Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Hejka :) Miałam awarię internetu, masakra już wytrzymać bez neta nie mogłam to jest już chyba jakieś uzależnienie. Aż mnie zmroziło jak przeczytałam o tych rozstaniach, dobrze, że już wszystko ok. ROBWALKA mam nadzieję, że powiedzie się wam lepiej, że R. znajdzie szybciutko inną prace. Gdy D. zachorował nam też się sytuacja pogorszyła, ale tak się postaralismy, że udało się nam tym nie zamartwiać. My po chrzcinach :) Kurcze już myślałam, że będziemy musieli przekładać bo D. zostawili w szpitalu, ale zdążył wyjść, przełożyłam tylko badanie bioderek na ten poniedziałek. I wiecie co ten ksiądz to jest nie do podrobienia dosłownie...wkurzył mnie już i to nie na żarty. Chrzest był od razu po mszy no i my dojechaliśmy 10 min po zakończeniu mszy, a ten z papą na moich gości gdzie my jestesmy bo msza 2 godziny nie trwa! I marudził mojej mamie jak tylko się msza skończyła i rodziców chrzestnych też męczył. Zły był jak cholera bo my odrazu po mszy nie weszlismy do kościoła i że aż 10 minut czekać musiał. A najlepsze było to, że kazanie miał o pośpiechu...mało tego pyta się jeszcze czy każdy przyjął komunie po on dawał na mszy więc "po ptokach". Jakby ktoś nie był na mszy to by już nie dostał...mówię wam jakie problemy stwarzał. Za to Oliwier był grzeczniutki, uśmiechał się do mnie i gadał. Łezka mi poleciała, jakaś "miękka" jestem. Po drugim szczepieniu nie było tak źle, Olciu nie miał goraczki był ciut płaczliwy i ciężko mu się zasypia. Mój mały bardzo by chciał już usiąść, próbuje się podciągać gdy łapie się go za rączki, a gdy widzi ulubioną zabawkę to i bez podania ręki próbuje, śmiesznie to troche wygląda jak tak walczy ;) A kupkowy problem wciąż u nas trwa, a co za tym idzie częstsze wstawanie w nocy, a nad ranem to kręci się niesamowicie:/ Poję go herbatką rumiankową, koperkową i ostatnio nawet kupiłam z hippa herbatkę na lepsze trawienie no i syrop króty przepisała lekarka, efekt dzisiaj jest 3 dzień bez kupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........4 800 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............4 500 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... .......6 360 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........4.280 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .5.150 mulfon83........Kornelia................8..........3 360.............4 400 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 (9).. 3 550...............4800. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......6400 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............5100.. handzia2.........Weronika........17.09.2012........2 810.. ......ok.4 500 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... ....5150 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............5 810 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 5 510 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280...............4 680 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............5 900 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jaki krem do buźki na mrozy?????? ja smaruje na co dzień Emolium ale nie wiem czy nadaje się na mróz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti pomysl sobie w ten sposob ze te wszystkie dziewczyny majace "piekne cialo" jak mowisz nie maja najwiekszego skarbu na swiecie!! dziewczyno to jest najmniejszy problem... masz zdrowe cudowne dziecko a te kilka rozstepow czy niejedrne cycuszki to pikus dla swoego synka i tak jestes najpiekniejsza na swiecie mamusia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ja mam smoczki z Avent i tu jest napisane że smoczek: 1-jest od 0m+ 2-jest od 1m+ 3-jest od 3m+ 4-jest od 6m+ Beti ja jak widze takie chudzinki tez czuje mala zazdrosc ale nigdy nie bede żałować ze mam moją niunię:-)))) bardzo ją kocham i niechciałabym cofnąć czasu:-))) Ja chce mieć teraz jeszcze jedną dzidzie(mam nadzieje ze bedzie chlopiec) i pozniej sie bede martwic zeby wrócic do upragnionej figurki Polcia no to nieźle z tym księdzem U nas tez były cyrki ale bez pretensji tylko ksiądz bardzo dziwny...................