Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość obżartuszek
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT......KARMIENIE Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........5700 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............5800 Sierpniówka ..Misia...........29.09.2012.....3200................7520 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... ......7550 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........5.350 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .6.280 groszek110684..Lena..........07.09.2012.......3450....... ...... 6100 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 ..... 3 550...............7100. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......7200 domkwia..........Kacper.......11.09.2012........3450..... ..........6200 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............6200 handzia26........Weronika........17.09.2012........2 810.. ........6300 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... .....5950 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............7 630 obzartuszek...Piotr.............26.09.2012.....3650...... .........7500.......MIESZANE madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 6 750 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280.................5500 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............6940 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ostatnio też mega marudn ale to pewnie dlatego że ten ząbek jej się przebija Za godz położna do nas przychodzi Już by się to mogło skończyć bo jak mam jej słuchać to mi się odechciewa wszystkiego Tymbardziej jak marudzi w wielu sprawach.np że mam kąpać raz w tygodniu bo ma suchą skórę. A ja i tak kąpie codziennie-przed robię małej masaż pół godz i śpi mi później 7godz w nocy:-D. Ramysia Gratki i powodzenia na następnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfask no to u nas to samo, goraczka i ciagłe pobudki- ja byłam juz dzis u lekarza- to gardełko załapała ode mnie i antybiotyk, zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka to jeszcze przychodzi do Ciebie połozna? I do kiedy tak? Z ciekawosci pytam, bo u mnie była tylkow pierwszym miesiacu zycia Zuzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia położna była u nas co tydzień w pierwszym miesiącu,później jak Nikola miała 2 miesiace,dziś przyjdzie na 4miesiac i zobaczymy kiedy znow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234xyz dzieki juz znalazlam na necie :) Daga sie obudzila i dalej to samo.... chyba ja slychac w bolku obok...a ja psychicznie wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczą może tak ma byc bo widzę że już któreś dziecko z kolei ma te gorsze dni,mojej przeszło to teraz na Wasze przeszło. Ja byłam na spacerzy z 10 min, nie wiedziałąm że jest aż tak straaaasznie.Kurdę maskara,a chodniki zasypane, nie ma jak jechac wózkiem. Jutro mam nadzieję ze bedzie lepiej bo musimy wziąc małą, tak się cieszę bo moja mama daje nam działkę pod budowę i jutro mamy przepis u notariusza :D Potem chcemy ją zaprosic na obiad do włoskiej restauracji. Mam nadzieję że Isia nam pozwoli zrealizowac plan. nasza Niunia posapła mi czesniej ponad godz, co się praktycznie nie zdarza, śpi 2 razy w dzien po pół godzpoza spacerkiem,a teraz znow zasneła, oby tak sobie pozpała znów z godz bo nadal mam lenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANDZIA przepraszam za ciekawosc bardziej pytam informacyjnie czy ta działkę mamaprzekazuje ci ako spadek czy darowizenę? pytam bo jestem ciekawa ile wezmie notariusz za coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem jakas przymulona.... mała dokazuje spac nie chce lezec nie chce najlepeij to by siedziec chciała... u mnie znowu sypie snieg ale jak dla mnie dobrze bo przynajmniej sie pojde poruszac jak m wroci z pracy a on zajmie sie mała... 🌻 Handzia no to trzymam kciuki zeby jutro wszytko poszło zgodnie z planem:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu to zależy kto ci przepisuje- nam kuzyn wiec to az 3 stopien pokrewienstwa- darowizna od wartosci około 50 tys kosztowałaby nas 5 tys- wiec notariuszka powiedziała ze lepiej zrobic fikcyjna sprzedaż wtedy opłaty około 2 tys. Jesli to bliska rodzina to darowizna moze byc korzystniejsza. Każdy notariusz Ci to wyliczy, taka porada jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie.położna siedziała ponad godzinę Wszyscy siedzieliśmy po turecku na podłodze a Mała w środku leżała na kocu. I o dziwo nie marudziła Robiła z nią ćwiczenia i wszystko sprawdzała Ma 67cm:-D Przyjdzie jeszcze 2razy jak mała będzie mieć 6 i 8miesięcy 🌼 Alexia no masuje