Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

1234 nam się udało za drugim razem a dzisiaj mam takie bóle jak na @ że się zwijam Okres daleko więc może to owu.kupiłam testy na allegro owulacyjne i takie daremne że ciągle negatywne.masakra My chcemy lecieć w czerwcu na Teneryfe Netka jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mate karuzele ,grającego i świecącego kraba.wiszące różne zwierzaki ,grającego słonia Ja pisałam o maści ale o składzie dowiem się 24stycznia Siostra ma mi załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szybciorem.!!!!!!! ja mam 162 cm i ważę nie wiem ile, myślę, że koło 58-60 ale czuję się na 80 :/ serio :/ ......................................................................................................................................... Netka jestem za tym forum!!!!!!!! ......................................................................................................................................... całuję Laleczki :* roboty mam więcej niż włosów na głowie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja tylko na chwilę, wybaczcie ale nawet nie czytałam co napisałyście, może nadrobię wieczorem. Aha zgodnie z obietnicą dodałam zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super madziulka jeszcze ze dwa razy powtórzcie a ja trzymam kciuki:)))))))) Tez bym chciała drugie ale musze wrócic do pracy.... a z jednej pensji zały dom i 4 ludzi to kicha i to z kiepskiej pensji.... Tymbardziej ze dom sie robi a jak braknie kasy to dłuzej bedziemy siedziec na walizkach... 🌻 Megiii i to mi sie podoba nie ma jak fryty hehe ja tez bym zjadła:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do forum to może przenieśmy się na nk i już. Jest zabezpieczone hasłem, wchodzą tylko te dziewczyny co mają dostęp. Pisać można na głównym oknie tylko się podpisywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Też jestem za z forum. Co do zabawek to mamy kilka grzechotek, 4 gryzaki, szczeniaka uczniaka i pikę gadającą z FP, matę i karuzelę. Co do karuzeli to Kacper się uwziął i próbuje ją sięgać i kilka razy mu się udało. jak tak dalej będzie to pomyślę nad obniżeniem łóżeczka. Mały ma dzisiaj ambę fatimę płacze i płacze, nawet w samochodzie dał taki koncert, że aż się zanosił. On tak bardzo chce siedzieć, że nie wiem co mam robić. W pozycji leżącej i półsiedzącej wpada w szał. Mykam, bo obowiązki wzywają. do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na facebook mojego m, boze....ja wogóle nie wiem o co tam chodzi :-D jakiś szał!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
MADZIULKA oby oby to była fasolka :-) moich postów też nie dodaje. ciekawe czy ten się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszmy na nk. bedzie spokój z wieszającą się kafe i torchę prywatności......... Madziulkao trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Hej, nie piszcie na nk,bo nas tam z Wami nie ma :-D Netka z tym forum to superpomysl! madziulkao7 pamietam,ze jak zachodzilam w ciaze to tak miwlasnie jajniki szalaly.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leże i karmiąc usypiam Dagmare. Jutro mamy dzień wyjazdowy. Odwiedzany dwie babcie mojego m i mojego dziadka w ramach dnia babci i dziadka. Mam nadzieję że Daga dzielnie zniesie to ubieranie i rozbieranie.. MADZIULKAO mnie właśnie wtedy bolał brzuch jak na okres którego w rezultacie nie mam do dziś :) a tak w ogóle mogę zapytać o Twój wiek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze coś mojemu dzieciątkowi dolega :-( nie chce pić ciepłego mleka :-( dopiero jak zrobiło sie zimne zaczeła jesc...miałyście coś takiego????? moze to gardło albo co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megisu to nie gardło ale raczej dziąsełka moga ja boleć a zimne przynosi ulgę. Moja mała tak miła przez kilka dni i tak mi powiedział lekarz, teraz sie na troche uspokoiło ale przy ząbkowaniu sie znowu nasili chęc na zimne. jestem za prywatnym forum zapraszam Was na faworki czy chrust jak kto woli, bo własnie zrobiłam 4 talerze. ale naskrobałyście, że hej. potem poczytam. aha i chyba ja jestem najniższa bo mam 1,60 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu SMERFA zamorduje cie...uwielbiam faworki :-( narobiłaś smaka wracając do tego mleka, boze darła sie takze masakra, ciumkła dwa razy i ryk i tak w kółko aż mleko ostygło....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×