Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Hejka ja tez juz na nogach mała dała czadu bo pobudka co godzine:( aledwo zyje dlatego zaraz sie kłade obok niej hehe Słoneczko pieknie zaczyna swiecic wiec jest szansa na wyjscie na dwór... Miłego dnia ja jeszcze ida spac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basen..
Dziewczyny karmie piersia i co tydzien chodze z maluchem na basen.. pediatra nie mial zadnych przeciwskazan... a.... i jak normalnie to mleko mi cieknie..szczegolnie jak synek troche nie je...to na basenie nie ma tego problemu... a spadku laktacji tez nie zauwazylam..wiec bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje, my dziś do łodzi, więc odezwę się po południu !!! miłego i słonecznego dnia kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no więc my właśnie się obudziłysmy. ALEXIA moja Daga jest doskonałym przykładem z tym snem i częstymi pobudkami w nocy. Z nocy na noc tak poprostu zaczęła się co chwilę budzić. No i z nocy na noc jej to przeszło :) więc mam nadzieję że i u Ciebie tak będzie. A jak chrypka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taka nadzieje ze jej to przejdzie bo tak na dłuzsza mete to nie wyrobie... A chrypka nie przechodzil(((( i nie wiem co to jest przeciez antybiotyk juz dawno powinien działac:( buuuuu jeszcze szczepienia sie nam przesuna a chciałam ze wszytskimi zdazyc przed operacja.... no ale trudno najwazniejsze zeby nie chorowała:) Olczak to pospałyscie dłuuugoooo ja nie pamietam kiedy moja dama tyle spała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz powtórze, że chodziło o solarium, że podobno jak chodzi się na solarium to pokarm się zasusza ale nie wiem ile w tym prawdy. Co do basenu ton apisałam tak ,,bo kogut myślał o niedzieli". My włąsnie wstalismy. Mały zasnął o 21,30 o 6 rano obudził się na karmienie a teraz wstal do życia ;) Ja dziś też planuję spacerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane 😘 ja dzisiaj chyba wstałam lewą nogą, wszytsko mnie wkurza jakiego doła załapałam czy co...to chyba przez to ciągłe siedzenie w domu, już nie pamietam kiedy byłam z malą na spacerku...:-( na dodatek cała obolała dostałam @ i taka jakas jestem...:-( 🌼 cos tam czytałam ze powstało nowe forum ;-) i dobrze niech piszą nowe tam, ja jakos nie bardzo mam cochote na obce... a co do priv forum to chciałam założyc na stronce która podałą mi Alexia i kurwa mac założyc założyłam ale za chuja nie umię z niego skorzystać :-( i dupa zbita :-( [kiwatek} NECIA a gdzie ty się podziewasz, juz nas nie kochasz, moje zycie traci sens bez ciebie na forum ;-) :-D 🌼 współczuje Alexia nieprzespanej nocy :-( ja tez dzisiaj kilka razy wstałam bo małej smoczek wypadał i sie budziła a nie umię zasnąc bez :-( 🌼 HANDZIA chyba jesteśmy nietowarzyskie ;-) ale co przeszkadza wam ze chcemy byc tylko stare znajome na naszym forum??? bo mi nie.... 🌼 co do tabelki to ja sie dostosuje w sumie mi to trele morele moze być jak uważacie :-) 🌼 Moja Olimpia tez ma szorstkie policzki i własnie takie jakby popękane żyłki na policzkach ale czy to skaza...ja mysle ze nie ale zapytam lekarza w tym tygodniu jak bede. 🌼 aaaa jeszcze was miałam zapytac, czy wasze dzieciaki tez tak panicznie boją się obcych????wzcoraj odwiedziła mnie kuzynką z mezem i córką była równiez córka mojego m i Olimpia jak ich tylko zobaczyła to tak wyła ze hej...jak tylko ktos na nią popatrzył albo wyciągnął ręke to strasznie płakała...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co taki zastój na nk z fotkami? nie macie sie czym pochwalic? :-) nie wierze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My właśnie się karmimy i idziemy na spacer:-D +4 u nas:-D Megi u Niki narazie się nie boi ale czasem jak rozmawiam z mamą przez skype to ma taką minę na płacz 7lutego jedziemy do Pl więc zobaczymy jak to będzie Właśnie Netka kaj się smykosz? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka Ty ze slaska jestes???? kurde jak mi sie podoba ta gwara slaska..... jedno mi sie tylko na slaku nie podoba:P:P:P:P:P a raczej 'ktos" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Nocka taka sobie 3 pobudki.. U nas szaro i ponuro, ale spacerek zaliczymy, chyba, że zacznie padać :-/ *****ALEXIA współczuję tych nocek i mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy *****MEGI współczuję dostania @ i pewnie stąd Twój nastrój. Ja powstawiam fotki na nk jak będę mieć chwilkę :-) Co do strachu to Mój jeszcze się nie boi obcych, ale ten moment pewnie niedługo nadejdzie. Czytałam w gazecie, że właśnie od ok 5-6 miesiąca dzieci już dobrze rozpoznają twarze i obcych albo tych co rzadko widują to się boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