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. Beti ja tez troche ubolewam nad tym, ze moja figura i skóra juz nie są takie jak były. mam rozstępy na brzuchu i na biodrach i nawet płakałam przez to bo troche sie wstydziłam przed M w intymnych sytuacjach, albo nawet jak sie przebierałam czy cos to tak mi głupio było, ale on powiedział, że się mu podobam i że on chce miec dla siebie moje piersi i brzuch i pupe i nogi bez względu na to co ja o nich mysle bo jemu sie podobają i zebym sie nie ukrywała bo tylko go denerwuje tym. wiec postanowiłam mu uwierzyć, skoro mam jego i jemu sie podobam to przeciez innym nie muszę, bo dla niego jestem a nie dla innych. na basen kupiłam łądny kostium jednoczęsciowy ktory zasłania to co mnie krępuje i po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny śliczne dzieciaczki na nk widac jak rosna!! :) mój smoka nie chciał i nie chce nawet mam problem bo z butelki tez nic nie chce pic poprostu nie lubi sylikonu :p Madziulka a czy Wy juz teraz zaczynacie kolejne staranka o malenstwo??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce jeszcze 1 dziecko, też chciałabym jeszcze synka ale muszę z tymi staraniami poczeac z rok,dwa. Muszę najpierw znaleźc dobrą pracę... Ja używam na dwór kremu nivea baby ochronnego z tlenkiem cynku http://www.ceneo.pl/441434 mała jest dziś strasznie marudna, domaga się płaczem noszenia na rękach a ja tego robic nie chcę więc płącze.mam ją na rekach ale siedzę bo kręgosłup strasznie boli. Teraz usnęła więc mam chwilę relaksu, miałam dziś wziąc się za świąteczne porządki i na chęciach się skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny czym wy sie martwicie ze macie kilo za duzo :-) wiadomo że im człowiek starszy tym trudniej schudnac, ja w ciąży pzrytyłam bardzo duzo niestety cały nadmiar został na mnie i za cholere nie moge tego zrzucić :-( ja mam 10 kg do przodu i żyje ;-) i męzowi się podobam takze na pewno z wami nie jest źle...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kremu na buzke to ja na codzien uzywam bambino zwykłęgo a na dwór z ziajki:) madziulka!!! podziwiam Cię, ja bym chyba nie dała rady tak od razu byc w ciazy. za bardzo jeszcze pamiętam poród ktory miałam moim zdaniem straszny i nie chce tak szybko przezywac tego na nowo, a ciąza mimo, że szczęśliwa to i tak fizycznie mnie wykonczyła. takze szacun ze myslisz o drugim dziecku musisz byc mega silną osobą:)) ja chciałabym mieć drugie dziecko ale pierwsze musze skonczyc studia ktorych została mi jeszcze połowa czyli 3 semestry, pozatym troche materialnie bysmy nie wyrobili, jedna wypłata od M, malutkie mieszkanko jeden pokój z aneksem kuchennym i sypialnia...no nie da rady. mysle ze za jakies 5 czy 6 lat o tym pomyślę. no chyba ze wczesniej przytrafi mi sie niespodzianka jak teraz..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są te odbicia z gipsu:-)))) Mała dostała taki zestaw na chrzest i tak sie bawimy.. cali jesteśmy później wymalowani tym gipsem ale fajne Cudowna pamiątka Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam cos na nk ale w poniedziałek bo nie mam nic na kompie a nie mam teraz czasu sie w to bawić bo mam teraz zjazd w szkole i musze sie naukowac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Właśnie o tym wczoraj rozmawiałam z mężem, że chyba jednak byłam ciut za młoda na dziecko. Mam 24 l i b chciałam mieć dziecko. że już nigdy nie wróci tamto BEZTROSKIE życie. Bo nawet jak mieliśmy problemy między soba albo z kasą to nic w porównaniu do każdego dnia z dzieckiem. Nie wiem czy też macie wrażenie że przybyło wam z 10 lat a każdego dnia to zmarszczka wam się robi. Ja się nie maluje w domu i nie stroję się. Brakuje mi pracy, ludzi, studiów (które skończyłam ale chętnie postudiowałabym jeszcze).Wiecie nigdy nie pójde do klubu z pustą głową? odlewy super ekstra, musze koniecznie się w to zaopatrzyć ! Czy chciałabym mieć drugie dziecko. Chyba tak. Ale obiecałam sobie, że drugie dziecko wtedy kiedy będę miała super prace i będę czuć się spełniona. nie wiem jak znajdę moją pracę marzeń, ale trzeba mieć marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
