Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
hej domkwia własnie moja mała dawała tak popalic- zastanwaiam sie czy to nie była gruszka bo prężyła się troche ale chyba ją raczej coś bolało- dzis nie daje gruszki ale ona juz zaczyna swoje więc podejrzewam ząbki... dzis noc maskara, bo pobudki 4 a poza tym przez 1,5 g w nocy nie spała tylko gadała. dziękiza plan żywieniowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 a co do tego " celluitu na dupsu" to mała też ma:) smiałam się , że ta przypadłośc dotyczy kobiet od okresu niemowlęcego i nic na niego nie poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po kawece bardzo mlecznej ale zapach kawy hehe Mała zjadła i lezy narazie grzecznie:) Co tu dzis taki zastój meldowac sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Madziulka kiedy Ty testujesz???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaka ja mam ostatnio ochote na słodkie normalnie bym jadła i jadła.... dobrze ze waga stoi w miejscu hehe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfa mi też się wydaje, że to zęby, u mnie może nie ma darcia się, ale jest ogólny niepokój bardzo duży i jeżdżenie smokiem i łapkami po dziąsłach, dzisiaj jej kupie calgel, może trochu się dziecięcie uspokoi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia ja tak miałam całe życie :P mogłam się najeść obiadu kolacji jak nie wiem co, ale chociaż na kilka kostek czekolady miejsce być musiało :P i tak jak wcześniej nie było tego po mnie widać, tak teraz jest :O ale ja śniadania jem koło 13-14, przedwczoraj rekord 15:45 :O zresztą już kiedyś o tym pisałam, nic się nei zmeniło u mnie w tej kwestii - późno i byle co :O idę posypać łeb popiołem za głupotę mą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYtanie do mam CYCYUSZKOWYCH:):):) Czy dopajacie swoje dzieci herbatka??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
łołoło co do rekordu- Ty masz z jedzeniem ja sobie ostatnio ok 15 przypomniałam, że w ogle w wc nie byłam odkąd wstałam, bo mała wymagała ciągłego zainteresowania:):) co do czerownych policzków u mnie mała miała takie wieczorami i było to spowodowane gorącemw pokoju. Zaś chropowata skóra na ciałku- jak sie okazało od wody- teraz jest jakiejś gorszej jakości, bo dzieciom koleżanki tez sie tak zrobiło. alexia- u mnie słodkiego na cały tydzien nie da sie kupować bo ile jest tyle zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo nie mam pochamowaniA... najgorsze ze potem mała boli brzuszek jak sie najem za duzo choc ostatnio odpukac jest ok moze juz wszytsko tam w brzuszku dojrzało:)) a zeby mam juz dwa zepsute:( jeden juz lecze:( aa i włosy zaczeły wypadac a miałam spokój...:( koszmar:( Jak sobie pomysle ze za niedługo do pracy i to na dwie zmiany.... aaaa nie wyobrazam sobie zostawic mała ale druga pensja sie przyda... bo teraz mi nie płaca juz kiedys o tym pisałam teraz jestem jak bezrobotna:( a z drugiej strony jzu sie nie moge doczekac az wpłynie kaska na moje konto:) hehe i gdzies sobie pojedziemy z mała na urlopik po operacji....achh ale sie mi marzy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem, że już czytałyście na temat skoków rozwojowych przesyłam jednak link ze ściągą graficzną - bardzo dużo tych okresów burzowych w 1 roku życia http://mamaeryka.blogspot.com/2012/08/skoki-rozwojowe.html Stwierdziłam, że warto wstawić, bo dosyć często piszecie, że Maluszki daja Wam popalić. Współczuję bo akurat ostatnio to przerabiałam - apogeum w 17 tydz.Też myślałam, że zęby, ale dentinoxpomaga na 5 minut bo po protu Sebastianowi smakuje, a potem znów marudzi. Trzeba przeczekać, u nas już jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc wczoraj godzina bo ja wiem1 9.20 a mały mega marudny roczniki nie, nosic nie, siedzieć nie, mój M go rozebrał do pieluchy i jak ręką odjął było mu za ciepło no i tak goluśki posiedział trochę i mój m poszedł się z nim kapać nalał wody do wanny oilan no i podałam mu małego bardzo się mu podobało że kąpie się z tatą ;) Włożyłam go do łóżeczka około 20,20 ale nie z zamiarem spania tylko on lubi być u Ciebie w łożeczku patrzymy a ten skubaniec śpi :) niestety obudził się ze strasznym płaczem, brzuszek miał twardy więc dałam mu debridadu troszkę i masowałałam przy okazji dostał butlę i spał ale czasem tak dziwnie oddychał jakby się zaciągał po płaczu nie wiem jak to określić tak brzuszek przy tym mu skakał. no ale wkońcu zasnął głębokim snem. No ale najlepsze rano. obudziłam