jej ciałko okrężnymi ruchami albo pocieram góra dół i robię kółeczka na stopkach 🌼 Handzia no to super że będziecie mieć działkę;-) Jakby ktoś potrzebował działki to zapraszam:-D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jestem w końcu, u nas idą ząbki mała jest tak marudna że tylko na rękach i oczywiście swoje piąstki cały czas w buzi trzyma i gryzie. W końcu doszłam od czego u nas wysypka - nivea płyn do kąpieli i balsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko przechodzi dzisiaj samą siebie, padam na twarz, tak ryczy ze nie da sie wytrzymac i nie spi tzn spała 3 razy po 15 min teraz ją ululałam ciekawe ile pospi.....? już mnie uszy bolą od tego krzyku :-( podejrzewam te zeby, posmarowałam jej teraz żelem dziąsełka moze jej troche ullży, i wszystko gryzie jak widzi moją dłon w pobliżu to tak śmiesznie sie do niej rzuca jakby chciała mnie ugryźć jak pies ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałąm cos takiego w aptece, jakby szczoteczka tylko gumowa i do tego w komplecie była taka rekawiczka dla mamy i na palcach były takie gumowe wypustki :-) chyba to zakupie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wszystkie mamy dzisiaj koszmarny dzień.. U mnie z kolei Mały nie chce w ogóle spać i jeść.. I oczywiście tylko rączki.. No to ładnie dziewczyny Nam się tydzień zaczął..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domkwia faktycznie kazda dzisiaj cos narzeka :-( a ile jeszce ciekawych rzeczy przed nami...:-) az sobie zazdroszcze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jezusie, co za pogoda dzisiaj. Ja już jestem, moje małe zło śpi :) Dziś byłyśmy na kolejnym usg głowy i pani dr znowu pytała "a jaka przyczyna że skierowanie?? " no śmiać mi się chce :) wszystko jest w porządku, także mam nadzieję, że już więcej nie będziemy się "bujać" po zaułkach matki polki :O handzia zazdroszczę !!!! domeczek to moje marzenie :] madziulka a gdzie te działki ????????? :) smerfko, podaj może jej viburcol tak profilaktycznie ?? groszku, współczuję ząbków, ale każdą nas to prędzej czy później czeka :( ale dobrze, że znalazłaś winowajcę wysypki :) Megi a jaki żel ?? ja właśnie jutro chyba profilaktycznie kupię dentinox... i tą szczoteczkę też ;) olczak i alexia :) gorszy dzień widocznie mają dziecinki :) A co z megan ????? i ajponką ????? dziewczyny, dajcie znak życia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po kapieli i mała juz pada wiec ide ja nakarmic i idziemy spac zeby choc troche odespac mam nadzieje ze dzisiejsza noc bedzie lepsza.... Dobranoc buzkiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje że Daga tęsknila za tata. Cały weszły tydzień m z rana był w domu bo miał kurs, więc ranki spędzała z nim. Mi się darla w niebogłosy jak m do mnie dzwonił to słyszał co się w domu dzieje, a jak zrobił do domu to nie to dziecko. Daga uśmiechnięta dość często śmiała się w głos. Gdyby nie to że m słyszał jak ona krzyczy to pewnie by mi nie uwierzł. Zobaczymy jak będzie jutro. Zapowiadają też u mnie 4 stopnie na plusie więc wyjde na spacer wkońcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro neurologa brrrrr o 8 rano więc musimy wstać wcześnie.... od jutra tez mam nadzieję pójdę na aerobik. Boże tylko ta dieta jak się za nią zabrać? Domkwia powiedz dokładnie czego nie jadłaś do której jadłas itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu to jest darowiznai ma nas to kosztowac ok 1000 zł, dokładnie nawet nie wiem, oreintacyjnie mitak kiedyś powoedziała imiałąm sie dopytac ale jakoś tak zeszło. Tylko tyle bo tojest jeszcze pole i trzeba je przekształcic dopiero na działkę bud. ale dosyv duża bo ma 18 arów, tyle że musieliśmy kawałek dokupic obok żeby była szersza, łącznie mamy ponad 30 arów, jest długaśna ale może kiedyś dziecko będzie potrzebowało ;) póki co planuje zrobic sobie sad i własny ogródek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCZAK gratuluje :-) a w dzień gdzie Daga sypia? tak bym chciała zeby moja Olimpia zasypiała w łóżeczku ale to ciężki temat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Niunia płakała bo była śpiąca w dzień, nosiłąm bujałam i nic tylko płacz, położyłam w łóżeczku,trochę pogrymasiła ale po 5 minutach smacznie spała :) niektóre dzieci lubią jak im się położy pieluszkę na buzi,moze spróbuj Megi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam z pieluszką:-( daj odwrotny efekt. Ale to jest ciekawe w dzień jest straszny problem z łóżeczkiem natomiast wieczorem dostaje butle , odbijam, wkładam do łóżeczka i wychodze z pokoju i od razu idzie spac...bardzo to ciekawe. Chyba uważa że w łóżeczku spi sie w nocy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×