałam Ci odpisać, ale czytałam co napisałaś ;P aha, że ja przy -10 odpuszczam spacer. Dziś poszłam, a było -7 i to nie był przyjemny spacer ;/ W środę też mamy szczepienie i juz się boję... Mama28, wszystko będzie ok, głowa do góry i pozytywne myślenie. Beti, to jest straszne, niewyobrażalny ból dla rodziców. Strach myśleć normalnie. Póki co tylko tyle zapamiętałam. Matko, oczy mi się zamykają, Zosia padła jak kawka po dzisiejszych wojażach, więc i ja zmykam do niej lulu :) Dobrej nocki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka fajnie że się odezwałas :). Ja zaliczam właśnie druga pobudkę, ale jak na możliwości Dagi to i tak mało do tej pory. Zobaczymy jak będzie do rana. Wrzuce później zdjęcie na nk które stworzyła moja siostra z Dagmara i smoczkiem który nam przyslala :). Oczywiście został on chwilę pocyckany i wypluty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka fajnie że się odezwałas :). Ja zaliczam właśnie druga pobudkę, ale jak na możliwości Dagi to i tak mało do tej pory. Zobaczymy jak będzie do rana. Wrzuce później zdjęcie na nk które stworzyła moja siostra z Dagmara i smoczkiem który nam przyslala :). Oczywiście został on chwilę pocyckany i wypluty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka fajnie że się odezwałas :). Ja zaliczam właśnie druga pobudkę, ale jak na możliwości Dagi to i tak mało do tej pory. Zobaczymy jak będzie do rana. Wrzuce później zdjęcie na nk które stworzyła moja siostra z Dagmara i smoczkiem który nam przyslala :). Oczywiście został on chwilę pocyckany i wypluty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
netka nie wiem jne skąd Ty bierzesz takie hasełka- lipton pipton:) fajne ja jestem mega szczęsliwa- mała obudziła sie raz o 1 dałam jej mleko z kleikiem kukurydzianym i spała aż do 6. takze noc cud miód orzeszki z jedna pobudka - sukces. Mama w koncu wyspana i tatus zaspokojony z rana:) wczraj mała jak jadła jabłka a ja jej podbierałam to stasznie sie krzywiła. Dzis dam marchewkę i sprawdzę wysypka. dzis idę do koleżanki co urodzila przed samą wigilią. Ciekawe jaką róznica wielkościowa jest miedzy naszymi dziewczynkami. sypie snieg,że zasypane wszytsko - ledwo moje auto widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety !!!!!!!!!!!!! Eł mnie wczoraj tak wkurzył, że szok... Otóż najpierw mi powiedział gdzies tam mimochodem, że on w piątek wychodzi, więc pytam jak to wychodzisz, a on, że stolik jest zarezerwowany na 22 i idzie... ani nie powie z kim ani gdzie, kompletna olewka.... Więc pytam go łaskawie, że może mi powie gdzie i z kim, a on do mnie, że mnie cytuję "informuje że wychodzi po prostu" .... no to się we mnie zagotowało, i mówię świetnie, a on do mnie, że o co mi chodzi, więc mu tłumaczę, że miło by było gdyby powiedział chociaż gdzie i z kim, więc powiedział, że z ludźmi z pracy ..... no to mówię bomba, już mnie nic więcej nie interesuje, biorąc pod uwagę, że pracujemy w tej samej firmie, w tym samym oddziale, on nie spyta, czy może chciałabym wyjść z nimi .... a ten na mnie z mordą, czy jemu już nie można ??????????? więc ja do niego mówię "owszem, można, ale mogłeś pomyśleć, że ja też mogłabym chcieć gdzieś wyjść...." to on do mnie "mogłaś powiedzieć", na co ja, że przecież nie powiedział mi z kim idzie, to skąd mogłam wiedzieć ???? (zdarzają się imprezy stricte dla pracowników danej budowy, z kontrahentami... )A on wtedy, że jak były urodziny naszego kolegi z pracy szymka (notabene koniec października/poczatek listopada) to miałam iść a nie poszłam ( przypomniałam, że sami zdecydowaliśmy, że jest ciut za mała, żeby ją zostawić pod opieką jego mamy, i tylko dlatego zostałam w domu ) Ale nic to, to ja jestem ta zła, bo przeciez nie rozumiem jego potrzeb.... a moje "bycie matką" ma być już kompletnie bezwarunkowe Przepraszam, że tak o sobie ale wkurwiłam się niebotycznie, że w piątek go chyba "poinformuję" że w sobote zawijam się z małą do łodzi, niech sobie siedzi sam cap !