u mnie koszmar. mała o 4 rano miała 39 stopni gorączki. teraz ma 38, 1 . W ogóle to poszłysmy spac o 6 rano na 1,5 godziny. Masakra. jak do jutra goraczk anie spadnie to do lekarza. na domiar złego miałam jechac dziś kupić jej mleko, w ogóle miałysmy jechac do mnie do domu i co ? auto nie zapaliło. Nie wiadomo dlaczego bo akumulator naładowany. Teśc chodzi i kombinuje a jak nic nie wymyśli to musze się tłuc do maista dwoma busami bo na tym zadupiu nic nie ma.... jesem taka zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam gości i tylko płaczem zareagowała na tego naszego znajomego, na jego żonę już nie,a jak ją zostawię z moją mamą to potem też się boi jej przez parę jej wizyt, nie chce nawet na nią patrzec a jak ją dam na ręce do mamy to jest wielki płacz, chyba sobie przypomina jak to niedobra mama ją pozostawiła samą (z babcią). Moja królewna zasnęła, obudziła się dziś o 5 potem o 8 i zarza zasnęłaaja razem z niąi wstałam o 9,a co!!! W sumie nigdzie mi sie nie spieszy... U nas -1 więc na spacer wyruszymy ok.12-13. Do mam cycuszkowych: czy wasze dzieci jedzą może teraz mniej? bo moja Isia 2 razy w ciągu doby się porządnie naje i potem tylko parę razy pociągnie i koniec. nie wiem czy czasem jej zęby nie idą bo jak włoży zabawkę albo gryzak to jest płacz tak jakby sobie tam naruszyła te dziąsełka. Jak patrze to jakby tam delikatna kreseczka była na dolnym dziąśle ale nie wiem czy to to a ajk puknę łyżeczką to nic nie słychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfa współczuje, jak jak mała miała gorączkę poszczepieniu to ja byłam prawie chora ;) Alexia włączaj cały czas nawilżacz jak masz i wietrz w mieszkaniu, jak masz inhalator to 2 razy dziennie rób inhalację z soli fizj. , ja mam dodatkowo3 nawilżtakie porcelanowe na grzejniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) pozdawałam wszystko :D no ale zakuwam dalej. w nadchodzącą sobote 3 egzaminy. mam nadzieje ze i z tym sie jakos uporam. dzieki za wsparcie widziałam ze pisałyscie ze trzymacie za mnie kciuki!:D :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i BETI bo nie chce mi sie szukac do tyłu, wklej mi linka z tym konkursem, bo doladowalam sobie konto to zagłosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ramysia zdolna z Ciebie dziewczyna to i z następnymi egz dasz sobie znakomicie radę,powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bo własnie sie zastanawiałam czy mozna inhalacje robic... A jak wygldaja te na grzejnik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zauwazyłam zeby mała mniej jadła nawet ostatnie noce to co godzine heh wprawdzie 4minuty ale cos pociagła.... zreszta kazde dziecko najada sie inaczej jedne ciagna szbciej a inne wolniej moja akurat nalezy do tych szybszych hehe poszczelona jak i matka:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to takie jak w linku. Cały czas sobie wiszą zamiast mokrych ręczników i jest oki. Poza tym ważne jest wietrzenie. Moja jak jest suche powietrze to kaszle, zresztą ja też :) Kurdę pada taki drobny śnieg ale dosyc dużo go i nie wiem czy wychodzic????? Nie wiem czy folię założyc czy dac sobie dziś spokójze spacerem?????? W ogóle jestem taka niedobita dzisiaj, spac mi się chce i lenia mam okropnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie dzisiaj dałam spokój ze spacerem, tez pada taki drobny snieg...a nie znosze czapki ani kaptura..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane;*** Ja tez wietrze ale mozew mało no nic popróbuje tego wszytskiego i zobaczymy czy przejdzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No RAMYSIA gratuluję :) te pozostaje też zdasz :)! ALEXIA ja jestem ze Śląska :) 🌼 dzisiejsze przedpołudnie zaliczam do najgorszego w całym moim macierzyństwie. Daga od półtora godziny tak się darla bo płaczem tego nazwać nie można. Na leżak nie, na macie nie, na rękach nie, spać nie, jeść nie, pielucha sucha. Płakałam razem z nią. W końcu dałam jej czopka z paracetamolem i teraz śpi przy cycku. Gorączki nie ma nie wiem co jej się stało .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCZAK u mnie podobna masakra:-( drze sie dzisiaj jak najęta...teraz spała 15 min!!!! już własnie nie spi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hemm spokojnie tu dziś... mała ma dziwną gorączkę, niby te 38 stopni ale w miarę norlany humor i je tez w miarę noralmalnie. Może to od ząbków. Mam nadzieję, że przespi noc w miarę spokojnia a ja z nią....niestety w tym tygodniu z domu sie nie ruszymy - żeby nie pogorszyć. juz nie mogę sie doczekac aż będzie wiosna, bo chcę z małą pojeździć i pozwiedzać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×