1234xyz nie mam takiego wrażenia jakbym była stara...Uważam,że dla mnie to dobry czas,żeby zostać Mamą i jakoś codziennie się maluję jak mam choćby 5 min właśnie,żeby lepiej się poczuć. Mam inne zmartwienia. Oddałabym chyba wszystko,żeby tylko mieć całą i zdrową córeczkę.Za tydzień mamy wizytę u neurologa,a niepokoi mnie wiele rzeczy. Choćby wyginanie ciałka w łuk i koszmarne kładzenie główki na jedną stronę (kręcz szyi,którego mam już kurwa dość!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 ja też mam 24lata.Decyzję że chce akurat dziecka w tym momencie podjęłam nagle Wyszalałam się od 16roku życia i chciałam właśnie stabilizacji Czegoś innego. Noi potrzebowałam odpoczynku od pracy której miałam serdecznie dosyć Ja maluje się rzadko bo mój m woli jak go nie mam MAMA28 bądź dobrej myśli.Na pewno większość twoich obaw się nie potwierdzi Trzymam kciuki żeby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 28 mam nadzieję że o nic powaznego a przynajmniej nic nie do wyćwiczenia, trzymam kciuki za zdrówko dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Mama28- no właśnie czuję się stara bo nagle tyle zmartwień na głowie. Współczuje kręczu. Ja wizytę mam we wtorek. Asymetria, wyginanie się ciała w łuk,(mam wrażenie, że to od kłądzenia dziecka w nosidełku) brak trakcji. A rehabilitują ją Wojdą?. Ja nie maluję się bo mi szkoda cery. ale to chodziło o symbol ogólnie dbania o siebie. Włosy związane w kucyk bo dziecko ciągnie za włosy, spodnie w domu i to wygodne a nie elegancka spódnica na zakupy adidasy a nie wysokie obcasy. itd itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) Dziewczyny słodkie te wasze pociechy na nk :) Rosną w oczach i naprawdę fajnie się na to patrzy. Polcia, niezły ten ksiądz... Przy okazji, dużo zdrówka dla męża, mam nadzieję, że wszystko jest na dobrej drodze :) My też jakiś czas temu dostaliśmy formę oraz gips aby odcisnąć rączkę i stópkę, ale chciałabym to zrobić na jakąś konkretną datę. Na opakowaniu jest sugestia, że to na 1 roczek, ale nie wiem czy tyle wytrzymam ;P Może zrobię to na pierwsze święta, Zosia skończy akurat 3 m-ce...? Może na pół roczku, no zobaczymy. Fakt fakte, że to fajna sprawa i na pewno super pamiątka :) Madziulka, ja Cie akurat rozumiem, że chcesz od razu drugie dziecko. Wiele kobiet ma takie podejście, że za jednym zamachem i jak to się mówi " na jednym zmęczeniu" wychować dwójkę dzieci. A jak będa w niemal identycznym wieku to ładnie będą się ze sobą bawić:) My też byśmy chcieli drugie i też w niedużym odstępie czasu. Myślimy, żeby coś zacząć działać w połowie przyszłego roku ;P Rozumiem również te dziewczyny, które są tu najmłodsze, że dla nich jeszcze nie czas na drugie i jeszcze chcą zaczekać. Wszystko w swoim czasie :) A teraz BETI !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oberwie Ci się, wiesz!!!!! Wybacz mi moją szczerość, ale ja musze Ci coś powiedzieć. Uważam, że jesteś bardzo atrakcyjną dziewczyną, do wizualności której nie można się przyczepić. Widzę Twoje foty na nk i naprawdę dziwie się, że popadasz w takie doły z powodu jakiegoś rozstępa czy cellulitu. Kobieto, babci chyba za bardzo nakładła Ci do głowy, że masz o siebie bardzo dbać bo jak nie to stracisz faceta... Pamietam, że kiedyś coś takiego pisałaś, ale hello!!! Nie daj się zwariować.Kilka kilogramów więcej i niedoskonałości skóry nie odejmują Ci atrakcyjności, bo atrakcyjnym jest się w głowie i jeśli będziesz pewna siebie, swojego seksapilu, tego, że jesteś bardzo ładną dziewczyną, a przede wszystkim szczęsliwa matką, bo masz pięknego i wspniałego syna to każdy facet padnie do