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ło kobieto czyż Ty oszalała!!!!!!!!!! Prezent mu robisz, że zostanie sam i będzie leczył kaca? Zostaw mu Małą i jedź sama albo załatw opiekunkę i na chama idź z nim no sortyy ale jestem wkurzona naTwojego faceta! Macie dziecko razem tak samo na pół Napisałabym duzo wiecej ale zaraz musze wychodzic ale dziewczyno! DZIEWCZYNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 masz rację !!!!! to byłby zbyt wielki prezent dla niego .... ja wiem, że to duperela w porównaniu do prawdziwych problemów, ale tak się nei robi naprawdę. Przykro mi strasznie z tego powodu.... kurwa przykro mi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem komu ale BARDZO dziękuję za artykuł :) mogę go wydrukować i dać teściowej, babci mojego m i innym do poczytamia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) 🌼 DOMKWIA moja Olimpia jak tylko widzi ze zaczynam ją grubiej ubierac tzn body rajstopy, gruby pajac to się tak drze że masakra, chyba cała klatka słyszy zanim ją ubiorę wsadzę to wózka i wejde do windy, jestem wtedy cała nerwowa i mokra ufff :-( tez wiele razy zastanawialam sie o co halo... 🌼 RAMYSIA jak to skomentowac hmm..,chuje jebane :-( 🌼 ALEXIA życzę kochana powodzenia, tzrymam kciuki :-) buzki 🌼 NETKA ja mam to samo, moja Olimpia non stop krzyczy, nie potrafi ani chwili zając sie sama sobą, wiec w kólko jest mata, siedzik, rączki , kolanka i tak w kółko czasami za przeproszeniem nie mam kiedy się wysrać :-( 🌼 OLCZAK pokazuj tą fotę, uwielbiam fotki oglądać :-) 🌼 SMERFA myślę właśnie nad podaniem kleiku na noc małej, troszkę sie boje żeby ją brzucholek nie bolał. A z jakiej kupiłaś firmy ja mam z Nestle? 🌼 1234 będzie dobrze na szczepieniu nic sie nie martw, musimy to przeżyć niestety :-) 🌼 ŁO ŁO ŁO no co za łobuz z twojego m, cholernik jeden ;-) mój m od narodzin Olimpii nigdzie jeszcze sam nie był, ewentualnie koledzy przychodzą do nas. Wie że mógłby zobaczyć niezbyt miłą minę na mojej twarzy. Na wszystko przyjdzie jeszce czas. A ty kochana zostaw mu niunkę w niedziele na kaca a ty jedz do Łodzi niech chłopak pozna trud macierzyństwa. Z drugiej strony łatwo się radzi ale ja bym chyba zwiariowała bez mojej Olimpki...cały czas bym myslała co z nią robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megisu- jak je jabłuszko to nie będzie miec problemów z brzuszkiem- widze to mo pojej- zje cąłe starte jabłko i dałam kliek na noci jest kupsztal.( nestele kleik:) łołoło no własnie na drugi dzien wyjdź rano i zostaw mu dziecko. wyszedł sama niech się wybawi ale sa też obowiązki wzglęem małego człowieka. Ja teraz rozumiem dlaczego wiele małżeństw przechodzi kryzys jak sie urodzi dziecko, bo to nie jest tak kolorowo jak w reklamie. U mnie byłoły super, gdyby mój m był na miejscu i nie musiał konczyc budowy to miałby więcej czasu, żeby mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Jestem i ja :-) wczoraj 1h zajęło mi ''zmuszenie'' Kacperka do zaśnięcia w swoim łóżeczku. Łatwo nie było, ale poddał się i usnął.. Fakt-obudził się po 3h i wtedy on nie dawał za wygraną, a że była godzina taka, a nie inna to dostał cycusia i spał do rana, tzn. do 5.30, ale dałam mu butlę i jeszcze sobie pospaliśmy do 9 :-) Po 11 wyjdę z nim na spacer i lżej go ubiorę.. Mam nadzieję, że zimno mu nie będzie ;-) -4 u nas póki