się o 5,00 nastawiłam wodę naszykowałam sobie butelkę ale on śpi to ja też w kime. Słyszałam jak mó M wstawał do pracy poczułam jak daje mi buziaka że wychodzi a ten dalej śpi. Obudziałam się o 7,30 zaglądam do łóżeczka a ten sie bawi rączami i nóżkami ! Mówie do niego ,,a Ty nie powinieneś być glodny?" a ten w śmiech. Rozwalił mnie te syn, zjadł zrobił kupę no i nie śpi ;) Leży teraz na macie i się bawi oczywiście sam bez mamusi. Super z tym kręczem że się tak ładnie udaje. Na pewno będzie dobrze! NIe wiem czy wy też tak macie ale ja nie mogę patrzeć na te reklamy funacji ,,podaruj dzieciom słońce" czy TVNowsiej. Zawsze łezka mi poleci. Odkąd sama jestem Matką to jak widzę coś takiego to dziękuję Bogu, losowi że mój jest zdrowy ;) A jeśli ma jakieś problemy np z asymetrią to to nic poważnego i na całe życie ;) Dziś na obiad planuję kopytka. Nie chce mi się lepić pierogów, a jedno auto mamy nie sprawne i nie mam jak pojechać bo świeże rybki... Może dziś pójdę na spacer choć Mały kaszle trochę. JA chcę wiosnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama cycuszkowa
Ja nie. pediatra twierdzi, ze wystarczy sama piers...tam dziecko ma wszystko i nie ma koniecznosci dopajania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
jestem i ja :-) niestety kaszka nie działa na mojego szkraba.. Wypił po 23 aż 180 ml z kaszką! i co?? Nic.. Zasnął tak jak zawsze po 24 i o 1.10 już nie spał.. Ręce opadają.. Piękne słoneczko dzisiaj więc spacerek zaliczymy mimo, że zimno, bo -8. ******ALEXIA witam w klubie :-) jem słodycze i non stop mi się chcę i tak jak Smerfa-tyle ile jest tyle mogę pochłonąć. Kacperka brzuszek już się przyzwyczaił, bo nie ma boleści. *******LANKA dzięki za link :-) przyda się :-) No i po moim pisaniu. Później dokończę. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dzień dobry :) My już po rehabilitacji,a ze byla wczesnie to musialam Małą obudzić....ech.Teraz odsypia zmęczona po ćwiczonkach :) Słonko naprawdę pięknie świeci i też mnie kusi,żeby wreszcie pospacerować.... Żywienie dzięki,na pewno nam się przyda :) ,choć jestem zła,bo nic nie wprowadzam,gdyż muszę odkryć skąd te czerwone policzki. Smaruję je Małej olejem ze słodkich migdałów i się zastanawiam czy jeśli Kala ma skazę np. to olej będzie w stanie zlikwidować to zaczerwienienie czy np za kilka dni i tak się pokaze ?Nie chce "ukryc" problemu tylko odkryc to co jest grane. Idę,bo Niunia się budzi. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 a mierzyłaś temperaturę policzków? Właśnie dowiedziałam się że moja bratanica ma normalna temperaturę a na policzkach ponad 38 pojechali zrobić badania jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie przed chwilą jakas katastrofa byłą :-( mała mi tak w kosc dała że juz nie am siły, darła sie jak szalona :-( ani raczki, łóżeczko be w ubraku be na go b cholera myslałam ze oszaleje przez te 2 godziny :( razem z m nie moglismy sobie poradzic 🌼 FB faktycznie wciagający :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja dopiero teraz bo Daga nie spała od 6.10 i dopiero teraz wkońcu zasnęła :D noc ok. zasnęła o 20.10 obudzila się o 22 potem o 3.30 no i tej 6... ALEXIA ja nie daje poki co harbatek, ani soczków dziś jest 3 dzien jak dostala jabuszko i bardzo jej zasmakowało, aż się trzęsła na widok łyżeczki :). to chyba tyle co zapamietałam z czytania... idę się drzemnąc póki Mała spi. AHA BETI sms wysłany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
BETI ja też smska wysłałam. Musicie wygrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
beti z naszym wsparciem wygracie jak nic hehe 1234xyz wrocilysmy ze spacerku,wiec zmierze temp wieczorem kiedy sa najczerwiensze,ale pierwsze slysze,zeby mierzyc temp policzkow :D faktycznie tu dzis cicho...moze przez piekna pogode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
smerfaskr i inne dziewczyny,ktore sie buduja.....tak wiem to forum o macierzynstwie i naszych Skabach,ALE :) W jakiej kolejnosci budowaliscie?Mamy narazie stan surowy otwarty.Zalozymy blache na dach,wstawimy okna i drzwi i co dalej?Ocieplanie dachu od razu czy to pozniej?A moze cos innegoAA?Zielona jestem,a nie chce mi sie szukac na forach budowlanych....:P Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za wsparcie.. ja siedze jak na szpilkach :) ALEXIA ja karmie piersia i daje codziennie herbatke koperkowa albo na uspokojenie obie sa z hippa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×