Twoich stóp. Nie zadręczaj się przez jakieś laski na basenie, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie od nas szczuplejszy. Jeszcze jedno, to, że się umalujesz i wizualnie będzie ok, a w środku będziesz się zastanawiać czy się jeszcze podobasz swojemu facetowi , nie sprawi, że będziesz mu się podobać tak samo jak przed ciążą. Bo niepewność siebie i jakieś zakompleksienie zawsze widać, uwierz mi ZAWSZE! To świadomość swoich zalet, swojego piękna i własnie pewność siebie sprawi, że on stale będzie zainteresowany. Zapamiętaj to kochana i nie pisz nigdy, że żałujesz, że jesteś już matką, bo nie masz figury modelki, bo to właśnie to dziecko sprawia, że jesteś pełnowartościową kobietą i Ty masz to czuć !!! Sorki, że mnie poniosło, ale nie zadręczaj się proszę takimi pierdami, bo za fajna laska jesteś. Ja codziennie robię sobie delikatny makijaż. 10 min i z głowy. Podkładzik, odrobina różu i tusz. Ust ostatnio nie maluję, bo co chwilę całuję Niunię i całą bym ją pokleiła błyszczykiem ;) Czuję się lepiej sama ze sobą i mam jakieś wewnętrzne przekonanie, że nie ma co się nie malować, bo się zasiedzę i będę taka zapyziała. Co do kremiku na dwór to ja też mam taki jak Megan i Handzia. Raz smaruje tym, a raz tym, choć torszkę lepiej Zosia toleruje bambino. Miałam krem oilatum, ale mała dostawała po nim okropnego uczulenia i wyglądała jakby była poparzona, więc lipa. Krem przejęłam ja. Właśnie (jeśli ktoś dotrwał do tego momentu mojego posta i zauważy to pytanie ) ile razy smarujecie kremem buzię na dzień ??? Oraz drugie pytanie, w czym kąpiecie swoje maleństwa? Ja do tej pory stosowałam oilatum właśnie, ale już z niego rezygnuję i postanawiam skorzystać z innych kosmetyków. Nie chciałabym kąpać córci w bezsapachowych emolientach. Wkurzał mnie ten oilatum, a skóra nie wyróżniała się mega szczególną gładkością, bo skóra niemowlaka sama z siebie jest gładka. Na razie więc wykorzystuję próbki innych kosmetyków i tym samym sprawdzam, czy Zosia nie będzie miała na nie uczulenia. Najbardziej pod względem zapachu przypadł mi Johnson, ale nie wiem jakby to było w przypadku większej ilości. Ech... takie moje dylematy. Napiszcie w czym wy kąpiecie, jestem ciekawa... ? Z innej beczki to Zosia też się podrywa do siadania i sztywno trzyma głowę przy tej czynności. Spodobała jej się chyba ta zabawa z siadaniem, bo teraz częściej chce siadać niż być noszona na rękach. Jak leży np. to sama unosi główkę i denerwuje się, gdy nikt jej nie pomaga wstać ;) Mamo 28, wszystko będzie dobrze z tym kręczem, mam nadzieję, że zaniknie szybko i zmartwienia odejdą razem z nim. 3mam kciuki. Matko, ale sie rozpisałam ! Przepraszam, jeśli komuś nie odpisałam. Jutro jadę do rodziców i czeka nas pierwsza nocka poza domem, okropnie się boję. Zostawiam Zosię na cały wieczór z dziadkami i idziemy z m na 30-tkę kumpeli. Brak prezentu jeszcze- masakra, może macie jakieś pomysły ? Dziś się trochę okupiłam ciuchowo, trafiłam kilka fajnych okazów na wyprzedażach i przeraziłam się swoim rozmiarem tyłka !!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że do lata się z nim uporam, to takie małe coroczne postanowienie noworoczne :D Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu Dagmara ma na powiekach takie różowe plamy, to samo tylko mocniejsze ma na karku. To jest tak zwany uszczyp bociana (że niby jak trzymał dziobem niosąc dziecko). Do pół roku a nawet później powinno to zejść. Dzieci mojej koleżanki też to miały, a teraz ani śladu. My dziś byłyśmy u koleżanki która ma 4 letniego syna i 9 miesięczna córkę, do tego była też koleżanka z 7 miesięcznym synem :) fajna gromadka ale to był istny dom wariatów :). Ta koleżanka od dwójki dzieci ma 25 lat i zazdroszczę jej że i ja nie zaczęłam wcześniej. Ja mam 26 lat i póki co Daga pochłania mój cały czas. Chce mieć jeszcze jedno dziecko bo nie chce by Dagmara była sama. Najpierw jednak chce znaleźć pracę. Co z planów będzie? Zobaczmy. Z drugiej str nie mam co czekać bo 2 poprzednie ciążę poroniłam, więc kto wie ile znów przyjdzie mi czekać na ten cud.. Bez względu na to jakie było wcześniej było moje życie, a było imprezowe bardzo to teraz mimo że przez roztępy wyglądam jak zebra, mimo że figury brak to patrząc na Dage wiem że warto było to poświęcić :). Kończąc te filozoficzne rozmyślania życzę wam spokojnej nocy. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jaki ogromny post!!!!!!!!!! Mam nadzieję, ze chociaż jednej osobie będzie chciało się to przeczytać :( Olczak, czemu ja myślałam, że Ty jesteś w moim wieku :D ? A Ty taka młodzinka jesteś :))) My takiego będziemy mieć sylwestra. Domówka, chyba 5 par i wszystkie z dziećmi właśnie w wieku Zośki :D Istny baby boom, ale mam nadzieję, że będzie miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dziekuję Dziewczyny za wsparcie i okazanie zrozumienia :) Miło czytać takie rzeczy,bo czasem psychicznie siadam...Mam nadzieję,że pani dr neurolog mnie uspokoi i nie zobaczy nic bardzo niepokojącego u Kaliny tzn. nie zobaczy,bo tego nie ma!!!! (muszę tak sobie sama tłumaczyć,żeby nie zwariować i oby to była prawda!!!! :) ). netka0902 oczywiscie,ze przeczytałam Twojego posta. My kąpiemy Kalinkę w Oilatum Soft i w krochmalu na zmiany,ale myjemy też mydełkiem Bambino. Zamierzam kupić w najbliższym czasie Emolium. Co do kremu do buzi to żadnego nie używam,ponieważ ponoć do 6 m.ż. nie powinno się dziecku smarować buźki żadnym kremem na dwór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
netka0903 faktycznie ciekawy Sylwester się zapowiada. My otrzymaliśmy dziś zaproszenie do znajomych,ale tam będą sami dorośli i ja mam wątpliwości co zrobić. Z jednej strony nie chcę zostawiać Niuni,a z drugiej przydałoby się wreszcie jakieś wyjście do ludzi by nie zwariować. Tak kombinuję po cichu,żeby może uśpić Kluseczkę i dopiero pojechać?Ale to może być właśnie taka godzina jak ta. Maleńka zasnęła pewnie z 20 min temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 NAPEWNO wszystko będzie ok! A nawet jeśli coś by tam to da się to szybko zniwelować ćwiczeniami! Także myśl pozytywnie :). NETKA ja również dobrnełam do końca :) więc my kapiemy w płynie z johnsona z serii spokojny sen ma taki fajny jaśminowy zapach. Jak ma jakaś wysypkę to robimy krochmal z mąki ziemniaczanej i tylko moczymy. Buzkę w zależności od temperatury. Jak jest powyżej zera to smaruje bambino, a poniżej zera to nivea cold care. Wydaje mi się że bez względu na wiek dziecka w czasie zimy powinno się smarowac buzkę by uniknąć podrażnien. Sylwestra spędzamy w domu sami :) Dagmara na białej sali, a my z mężem pewnie zajmiemy się sobą :) do tego moja koleżanka "karmi poema" :) zresztą co tu planować jak za 2 tyg kolejny koniec świata? :) ok idę spać. Dagmara właśnie skończyła jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama28
nie masz sie czym martwic, krecz szyji jest spowodowany ulozeniem dziecka w zyciu plodowym - uwiez e mnostwo dzieci to ma... Moj syn tez mial, dodatkowo napiecie miesniowe - u ciebie chyba tez bo piszesz o odginaniu glowki do tylu... Pojdziesz do lekarza i zapewne przepisze ci skierowanie na rehabilitacje - zorientuj sie juz teraz gdzie sa i podpytaj jak jest z miejscami bo moze mozna sobie juz miejsce zajac.... A rehabilitacja super spprawa - maluszek nie cierpi i duzo mozna sie od rehabilitantow nauczyc np jak prawidlowo rozbierac i ubierac dziecko - czego zapewne nie umie 3/4 rodzicow na tej planecie:) a cwiczenia z dzieckiem pozniej sie tez wykonuje w domu i to tez jest swietna zabawa i jakis sposob na spedzenie czasu z dzieckiem:) a kiedy idziesz do neurologa? Xxxx Co do kremow to jak jest mroz na dworze to zawsze trzeba posmarowac buzke kremem zeby dziecku nie poparzylo i pamietajcie zeby to byl krem tlusty a nie nawilzajacy - bo wtedy jest efekt poparzenia, a jak sie przychodzi do domu to ten tlusty trzeba zmyc i ewentualnie nalozyc nawilzajacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×