co. ............................................................................................................................................ NETKA super, że się odezwałaś :-) dziękuję za miłe słowa :-) ........................................................................................................................................... OLCZAK Twoja Mała też jest anty do smoczków?? Mój też.. Mam już ich 7, każdy z innej firmy i żaden mu nie pasuje. Nawet kupiłam 1 o rozmiar większy i też nić. Do niedawna jeszcze na spacerach jakoś mu wkładałam i ciumkał sobie, ale od kilku dni już nie chce nawet na spacerach. ............................................................................................................................................ SMERFA udanej wizyty u koleżanki :-) .............................................................................................................................................. 1234 POWODZENIA na szczepieniu :-) ............................................................................................................................................. ŁO ŁO ŁO nie dziwię się, że się zdenerwowałaś! Może zrób tak jak radzi ło ło ło i załatw opiekunkę i idź z nim?? Co to ma być?? On pójdzie się rozerwać, a ty w domu?? Co to to nie! Albo Ty zrób sobie wychodne w sobotę i ciekawe, czy taki mądry będzie! Buuu jak ci faceci potrafią zdenerwować.. ............................................................................................................................................... MEGI widzę, że Olimpia robi praktycznie tak samo jak Kacper.. Kurcze skąd to się bierze?? Ja wiem, że dzieci nie lubią się ubierać, ale żeby aż takie sceny były?? Niech już będzie cieplej żeby tych kombinezonów nie zakładać.. ............................................................................................................................................... ALEXIA TRZYMAM KCIUKI!! Daj Nam znać jak tylko będziesz mogła :-) ................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane za słowa otuchy :) Najgorsze jest to że on nie widzi problemu i dzisiaj będzie się zachowywał jak gdyby nigdy nic, a ja nie potrafię udawać, że jest ok, jak nie jest ok :/ Boże przepraszam, że tylko o sobie :( zaraz bedzie jego mama a ja skoczę na zakupy, może sobie humor poprawię jakims ptysiem ;) później się odezwę dziewczyny :* Alexia, daj koniecznie znać co i jak !! 1234 Ty tez daj znać jak po szczepieniu !!!!! My idziemy w czwartek!! Domkwia :* będzie dobrze :) Do później :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba żadne dziecko nie lubi się ubierac tak grubo, moja też dlatego muszę to robic w ekspresowym tempie, sama się przy tym upocę i szybko muszę wychodzic na dwór bo jak już poczuje że jest w wózku to koniec a jak wyjdziemy przed klatkę dziecko już śpi :) Z tymi chłopami to już tak jest mój m wcz wrócił przepraszał ZNOWU!!!! mówił że jestem całym jego życiem itp. ale po co to wszystko jak za niedług pewnie czas będzie to samo, ehh. Moja Isia dziś leżała chyba z godz na macie ale ładnie się bawiła gugałasobie wiec jej nie brałam, posprzątałam w tym czasie , sama się ogarnęłąm umalowałam bo potem mam z nią isc na miasto po prezent imienionowy dla M i patrzę a moja Niunia śpi słodko. lubię straaasznie jak sama mi zasypia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po szczepieniu Mały w wózeczku cicho sobie siedzi ja gotuję obiad - gołąbki z miesem i grzybami jak któraś chętna to zapraszam ;). A na szczepieniu było długołoooooo. Wkurza już mnie ta moja przychodnia. Miałam szczepienie na 9,45 okazało się, że jeszcze jedna babka miała taką godzinę i opóźnienie ogólnie było i weszłam przed 11!! Wyobrażacie to sobie?? Mały był bardzo dzielny w ogóle nie płakał waży 7550. Niestety nie mierzą w tym ośrodku dzieci do 2 roku życia............ no i ma dużą główkę i muszę dawać mu wapno i przepisała jeszcze inną witaminę D na receptę. Chyba zmienię ośrodek bo jedyny plus tego jest taki że mam 100m od domu ten więc dzisiaj byliśmy na spacerku. Ło ło ło i Handzia i wszystkie w ogóle! To mój APEL. To NIE jest tylko TWOJE dziecko ale WASZE. Ja rozumiem, że my babeczki to czujemy nasze dziecko pod sercem itd i że ta milość jest naturalna matki do dziecka a ojcowie potrzebują czasu, ale do kurwy nędzy czasu na kontakt z dzieckiem a nie na piwo i oswajanie się z myślą o tym, że zostali ojcami u mamusi/przy barowym stoliku/ zostając po godzinach w pracy. Mój M chodzi raz na tydzień na basen, ale jak ja wkoncu się zdobędę i kupię buty i strój to będę chodzić na aerobik. Sory ale ja jestem z Młodym do godziny 15 SAMA i jak on przychodzi to od około 17 do około 19.30 ja palcem przy dziecku nie kiwnę bo to jest czas dla nich. NA ich bliskość kontakt i nawiązywanie więzi. Leżę oglądam tv, śpię dzwonię do siostry no kurde też potrzebuję mieć chwilę tylko dla siebie. Dziewczyny szanujcie się i swoje życie. Niestety ale czas szybko leci i za jakieś 17 lat nasze dziecko powie, mamo wyjeżdzam na studia do....... . a jak będzie miało lat 15 no to same wiecie co? I co będziemy sfrustrowane smutne i samotne. o nie! Może to i nie na temat trochę i nie wszystkich się tyczy ale musiałam to napisać . O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiecie gdzie kupic uszczelkę do zakrętki z butelki avent,??? cholera nigdzie nie mogę znalesc a zgubiłam sobie z jednej butelki i nie da się uzywac bo cieknie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMKWIA moja tez placze ale jak ja wkladam do wozka-przy ubieraniu nie ale dzisiaj zmienilam jej kombinezony i o dziwo nie płakała-moze faktycznie niektore ubranka nie pasują naszym maluchom. Komentarzami wrednych bab sie nie przejmuj. Synus na pewno bardzo cie kocha-placzem probuje powiedziec co mu jest bo nie potrafi sie kłocic jeszcze.Ja czasami mam wrażenie ze chwilami mala nie potrzebuje obecnosci mojego M w danym momencie...krzyczy tak mocno u niego ze ja musze ją wziąść i od razu cisza.... Będzie dobrze-jeden uśmiech i zapominamy o wyczynach naszych rojberków Ja tez mam czasami chwilową załamke jak mała daje mi w kosc.Wtedy wychodze do drugego pokoju na 2,3 godz,biore Ipoda,kompa i odpoczywam a małą zajmuje się mąż. 🌼 ŁOŁO Niki nie ma swoich ulubionych piosenek,czasmi wręcz muzyka z zabawek strasznie ją irytuje,ale za to tańczyć lubi bardzo. Chociaż moje plecy tego nie lubią,hehe Co do wyjścia twojego M to ja bym mu dała wychodne ale z małą,hehe U nas od początku zasada jest taka ze na imprezy chodzimy razem albo wcale.Było tak odkąd sie poznalismy.. jeszcze jak by nie chcial mi powiedziec gdzie i z kim sie umówil to od razu mialabym schiza ze ma romans. Ogolnie taka jestem zazdrosnica ze tam gdzie Alkohol męża nie puszczam Tymbardziej ze jemu urywa sie film jak za duzo wypije:-P 🌼 RAMYSIA to naprawde chamstwo co wam sie przytrafilo.Ludzie to są czasmi naprawde podli 🌼 GROSZKU nie doradze ci z inhalatorem bo nie mam o tym pojęcia. Sama musze kupic ale nie wiem sama jaki 🌼 Ja dzisiaj ide na miasto kupic jakies ciuszki M zostaje z malą Pierwszy raz smiala sie dzisiaj w glos-wszystko nagralam ale jak pozniej jej puscilam to byl mega placz ALEXIA daj znac-myslalam o was w nocy-biedna dziecinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×